راهبند بارزانتهشرکت بارزانته یکی از کمپانیهای با سابقه و معروف در صنعت هوشمند سازی ساختمان می باشد . بارزانته راهبند های مختلفی با کیفیت های قابل توجه تولید می کند و امکان استفاده از آن برای موقعیت های گوناگون فراهم شده است.راهبند هایی با اندازه بومهای مختلف و تعداد تردد های متفاوت.زمان باز و بسته شدن راهبند بارزانته حدود ۶ ثانیه می باشد. سیستم این راهبند الکترومکانیک میباشد و قابلیت نصب در محیط های مسکونی و تجاری را دارد.

انواع راهبندهای بارزانتهراهبند بارزانته مدل 2018

 

راهبند LED دار بارزانته مدل 2018


راهبند بارزانته 2018 دارای بازوی 6 متری ثابت با نوار LED  است, تا در تاریکی شب قابل دیدن باشد.همچنین بر روی موتور این راهبند سیستم خنک کننده نصب شده تا از داغ شدن این راهبند جلوگیری کند.راهبند 6 متری  بارزانته از سیستمی الکترومکانیکی برخوردار است که دارای ولتاژ ورودی 220 ولت و گشتاور موتور 205 نیوتن متری است.

به طور کلی قیمت راهبند بارزانته مدل 2018 فن دار نسبت به جدید بودن این محصول و کارایی برای اماکنی پر تردد از قبیل مسیر های ورودی کارخانجات، مجتمع های بزرگ ،عوارضی ها و پارکینگ های عمومی زیاد و بالا به نظر نمی رسد.

     ولتاژ کاری 220 ولت
    بوم 6 متری با led هوشمند
    حداکثر زاویه باز شو تا 90 درجه
    میزان تردد نامحدود روزانه
    مجهز به سیستم فن خنک کننده بر روی موتور
    عملکرد به صورت دو سرعته (3 و 6 ثانیه)
    اتصال به انواع سیستم های کنترل تردد

موجود نیست

راهبند بارزانته تلسکوپی 4 تا 6 متر
 

راهبند بارزانته تلسکوپی 6-4 متر


راهبند 4-6 بارزانته از سیستمی الکترومکانیکی برخوردار است که دارای ولتاژ ورودی 220 ولت و گشتاور موتور 205 نیوتن متری است.بوم این راهبند تلسکوپی بین بازه 4 تا 6 متر متغیر بوده و این بدین معنی می باشد که این بوم قابلیت تغییر بین بازه 4 تا 6 متر را دارد.

این راهبند دارای ولتاژ ورودی 220 ولت و گشتاور موتور 205 نیوتن متری و نرخ حفاظت این محصول 44 است که مدار آن را در برابر رطوبت و گرد و غبار ایمن می کند. علاوه بر این، راهبند بارزانته توانایی تحمل برودت 20- درجه و حرارت 50 درجه سانتیگراد را داراست.

این راهبند بارزانته قابلیت نصب سیستم پلاک خوان و RFID  برد بلند را هم دارد.همچنین توسط کلید دستی و ریموت نیز این راهبند قابل استفاده است.

    دارای سیستم فن خنک کننده روی موتور
    دارای خروجی برای سیستم های پارکینگ
    قابلیت نصب و هدایت بوسیله دوربین پلاک خوان
    قابلیت نصب سیستم RFID
    ولتاژ کاری 220 ولت
    میزان زاویه باز شو بوم تا 90 درجه
    اندازه بوم از 4 تا 6 متر
    دارای گشتاور موتور 205 نیوتن متر
    فرکانس کاری تا 50 هرتز

 
قیمت 26,300,000 تومان