لوگوی شرکت سیماران
  راهبند سیماران مدل فراز (6 متری)


راهبند اتوماتیک سیماران مدل فراز 6 متری

قیمت راهبند سیماران مدل فراز 7,700,000 تومان


گارانتی سیماران


 ویژگی های محصول                                            


مشخصات راهبند برقی شرکت سیماران مدل فراز 6 متری


سیماران با تولید جک های پارکینگی و آیفون های تصویری و ... برندی شناخته شده و خوش نام در بازار ایران شناخته می شود.
این بار سیماران با تولید راهبند پارکینگ مدل فراز خود با طول بوم 6 متری گزینه مناسبی برای کنترل تردد خودروها در مکان های عمومی و اختصاصی به شما پیشنهاد می دهد.راهبند سیماران فراز دارای بوم  تلسکوپی قابل تنظیم  از 3.5 متر تا 6 متر می باشد. که بصورت هر نیم متر می توان تنظیم نمود. این سیستم راهبند پارکینگ نیز مانند سایر محصولات سیماران دارای 30 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
راهبند پارکینگی سیماران فراز ساختار و شمایلی مشابه پروتکو پارک دارد، و طراحی این محصول برگرفته از پروتکوی ایتالیایی است. از لحاظ کارکرد راهبند فراز سیماران راهبندی با عملکرد الکترومکانیکی است و با توجه به این نکته این راهبند بیشتر مناسب مکان هایی با میزان عبور و مرور متوسط است.


سیستم کارکرد این راهبند سیماران به صورت الکترومکانیک انجام می گیرد و همین موضوع می تواند دلیل اصلی قیمت پایین تر این محصول نسبت به راهبندهای هیدرولیکی باشد. راهبند فراز سیماران با حرکت آرام و بی صدای بوم و همین طور امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت، می تواند گزینه ای مناسب برای خرید باشد. شما می توانید تا 200 ریموت را برای این راهبند تعریف و شناسایی کنید، همینطور امکان حذف این ریموت ها نیز به سادگی امکان پذیر است. حرکت بوم این راهبند سیماران تنها 3-6 ثانیه به طول می انجامد. قدرت موتور این راهبند 90W و گشتاور چرخش موتور آن 2800 دور در دقیقه است. همچنین به واسطه دارا بودن سیستم خلاص کن می توان از این راهبند در مواقع قطعی برق نیز استفاده کرد.


همچنین این محصول با دو طول بوم متفاوت 3 و 6 متری به بازار عرضه می شود. راهبند اتوماتیک فراز سیماران سرعت بازویی معادل 2 متر بر ثانیه دارد و با توجه به اینکه به چشم الکترونیکی مجهز است می تواند در برابر موانع توقف کند تا از خسارات وارده به خود و موانع دیگر جلوگیری کند.
راهبند سیماران مدل فراز بسیار شبیه به راهبند مدل پارک پروتکو می باشد. این راهبند دارای بوم تلسکوپی است که می توان آن را به اندازه 3.5 تا 6 متر و بنا به ضرورت تنظیم کرد. و موتور آن قادر است این بوم ها را کمتر از 10 ثانیه باز و بسته نماید.
پکیج راهبند فراز 6 متری سیماران دارای یک بوم تلسکوپی به طول حداقل 3.5 و حداکثر شش متر است. بدنه به همراه موتور و دو عدد ریموت ارائه می گردد. گفتنی است برای فونداسیون باید پلیت نصب شود. همچنین در صورت نیاز چشمی و فلاشر به صورت جداگانه تهیه می شود

کارخانه سیماران راهبند های سیماران را به مانند سایر محصولات خود تا 30 ماه گارانتی میکند که کارت گارانتی این محصول در داخل پک و به همراه هولوگرام اصلی عرضه شده است . همچنین کلیه راهبندهای سیماران دارای 10 سال خدمات پس از فروش میباشد .  مشخصات فنی                                                                         
   
   امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت
   امکان اتصال به فتوسل ایمنی و فلاشر
   امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت کنترل
   امکان کنترل دسترسی از طریق مرکز کنترل
   کنترل تردد در مکان های عمومی و اختصاصی
   دارای بوم تلسکوپی قابل تنظیم از 5/3 تا 6 متر
   امکان اتصال به بوم شکسته 90 درجه و 180 درجه (انتخابی)
   امکان شناساندن 200 عدد ریموت و پاکسازی کلی آنها
   دارای قابلیت اتوماتیک و غیر اتوماتیک در هنگام بستن
   قابلیت تغییر زمان تاخیر در حالت اتوماتیک از 1 تا 99 ثانیه

    مناسب مجتمع های مسکونی، تجاری و صنعتی
   دارای خلاص کن دستی
   قابلیت تنظیم زاویه بازشو جهت عمودی سازی و افقی سازی بوم
   حرکت آرام و بی صدای بوم

    قابلیت اتصال به Loop Detector
    دارای 30 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش