آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1096آیفون تصویری 1096 الکتروپیک
 
قیمت 1,900,000 تومان


ویژگیهای آیفون تصویری 1096 الکتروپیک


آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1096 یکی از بهترین مدل های شرکت الکتروپیک است.آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1096 دارای صفحه نمایش 4/3 اینچ و حافظه داخلی و خارجی برای ذخیره عکس و فیلم تا 16 گیگابایت است و همچنین تنوع رنگی بندی در دو رنگ اصلی سفید و مشکی در بازار موجود میباشد.

آیفون تصویری الکتروپیک 1096 از نظر شکل ظاهری بسیار شبیه به مدلهای بسیار پر فروش آیفون تصویری 5 و 7 اینچ الکتروپیک طراحی شده است. از نظر کاربران طراحی در این سبک برای پلت فورم یک دربازکن تصویری بسیار زیبا بوده و در کنار این طراحی بسیار قوی ، امکانات مناسب برای یک دربازکن تصویری نیز با کیفیت بسیار بالا منظور شده است.

دربازکن تصویری الکتروپیک 1096
آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1096 دارای قابی مستطیلی با دو رنگ سفید و مشکی می باشد که جهت شناسایی راحت آیفون آن را به سه بخش اصلی تقسیم می کنیم. از راست به چپ، بخش اول، کلید های لمسی، جهت باز کردن درب و فراخوانی آسانسور قرار دارد. در قسمت میانی، صفحه نمایش لمسی رنگی می باشد در ابعاد 4.3 اینچ، که به راحتی می توان تنظیمات دستگاه را در آن انجام داد و در بخش پایانی گوشی جهت پاسخگویی قرار گرفته است.

از مهترین  ویژگی های این محصول  می توان به صفحه نمایش 4.3 اینچی لمسی، فراخوانی آسانسور، عدم بر قراری ارتباط داخلی، حافظه داخلی و پشتیبانی از میکرو اس دی تا 16 گیگا بایت، کنتراست رنگی فوق العاده، اتصال به دو پنل و یک دوربین مدار بسته، بدنه  ABSآنتی استاتیک، تنظیمات OSD و گارانتی و خدمات پس از فروش 2 ساله را اشاره داشت.

یکی از ویژگی های به روز در آیفون تصویری 1096 الکتروپیک کلید فراخوانی آسانسور میباشد، شیوه کار کرد این قابلیت به این صورت است که کاربر در زمان ترک منزل با لمس کردن کلید فراخوانی آسانسور ، آسانسور را به واحد خود فرامیخواند. تا زمان بستن درب آسانسور در واحد شما منتظر کاربر میباشد.

یکی دیگر از امکاناتی که آیفون تصویری الکتروپیک 1096 به کاربران می دهد استفاده از دو پنل برای هر آیفون و یا دوربین مدار بسته دوم بدون استفاده از سوئیچر می باشد که می توان دوربین را برای داشتن دید گسترده تر، بالاتر از پنل و یا محل دیگری از ساختمان نصب کرد.

 
قیمت ایفون تصویری الکتروپیک 1096


  مشخصات محصول       


     آیفون تصویری رنگی 4.3 اینچی الکتروپیک مدل 1096
     نمایشگر تنظیمات OSD و حافظه داخلی
     فراخوانی آسانسور به طبقه مورد نظر
    رنگ سفید و مشکی
    ملودی زنگ متنوع
     جنس بدنه (ABS) آنتی استاتیک
    افزودن حافظه جانبی تا 16 گیگا بایت با کارت (SD)
     تنظیم زبان به حالت فارسی و انگلیسی
    اتصال به دو پنل مجزا و یک دوربین مداربسته
    گارانتی و خدمات پس از فروش 3 ساله