گیت ورود و خروج 


 گیت کنترل تردد 

 

گیت ورود و خروج

 

گیت کنترل تردد نفر برای پرسنل

 
گیت های کنترل تردد نفر از مهم ترین و اساسی ترین اجزاء موانع فیزیکی سیستم های کنترل و مدیریت تردد در سازمانها و مکانهای پر تردد می باشند که بر اساس نوع کاربری آنها و همچنین نسبت به طراحی و معماری فضای مورد نظر طراحی و تولید می گردند.
با استفاده از سامانه کنترل تردد ورود مي توان با وارد کردن اطلاعات مراجعين درهنگام ورود به مرکز و همزمان گرفتن عکس فرد بصورت اتوماتيک، يک کارت به مراجعه کننده داد و مکان هايي که فرد مجاز به تردد مي باشد را مشخص نمود.

با استفاده از این گیتها شما میتوانید ورودی و خروجی اماکن خود را با کارت و یا اثر انگشت کنترل کنید و امنیت را بالا ببرید.از جمله موارد استفاده گیتهای کنترل پرسنل(ادارات.شرکتهای بزرگ.مترو.فروشگاهها.دانشگاه و... )میباشد.گیت های کنترل تردد ورودی در دو نوع میله ای یا اهرمی و شیشه ای یا باله ای وجود دارد.نوع میله ای ان در دو مدل تک پایه و دو پایه است.در نوع شیشه ای گیت های ورودی برای ورود و خروج نیاز به یک گیت وسطی و دو کناری میباشد.بدنه این دستگاهها از جنس استیل ضد خش میباشد و هر کدام دارای دو ریدر برای کارت و یا اثر انگشت است.

گیت های کنترل تردد شیشه ای به چند دسته فلپ و اسلایدی و غیره تقسیم می شوند، گیت کنترل تردد میله ای نیز به چند دسته تک میله، دو و سه میله ای تقسیم می شود. گیت کنترل تردد بصورت تمام خودکار و نیمه خودکار عرضه شده که هر یک دارای سیستم مدیریت نرم افزار تحت شبکه بوده و قابل برنامه ریزی و یکپارچگی در امر کنترل ورود و خروج کارمندان می باشد.
یکی از دغدغه های سازمانها و مراکز حساس ، اماکن ورزشی  و هر مکانی که با ارباب رجوع و یا مراجعه کننده در تماس هستند بحث مراقبت از ورود غیر مجاز افراد و یا حتی ورود و خروج غیر مجاز پرسنل می باشد .لذا راهبند های نفر رو یا گیت های نفرو ابداع شدند تا به این مشکل خاتمه بدهند .

برای اماکنی که امنیت برای آن مهم است میتوانید از
راکت بازرسی بدنی در کنار گیت کنترل تردد استفاده کنید تا امنیت بیشتر شود.

بدنه یا کابینت گیت: بدنه گیت اصلی ترین بخش گیت کنترل تردد می باشد که می تواند از جنس استنلس استیل 304 و یا ورق فولادی با پوشش رنگ الکترواستاتیک و ضخامت 1.5 الی 2 میلیمتر  انتخاب گردد. ورقها پس از برش کاری و خم کاری در واحد جوشکاری با سیستم جوش آرگون به هم متصل شده و تمام قطعات جانبی با تکنولوژی جوس استدول به بدنه نصب میگردند.

کنترلر الکترونیکی: مرکز فرمان گیت های کنترل یک برد هوشمند الکترونیکی می باشد که وظیفه دریافت فرامین از تجهیزات شناساگر مانند اثر انگشت، کارت و غیره و صدر مجوز ورود به کاربران می باشد. این بخش یکی از حساسترین و اصلی ترین اجراء گیت های کنترل تردد می باشد که در واحد طراحی و توسعه الکترونیک شرکت طراحی و با تهیه قطعات ارجینال تولید می گردد.
 

انواع متفاوت گیت کنترل ورود و خروج :یکطرف ممنوع یکطرف آزاد
یکطرف ممنوع یکطرف کنترل شده
یکطرف کنترل شده یکطرف آزاد
دو طرف کنترل شده
دو طرف آزاد
دو طرف ممنوع

مشخصات گیت تردد نفر رو سه اهرمی تک پایه و دو پایه

مشخصات گیت تردد نفررو اهرمی

مشخصات گیت تردد نفر رو تک پایه

  محصولات 

 

