لوگوی v2


شرکت v2

 
 

جک درب پارکینگ ایتالیایی وی تو مدل کالیپسو ( 400 V2 Calypso)


قیمت جک پارکینگی وی توv2 مدل کالیپسو
 

قیمت جک درب پارکینگ V2 کالیپسو 4,000,000 تومان


 ویژگیهای محصول                                                


مشخصات جک پارکینگی V2 کالیپسو

 

جک پارکینگی V2 Calypso را می توان به عنوان یکی از پرفروش ترین جک های برقی موجود در بازار ارزیابی کرد، این جک با داشتن قیمت مناسب و همچنین کارایی بسیار مناسب، قابلیت نصب در تمام شرایط آب و هوایی، کارکرد آرام و بی صدا نظر بسیار از ه مشتریان را به خود جلب کرده است.
برند V2 چند سالی است که برند اول فروش در ایران شده و  با قیمت مناسب و کارایی بالای سیستمهایش جا در دل ایرانی ها باز کرده و این همه را مدیون مدل کالیپسو خود است که با ظاهر خاص خود کاملا قابل تشخیص بوده و در یک نگاه می توان کالیپسو را از سایر مدلها تشخیص داد. جک پارکینگی وی تو کالیپسو ۴۰۰ که در چند سال اخیر با ورود جکهای درب پارکینگ غیر اصلی که نام کالیپسو داشتند، تردیدها را در دل برخی از مشتریان راه داده بود، باز هم توانست با اعمال برخی تغییرات، خودش را به مشتریانش بشناسد.

 
همانگونه که از اسم کالیپسو 400 مشخص است کورس حرکتی این جک بازویی 400 میلیمتر است بنابراین امکان نصب آن بر روی یک لنگه درب با حداکثر عرض 350 سانتیمتر ( 700 سانتیمتر دو لنگه ) وجود دارد. با توجه به کورس این جک امکان باز شدن هر یک لنگه درب پارکینگ تا حدود 120 درجه فراهم است. بر خلاف اعلام بعضی نصاب ها که می گویند این جک 400 کیلویی است بد نیست بدانیم گشتاور جک درب پارکینگ ویتو کالیپسو 2300 N/m است که عملاً حداکثر وزن هر لنگه درب را تا 250 گیلوگرم ( دو لنگه 500 کیلوگرم ) محدود می سازد، لذا نصب این جک برقی بر روی اکثر درب های دولنگه بلامانع است ولی نصب آن بر روی درب های تک لنگه سنگین چندان توصیه نمی شود.

به علت طراحی بسیار عالی و بدون نقص برد CITY 1 جک پارکینگی V2 این سیستم به علت نصب Varistor در جای صحیح در مقابل نوسانات برقی بسیار مقاوم می باشد.که این قابلیت در مدارهای دیگر موجود نیست.
جک Calypso V2 پیستونی بوده و دارای درجه آی پی حفاظتی IP44 می باشد که تضمین ضد آب و  ضد خاک بودن آن در شرایط تعریف شده می باشد. در صورت نصب استاندارد و صحیح ، جک کالیپسو کاملا بدون صدا باز و بسته می شود و به لطف زمان دوم مدار فرمان این جک ، در موقع بسته شدن کامل ، سیستم روی زمان دوم رفته و بسته شدن کاملا بی صدایی را به ارمغان می آورد.

 
 


بدنه جک پارکینگی v2 وی تو

 چیزی که بیشتر مصرف کنندگان و نصابها را تحت تاثیر قرار داده تابلو فرمان این سیستم است  که قابلیتهای بی شمارش امکان هر نوع تغییر در کارکرد جکها را می دهد.این برنامه ها به قدری کامل و جامع هستند که در برخی مواد نصابها نا مسلط سیستم درب اتوماتیک وی تو کالیپسو دچار مشکل می شوند. در سری جدید جک پارکینگی کالیپسو وی تو ، این سیستم به مدار فرمان جدید و پر قدرت CITY1-EVO مجهز شده که مدار ارتقاع یافته مدل CITY1 می باشد. به طور کلی تفاوت اصلی ورژن قبلی و جدید این مدار در این است که ، تنظیمات و برنامه های مدار فرمان قبلی در سری جدید طبقه بندی و ساده شده و نصاب ها برای برنامه دهی به تابلو فرمان جک کالیپسو کار ساده تری را دارند.بازوی جک پروتکوقطعات و خدمات این جک در بازار فراوان بوده و نگرانی درباره خدمات پس از فروش را برطرف میکند.


این محصول در سه مدل
500,400 و600 که تفاوت انها در طول بازوی انها و کورس باز شدن میباشد عرضه میشود.


 
برد کنترل جک v2
 فلاشر V2


 مشخصات فنی                                                      
 
با قابلیت دوسرعته شدن
دارای اچار خلاص کن بازه دمایی عملکرد از 30- درجه سانتی گراد تا 50+ درجه سرعت حرکت   شفت 1.6 سانتی متر در ثانیه ماکزیمم  نیروی وارد بر شفت 2300 نیوتن مناسب برای درب تا وزن نهایت 400 کیلو گرم
ولتاژ عملکرد 220 ولت
کاملترین مدار فرمان نسبت به مدار کنترل سایر جک های پارکینگی (CITY1) مناسب برای درب تا عرض نهایت 2.5 متر ماکزیمم میزان حرکت شفت 400 میلی متراستاندارد مقاومت در برابر شرایط جوی IP44
 

کمپانی v2