جک درب پارکینگ پروتکو ایتالیا لیدر 4 (LEADER 4)
جک پارکینگی درب اتوماتیک پروتکو ایتالیا لید4
 

  قیمت جک پروتکو 4,450,000 تومان


  ویژگی های محصول                                            

 


 مشخصات جک  پروتکو لیدر 4

   
    

جک  پروتکو مدل (LEADER 4) محصول شرک پروتکو (Proteco) بوده که از با کیفیت ترین جک های درب پارکینگ موجود در بازار می باشد.
پروتکو (Proteco) یک شرکت قدیمی ایتالیایی و با سابقه درخشان در زمینه تولید جک های پارکینگی می باشد. اولویت های تولید محصول در این شرکت به ترتیب کیفیت ، خدمات و قیمت مناسب است که در راستای رضایت مشتری این فرایند با نظارت دقیق متخصصین این شرکت انجام می شود.

جک پارکینگی پروتکو لیدر 4 با جابجایی درب هایی با طول 3 متر و وزن 350 کیلوگرم برای هر لنگه توان قابل قبولی را از خود به نمایش می گذارد. از این لحاظ لیدر 4 قدرتی نسبتا خوبی را از خود را ارئه می دهد .جک  پروتکو از یک موتور 280 واتی با حداکثر توان برای جا به جایی هر لنگه درب 350 کیلوگرمی بهره می برد. بالا بودن توان این جک امکان استفاده آن برای درب های تک لنگه را می دهد در صورتی که وزن درب از 350 کیلوگرم و طول آن از 3 متر بیشتر نباشد.

  

 

 

برد کنترل پروتکو

ریموت پروتکو


 
مدار فرمان جک درب پارکینگ پروتکو لیدر 4 با نام Q60 شناخته می شود و مانند مدار جک فک 412 ، لیدر 4 نیز از یک مدار کنترل سون-سگمنتی نیمه دیجیتال بهره می برد. از مزیت های آن می توان به تنظیمات سریع پیشفرض و همچنین کاهش سرعت جک در انتهای مسیر حرکت درب اشاره نمود.
بسته جک پروتکو کامل بوده و شامل تمامی اجزای لازم برای نصب و راه اندازی است. در ادامه به بررسی تمامی این اجزا می پردازیم. بطور دقیق تر بسته شامل دو عدد بازوی جک پروتکو لیدر 4 ، یک جفت ریموت کنترل ، دو عدد چشمی فتوسل ، برد مدار فرمان و فلاشر هشدار دهنده می باشد.همچنین جک درب اتوماتیک پروتکو دو سرعته است و کارکرد بسیار آرام و روانی دارد.


 


جک اتوماتیک پروتکو اصلی سیماران

 
جنس جک های لیدر 4 پروتکو کاملا از فلز بوده و شفت 40 سانتیمتری آن از فولاد می باشد.خلاص کن دستگاه تقریبا نزدیک لولای درب، کنار موتور قرار گرفته و جای مناسبی دارد.اما ایراد این قسمت نحوه دستی کردن جک ها می باشد که بدون آموزش خلاص کردن جکها مشکل است. برای خلاص کردن جکها نیاز به کلیدهای مخصوص که روی پکیج درب اتوماتیک پروتکو وجود دارد، است. هر جک لیدر 4 پروتکو دارای قدرت 350 کیلوگرم می باشد، که این محصول را جزو جکهایی با قدرت مناسب قرار می دهد
 


محصولات جک پروتکو توسط شرکت سیماران وارد کشور شده و گارانتی می شود.روی تمام اجزای اصلی سیستم جک لیدر و همچنین مدار فرمان یک هولوگرام و شماره سریال درج شده که همگی با شماره ی کارت گارانتی مطابقت دارد.
پروتکو تمام محصولاتش را با 30 ماه گارانتی روانه بازار نموده که زمان نسبتا بالایی می باشد. این ضمانت هر گونه خرابی در جک و مدار فرمان را شامل خواهد شد. اما باید توجه داشت که ریموتها و فتوسل شامل گارانتی نیستند.

 


جک ریموتی پروتکو


 
     مشخصات فنی                                                    
 
  
    حرکت یکنواخت ، بی صدا و بدون ضربه
    طول هر لنگه : 3 متر
    زاویه چرخش : 110 درجه
    قدرت موتور : 280 وات
    قابلیت  دوسرعته
    توانایی جا به جایی هر لنگه درب حداکثر :350 کیلوگرم
    ولتاژ ورودی : 230 ولت ~50 هرتز
    دارای خلاص کن کلیدی