جک سیماران مدل فراز 4L

جک سیماران 4L


قیمت 7,800,000 تومان
 

ویژگی های جک درب پارکینگ سیماران مدل فراز 4L


جک  فراز 4L با ظاهری همانند جک ایتالیایی پروتکو و با کیفیت عالی جدیدترین جک درب پارکینگ شرکت سیماران است.بازو های جک درب اتوماتیک سیماران فراز 4L کاملا مناسب برای استفاده در مکان های مسکونی و اداری می باشد. سیستم موتوری این سری از بازوهای جدید فراز باعث شده است که میله ماردونی روانتر حرکت کند که این امر موجوب شده فعالیت آن بسیار کم صدا باشد و حرکتی یکنواخت و بدون ضربه را پدید آورده است.
 

موتور و قدرت جک سیماران 4L


ولتاژ ورودی موتور جک برقی پارکینگ فراز 4L 230 ولت ~ 50 هرتز می باشد همچنین این موتور توانایی جابجایی هر لنگه درب تا عرض 2.5 متر و تا وزن 350 کیلوگرم را دارد و دارای محافظت دمای قطع موتور در برابر 150 درجه سانتی گراد می باشد.زاویه چرخش جک برقی L4 سیماران بگونه ای می باشد که تا 110 درجه هر لنگه را باز کند و این امر موجب شده تا ساختمان هایی که نیاز دارند درب ورودی آن ها بیش از 90 درجه برای عبور اتوموبیل به رمپ پارکینگ باز شود از جک فراز 4L استفاده نمایند.

موتور استفاده شده در جک پارکینگ فراز ال بسیار بی صدا می باشد و موقع بسته شدن درب مانند بعضی از جک ها ضربه ای وارد نمی کند و این خود موجب کاهش صدا هنگام بسته شدن درب می شود.

سیماران از مدار کنترل Q70 خود در این جک پارکینگی استفاده کرده است و این مدار کنترل که چند سالی است ارتقاء یافته و از امکانات دیجیتالی بالایی بهره می برد و نصاب می تواند همه ی قابلیت ها را به صورت دقیق و بدون خطا تنظیم نماید.

خلاص کن جک سیماران 4L


از نکات مثبت ساختار جک فراز 4L میتوان از بکار گیری سیستم خلاص کن کلیدی بر روی بدنه اشاره کرد که از لحاظ نکات امنیتی یک پله بالاتر از جک هایی با سیستم خلاص کن آلنی می باشد.
تمامی محصولات سیماران دارای 2 سال گارانتی رایگان در محل و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد که این خود جز یکی از برترین نقاط قوت این کمپانی می باشد.


پک جک سیماران 4l

  مشخصات فنی جک سیماران فراز 4L 


     قدرت هر لنگه تا 350 کیلوگرم
    ظاهر جدید الگو گرفته از لیدر 4 پروتکو
    قرار دادن ترمینال جداگانه برای قفل برقی بدون نیاز به کارت مل
    فست کلوز (بسته شدن سریع درب پس از گذر خودرو از جلوی چشمی)
    قابلیت تنظیم قدرت هر جک به صورت جداگانه و تایم گذر پیاده یا نفر رو
    گارانتی 2 ساله