جک پارکینک ایور

قیمت 4,550,000 تومان ویژگی های محصول                                            

 


جک پارکینگی ایور مدل Lvor Warter

جک درب پارکینگ ایور مدل وارتر یک محصول ساخت آلمان می باشد که که موتورهای آن با ولتاژ 24ولت کار میکنند و قدرتی برابر با هر لنگه 400 کیلوگرم را دارا می باشند. این جک برقی مناسب دربهایی با طول زیر 5 متر است و از جمله ویژگی های خاص آن دارا بودن برق اضطراری به صورت پیش فرض است که در کمتر محصولی دیده می شود.
ایور در ساخت جک Warter از لحاظ ظاهری هیچ کم و کسری نگذاشته و ظاهر جک را در ترکیب 70 درصدی فلز و 30 درصدی پلاستیک سخت ساخته که نسبت به بیشتر برندهای بازار زیباتر می باشد.
شفت جک ایور مدل وارتر 40 سانتیمتر است که به لحاظ اندازه با جکهایی مثل لیدر4 پروتکو و وی تو کالیپسو 400 یکسان می باشد.این اندازه شفت این امکان را خواهد داد تا جک وارتر مناسب دربهایی با حداکثر عرض هر لنگه 3 متر باشد.توان مصرفی این جک 100وات است که قدرت جک وارتر ساخت ایور را برای هر لنگه تا 400 کیلوگرم برای هر لنگه میکند. این قدرت بالا برای یک جک 24 ولت کمتر دیده شده تا جایی که می توان این جک را روی دربهای تک لنگه نیز استفاده نمود.


جک درب پارکینگ ایور Warter دارای بدنه ضد آب و گرد غبار است تا هم در محیط های باز و هم در محیط های سرپوشیده دارای یک عملکرد یکسانی را داشته باشد. قابل توجه است این جک پارکینگی آلمانی دارای مکانیزم بازویی الکترومکانیک تلسکوپی است و از موتور دو سرعته 24 ولتی استفاده میکند. جک ایور آلمان در دمای محیط ۲۰- الی ۶۰+ درجه سانتیگراد بهترین وضعیت عملکرد را دارد تا با توجه به این قابلیت به راحتی بتوان گفت در تمامی شرایط آب هوایی کارایی مناسبی داشته باشد.هر لنگه از بازو های جک درب اتوماتیک Ivor مدل وارتر قابلیت جابجایی 3 متر درب با وزن 400 کیلو گرم را داشته باشد.

یکی از قابلیتهای خاص جک پارکینگی ایور دارا بودن باتری و کیت شارژ به صورت پیش فرض بر روی کنترل باکس می باشد تا در زمان نبود برق، سیستم برق اضطراری به مدار آمده و درب در حدود ده مرتبه باز و بسته شود. چینش مدارکنترل، باتری، رسیور و کیت شارژ بر روی باکس کنترل با فشردگی و به خوبی انجام پذیرفته است.
بازوی جک ایور