لوگو شرکت سیماران

 

جک سیماران مدل فراز 4Pجک پارکینگی فراز p4 سیماران

 قیمت سیماران مدل P4 فراز 15,500,000 تومان

 

ویژگیهای جک فراز 4P سیماران


شرکت سیماران از سال 1350 در زمینه صنایع الکترونیک مشغول به فعالیت شده است. یکی از محصولات پرفروش این شرکت، جک درب پارکینگ فراز 4P است. بازوهای جک پارکینگی فراز 4P ساخت شرکت پروتکو ایتالیا است. این بازوها با کیفیت و بسیار مستحکم هستند.
سایر اقلام موجود در پک همانند مدار فرمان، چشمی ایمنی، فلاشر و ریموت ها، ایرانی و ساخت شرکت سیماران هستند که در فراز 4S نیز از آن ها استفاده شده است.

جک پارکینگی فراز 4P توان جابه جایی هرلنگه درب را تا وزن ۳۵۰کیلو گرم وطول ۲/۵متر را دارد.گشتاور تولیدی این جک درب پارکینگ ۲۵۰۰نیوتن برمتر است.

مدار فرمان این جک درب پارکینگ دو سرعته است و تمام قابلیت های یک مدار فرمان خوب را دارد.جک درب پارکینگ سیماران فراز  4S مانند دیگر محصولات شرکت سیماران دارای ۳۰ ماه گارانتی میباشد.همچنین شرکت سیماران خدمات در محل نیز برای جک های پارکینگی خود ارائه میدهد.

جک درب پارکینگ فراز 4P سیماران

شما می توانید برای داشتن اطمینان بالاتراز بسته شدن درب پارکینگ، یک قفل برقی (مثلا کله گاوی) بر روی آن نصب کنید. در حالت عادی، امکان باز شدن درب پارکینگ با فشار زیاد وجود دارد. مثلا فشار وارد شده از طرف یک اتومبیل یا هر وسیله دیگر. اما با استفاده از قفل برقی، این موضوع باعث باز شدن جک و فشار بر آن نمی شود. بنابراین می توانید اطمینان بیشتری از بسته بودن و بسته ماندن درب داشته باشید.
 


مدار فرمان جک سیماران


 

 

 مشخصات فنی             
 

    تایم بازشو به دقت یک ثانیه به صورت مجزا برای جک سمت راست و سمت چپ
    مناسب برای دربهای تا 300 کیلوگرم
    زمان برای بسته شدن اتوماتیک
    قابلیت اتصال به قفل برقی به وسیله استفاده از ماژول کارت مل
    دارای عملکرد 2 سرعته
    موتور 220 ولت
    دارای چشمی ایمنی
    فست کلوز( بسته شدن درب بلافاصله پس از عبور از مقابل چشمی)
    فشار پشت جک - برای مواردی که نیاز به قدرت بیشتری برای فشار نهایی باشد

    قابلیت تک لنگه نمودن جک با دکمه B ریموت برای نفر و موتور
    سیستم تشخیص مانع
    ضمانت 36 ماهه