لوگو سیماران


 

جک درب پارکینگ سیماران مدل فراز 4Pجک پارکینگی فراز p4 سیماران

 قیمت جک درب پارکینگ سیماران مدل P4 فراز 3,800,000 تومان


 ویژگی های محصول                                            

 
سیماران همواره نامی آشنا در صنعت سیستم های حفاظتی و نظارتی بوده است. این شرکت، فعالیت خود را با تولید انواع آیفون تصویری آغاز کرد. یکی دیگر از محصولات تخصصی سیماران، انواع جک درب پارکینگ بوده است. اولین جک های پارکینگی تولید شده در این شرکت، مدل فراز بود که با ایده برداری از جک های درب پارکینگ پروتکو ایتالیا طراحی و ساخته شد. در ابتدای تولید این کالاها، از موتور های اصلی پروتکو استفاده می شد و پس از تحقیق کافی، سیماران دست به تولید موتور های جک ایرانی زد.


جک پارکینگی فراز P4 با ولتاژ 230 ولت کارکرده و قدرت موتور ان 280 وات است. شفت این جک 40 سانتیمتر از جنس فولاد است و به ندرت دیده شده که حتی در صورت برخورد اتومبیل به جک، شفت آن بشکند.این شفت با این اندازه می تواند جک فراز p4 را مناسب بیشتر دربهای دو لنگه نماید. اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم جک پارکینگی فراز P4 سیماران دارای قدرتی 300 کیلوگرم در هر لنگه می باشد و مناسب دربهایی با عرض حداکثر 2.75 متر است.
فراز پی 4 می تواند درب را تا زاویه 110 درجه باز نماید. این جک را می توان در دربهای تک لنگه نیز استفاده نمود.
مدار سیماران فراز پی 4 را نمی توان بهترین مدار کنترل در جک پارکینگی دانست، اما می توان مدار فرمانی دانست که تمامی نیازهای اصلی مصرف کننده را برای درب پارکینگ برآورد می سازد.


 

جک درب پارکینگ فراز 4P سیماران
 
یکی از این جک های اتوماتیک که سیماران تولید می کند، فراز مدل P4 نام دارد. سیماران که این محصول را با الگو برداری از پروتکو لیدر4 طراحی و تولید می کند، توانسته است نمایشی نسبتا قدرتمند را در عرصه جک های برقی درب پارکینگ ارائه بدهد.
شما می توانید برای داشتن اطمینان بالاتراز بسته شدن درب پارکینگ، یک قفل برقی (مثلا کله گاوی) بر روی آن نصب کنید. در حالت عادی، امکان باز شدن درب پارکینگ با فشار زیاد وجود دارد. مثلا فشار وارد شده از طرف یک اتومبیل یا هر وسیله دیگر. اما با استفاده از قفل برقی، این موضوع باعث باز شدن جک و فشار بر آن نمی شود. بنابراین می توانید اطمینان بیشتری از بسته بودن و بسته ماندن درب داشته باشید.
 


مدار فرمان جک سیماران

 
کلیه محصولات شرکت سیماران دارای 30 ماه گارانتی می باشد. داخل جعبه جکهای درب اتوماتیک شرکت سیماران کارت گارانتی وجود دارد که در هنگام خرید می بایست از طرف فروشنده مهر و امضا شود و تاریخ نصب نیز بر روی آن درج گردد. مدت گارانتی از این تاریخ محاسبه شده و شرکت سیماران 30 ماه متعهد است که در زمان خرابی تکنسین های خود را به محل نصب اعزام کند.
 

 مشخصات فنی                                                    
 

    تایم بازشو به دقت یک ثانیه به صورت مجزا برای جک سمت راست و سمت چپ
    مناسب برای دربهای تا 300 کیلوگرم
    موتور 220 ولت
    دارای چشمی ایمنی
    فست کلوز( بسته شدن درب بلافاصله پس از عبور از مقابل چشمی)
    فشار پشت جک - برای مواردی که نیاز به قدرت بیشتری برای فشار نهایی باشد
   زمان برای بسته شدن اتوماتیک
    قابلیت اتصال به قفل برقی به وسیله استفاده از ماژول کارت مل
    دارای عملکرد 2 سرعته

    قابلیت تک لنگه نمودن جک با دکمه B ریموت برای نفر و موتور
    سیستم تشخیص مانع
    ضمانت 36 ماهه