دزدگیر اماکن سیماران 6420

دزدگیر سیمکارتی سیماران G6420

 گارانتی 2 ساله   نرم افزار   سیمکارتی 

قیمت 4،500،000 تومان

 

ویژگی های دزدگیر سیمکارتی سیماران G6420


شرکت سیماران تولید کننده انواع دزدگیرهای اماکن بیسیم جهت پیشگیری از سرقت و ایجاد امنیت می باشد. جدیدترین مدل این شرکت دزدگیر سیماران G 6420 است که به صورت سیم کارتی و تلفن شهری تولید گردیده است. این دزدگیر منزل اعلام سرقت و ایجاد هرگونه مشکل را از طریق برقراری تماس با مخاطبین به وسیله سیم کارت و خط تلفن شهری و فرستادن پیامک از طریق سیمکارت اطلاع رسانی می کند .

در حافظه این پنل می توان ۲۰ مخاطب را ذخیره کنید .همچنین برای مدیریت دستگاه خود از راه دور (هر کجای ایران بدون نیاز به اینترنت) می توانید به کمک اپلیکیشن بر روی گوشی های اندروید وios  دستگاه خود را با فرستادن پیامک فعال و غیر فعال نمایید. پنل مرکزی دزدگیر سیماران 6420 دارای ۵ زون  با سیم و یک زون بی سیم با قابلیت نامگذاری آنها به زبان فارسی و انگلیسی است.

 
صفحه نمایش 6420

این زون ها انواع سنسور تشخیص سارق مانند چشمی حرکتی، مگنت، سنسور دود ،سنسور لرزش را پشتیبانی می کند و پیام مربوط به فعال و غیرفعال شدن زون ها تک به تک برای شما ارسال می گردد. دزدگیر اماکن سیماران G ۶۴۲۰ دارای یک زون ۲۴ ساعته فعال است به این معنا که در صورت غیر فعال کردن سنسور های یک سنسور همیشه فعال می باشد تا در صورت بروز هر مشکل آژیر به صدا در آید.مدل جدید تر دزدگیر سیماران مدل 6430 است که میتوانید مشخصات آن را بررسی کنید.
 
 

قابلیت های دزدگیر اماکن سیمکارتی 6420 سیماران


از این زون  بیشتر برای سنسورهای دود ،مگنت و سنسور لرزش استفاده می شود دزدگیر اماکن سیماران G6420 قابلیت پشتیبانی از باطری بکاپ ۵و۷ آمپر را دارد تا در مواقع قطع برق دزدگیر  به فعالیت خود ادامه داده و از کار نیفتد .از ویژگی مهم این دزدگیر منزل اعلام قطع برق شهری از طریق پیامک به مخاطب می باشد. از گزارش‌های کاربردی دیگر این پنل این است که دزدگیر توسط هر کدام از ریموت ها و یا کیپد فعال و غیرفعال شود، مدیر دستگاه از این موضوع باخبر می گردد.

دزدگیر منزل سیماران 6420 دارای سه رله (مانند
دزدگیر فایروال F10 ) برای روشن و خاموش کردن لوازم برقی از راه دور و نزدیک است. که به کمک این رله ها  می توانید ۳ وسیله برقی کم مصرف را از طریق سیم کشی به پنل اصلی با فرستادن پیامک روشن و خاموش کنید.
 
مشخصات فنی

گزارش گیری ورود و خروج محرمانه
شماره گذاری ریموت ها
دینگ دانگ قابل کنترل
زون 24 ساعته و حالت نیمه فعال
برنامه ریزی دستگاه از راه دور به وسیله تماس صوتی یا پیامک
دارای 30 حافظه تلفن
تنظیم سطح امنیت سیستم
تماس از طریق سیم کارت و خط تلفن
سازگاری با سیستم عامل های اندروید و IOS
هشدار قطع برق