آیفون تصویری 1096 الکتروپیک
 

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1096

 گارانتی 36 ماهه   4.3 اینچ   حافظه دار

قیمت 2,780,000 تومان

 

ویژگیهای آیفون تصویری الکتروپیک 1096


آیفون تصویری الکتروپیک 1096 ساخت شرکت الکتروپیک است.الکتروپیک به عنوان یکی از شرکت های شناخته شده در زمینه تولید انواع آیفون تصویری است‌. تنوع محصولات الکتروپیک بسیار زیاد است و ما شاهد تولید صفحه نمایشی از ۳.۵ تا ۱۰ اینچ در این برند هستیم.

آیفون تصویری
1096 الکتروپیک با ظاهری مستطیل شکل در دو رنگ سفید و مشکی تولید می گردد. صفحه نمایش این محصول در سمت راست دستگاه واقع شده .در کنار این صفحه نمایش سه دکمه لمسی جهت باز کردن درب ،نمایش تصویر اشخاص و فراخوانی آسانسور وجود دارد‌.گوشی این دربازکن در سمت چپ و کمی بزرگتر از بدنه اصلی جهت سهولت در گذاشتن و  برداشتن گوشی توسط کاربر در نظر گرفته شده است .

سایز تابا 1096
صفحه نمایش آیفون تصویری ۱۰۹۶ الکتروپیک ۴.۳ اینچ رنگی  و تمام لمسی است که در ساخت آن از تکنولوژی LCD استفاده شده تا  تصویر انتقالی از پنل زنگ به مانیتور را با کیفیت بالا نمایش دهد .


حافظه الکتروپیک 1096

آیفون تصویری الکتروپیک ۱۰۹۶ از نوع حافظه دار است اما یکی از معایب آن ذخیره تعداد کم از عکس های مراجعه کنندگان است.این دربازکن در حافطه داخلی خود امکان ثبت و ذخیره ۱۰عدد عکس را دارد اما به دلیل پشتیبانی از کارت حافظه خارجی تا ۱۶ گیگابایت می‌توان در این محصول تا حدود زیادی عکس را با ۱۰عدد فیلم صدا دار از مراجعه کننده ذخیره کرد.

همچنین به دلیل اتصال این دربازکن به دوپنل امکان تعریف تنظیماتی وجود دارد که عکس ها و فیلم های پنل دوم را هم به صورت دستی یا اتومات ثبت کرد.

 
دربازکن تصویری الکتروپیک 1096
 

امکانات 1096 الکتروپیک


آیفون تصویری ۱۰۹۶ الکتروپیک دارای چند ویژگی منحصر به فرد می باشد که یکی از ویژگی‌های مهم و کاربردی این محصول داشتن کلید لمسی جهت فراخوانی آسانسور به طبقه دلخواه است.

کاربران در منزل خود به راحتی با فشردن دکمه لمسی بر روی دستگاه مانیتور خود آسانسور در طبقه ای که هستند فرا می خوانند .علاوه بر این ویژگی مهم ،این دربازکن امکان اتصال به دو پنل همزمان جداگانه و یا اتصال به دوربین مداربسته را بدون نیاز به استفاده ازسویچر دارا می باشد.


از دیگر قابلیت های اين آیفون تصویری اتصال یک مانیتور به دو پنل زنگدار  است .و یا می‌توان بدون وجود سویچر دربازکن را به دو دوربین مداربسته نیز متصل کرد و از طریق صفحه نمایش مانیتور به صورت‌ زنده تصاویر را مشاهده کرد اما امکان ذخیره کردن تصاویر دوربین مداربسته در این مدل آیفون تصویری وجود ندار.
 
قیمت ایفون تصویری الکتروپیک 1096
 
مشخصات محصول

آیفون تصویری رنگی 4.3 اینچی الکتروپیک مدل 1096
نمایشگر تنظیمات OSD و حافظه داخلی
فراخوانی آسانسور به طبقه مورد نظر
رنگ سفید و مشکی
ملودی زنگ متنوع
جنس بدنه (ABS) آنتی استاتیک
افزودن حافظه جانبی تا 16 گیگا بایت با کارت (SD)
تنظیم زبان به حالت فارسی و انگلیسی
اتصال به دو پنل مجزا و یک دوربین مداربسته
گارانتی و خدمات پس از فروش 3 ساله