جک درب پارکینگ یال مدل Yaal X2جک اتوماتیک درب پارکینگ یال مدل Yaal X2
 

قیمت جک پارکینگی مدل X2 یال 2,500,000 تومان ویژگیهای محصول                                             
 

مشخصات جک درب پارکینگ یال مدل X2

کمپانی یال یک برند ایرانی است که پس از تست جک هایش و کسب تاییدها و استانداردهای لازم در سال 1393 توانست محصولاتش را روانه بازار نمود.با ورود محصولات جک پارکینگی یال در دو مدل به بازار ، تستهای اولیه مشتریان این را نشان داد که محصولات ارائه شده از کمپانی یال ، محصولات بدون نقص و ارزنده ای است.
درب اتوماتیک یال در دو مدل x1 و x2 تولید و عرضه شده است. تفاوت این دو مدل در کورس شفت جکها می باشد که در مدل x1 کورس جک 40 سانتیمتر می باشد که مناسب دربهایی با عرض بیشتر و سنگن تر می باشد.

به طور کلی جک های یال مناسب برای مصارف در مجتمع های مسکونی بوده است که دارای تردد مشخص در شبانه روز میباشد.جک یال مدل ایکس تو قادر است تا 120 درجه درب را ظرف 17 ثانیه باز و یا بسته نماید. اما این جک دارای محدودیت در باز بسته شدن است و در هر ساعت میتواند 10 بار باز و بسته شود در نتیجه این جک بازویی یال جدید مناسب برای مصارف خانگی میباشند. طول شفت های اجک یال30 سانتیمتر است و مناسب برای درب های دو لنگه میباشد.جک اتوماتیک یال با بهره گیری از موتور های پر قدرت توانایی این را دارد تا هر لنگه از این جک ها قابلیت جابجایی تا 350 کیلوگرم برای هر لنگه را داشته باشند. این جک ایرانی با کیفیت قابلیت باز کردب هایی با عرض 4 متر را نیز داند . جک های یال مدل X1 از نوع الکترومکانیکی بوده و از قدرت ولتاژ 220 استفاده میکند . این جک درب اتوماتیک یال x1 دارای شفت 45 سانتیمتری میباشند و مناسب درب های دولنگه با عرض هر لنگه حداکثر 4 متر می باشد .
مدار فرمانی که در جک های یال استفاده شده از لحاظ برنامه دهی بسیار مشابه جک پروتکو ace میباشد ، اما یال سعی کرده نواقص و کمبودهای مدار پروتکو را برطرف نماید و تابلو فرمانی کامل را به بازار نماید.


شرکت یال این جک های با کیفیت ایرانی را تا 18 ماه گارانتی کرده است و خریداران جک درب ریموتی یال میتوانند تا 10 سال از خدمات پس از فروش این شرکت استفاده کنند. شرکت درب مدرن برای رقابت با سایر برند های برتر ایرانی موجود در بازار سیستم خدمات خود را در سراسر ایران گسترش داده است.

جک دربازکن پارکینگ یال 

 مشخصات فنی                                                  


تنظیم اتوماتیک بسته شدن درب از یک تا 99 ثانیه
قابلیت تنظیم سرعت دوم برای هر لنگه برای باز و بسته شدن درب
خروجی مجزا برای قفل برقی درب
فست کلوز (بسته شدن درب پس از عبور خودرو از جلو چشمی)
تنظیم هر لنگه جک به برای باز یا بسته شدن درب به صورت هر نیم ثانیه
بسته شدن اضطراری درب در صورت خرابی چشمی ها