گیت کنترل تردد میله ای دو پایه
گیت کنترل تردد نفررو میله ای
 


گیت کنترل تردد نفر میله ای

گیت کنترل تردد نفر رو میله ای
 

گیت نفرو سه شاخه
گیت کنترل تردد سه شاخه

گیت میله ای نفررو ورود و خروج
گیت کنترل تردد نفررو میله ای
 

گیت کنترل تردد نفر شیشه اس دوبال

گیت کنترل تردد نفررو شیشه ای

گیت نفر رو شیشه ای
گیت کنترل تردد نفر شیشه ایگیت شیشه ای دوطرفه دژبان

گیت کنترل تردد دژبانگیت کنترل تردد یک طرفه دژبان

گیت کنترل تردد دژبان


 
گیت کنترل تردد
 

انواع گیت های کنترل تردد پرسنل


گیت‌های کنترل تردد بهترین وسیله برای کنترل رفت و آمد افراد می باشند که علاوه بر کنترل تردد افراد جریان ترافیکی را هم مدیریت می‌کند، تا فقط یک نفر بتواند در یک زمان از میان آن عبور کند. انواع مختلفی از گیت‌های نفر رو  وجود دارد که با کارت‌های اعتباری مخصوص، بلیط و... کار می‌کند که مناسب مکان های عمومی بابت پرداخت ورودیه میباشد. مکان‌هایی مانند مترو، ایستگاه اتوبوس، ورزشگاه‌ها و غیره. استفاده از آنها، اینگونه سازمان‌ها را به درستی مدیریت و سازماندهی می کند. هنگام تهیه گیت ترددی  را که مناسب سازمان و مکان مورد استفاده شما است انتخاب کنید، تا از لحاظ قیمت و کارکرد مناسب نیاز شما باشد.

انواع گیت های کنترل تردد مناسب برای سازمانها و ارگانهاگیت کنترل تردد مقرون بصرفه


1: گیت های چرخشی اتوماتیک

این نوع گیت ها مناسب مکان های خصوصی با پرسنل محدود میباشد. کارگزاران می توانند توسط این گونه از گیت دسترسی افراد را به مجموعه خود محدود کنند و فقط افراد مجوزدار اجازه عبور از گیت را دارند. این نوع از گیت ها توسط کارتهای شناسایی افراد یا کارتهای اعتباری آنها و یا توسط دوربین کنترل تردد کار می‌کنند، که با هر بار استفاده کاربر مشخصات آن شخص تاریخ و ساعت عبور و خروج او ثبت می گردد .


2: گیت های الکترونیکی

این گیت ها مناسب تمامی مکان های عمومی می باشند که محاسبات مالی برای ورود و خروج افراد را در نظر دارد  مثل متروها، هر فردی با خرید یک بلیت الکترونیکی می‌‌تواند از این گیت تردد استفاده کند. این نوع از گیت های نفر رو، بیشتر به عنوان چک کردن پرداخت بلیط و جلوگیری از ترافیک  میباشد. تیغه عبور این گیت ها می تواند شیشه‌ای و میله‌ای باشند.


3: گیت های بازرسی

این گیت‌های کنترل ورود ، در مکان‌های امنیتی و محافظت شده استفاده می‌شوند، مانند: ادارات پلیس، دادگاه‌ها، فرودگاه‌ها و هر مکانی که از لحاظ امنیت، محافظت شدید می‌شود. در این گیت ها در هر دقیقه ۶۰ نفر بازرسی می شوند سرعت اجرای کار آن بسیار بالا و از لحاظ کارکرد بسیار دقیق است.. این گیت های تردد مجهز به سنسور ها و دوربین های قوی هستند که هر شی فلزی و یا خطرناکی را شناسایی می‌کنند.

 

گیت نفر رو دوطرفه دژبان

 

گیت کنترل تردد دژبان


گیت کنترل تردد شیشه ای دژبان با طراحی زیبا به همراه مکانیزم انحصاری اش توسط متخصصین دژبان در داخل کشور طراحی و ساخته شده و از نظر کیفیت با نمونه خارجی قابل رقابت می باشد، که برای شرکتها، سازمان ها، اداره ها، فرودگاه ها، مکان های تفریحی و تجاری و مترو مناسب بوده و استاندارد CE اروپا را هم دریافت نموده است.

این محصول در حالتهای مختلف یک طرفه و دو طرفه قابل بهره برداری بوده و با استفاده از سنسورهای تعبیه شده، حرکت و جهت حرکت رو تشخیص می دهد، این گیت قابلیت عبور حداکثر ۴۰ نفر رو در دقیقه فراهم میکند.

گیت های کنترل تردد دژبان، امکان اتصال به انواع دستگاههای حضور و غیاب مجهز به رله و دستگاههای کنترل تردد دارای کارتخوان، اثر انگشت و تشخیص چهره را هم داشته و متخصصین شرکت برای زیبایی بیشتر این دستگاه ها رو داخل بدنه آن جاگذاری میکنند.


 

گیت نفر رو یک طرفه شیشه ای  مشخصات فنی       

رانش به صورت الکترومکانیکی
قابلیت تردد افراد در جهت ورود و یا خروج از هر راهرو با کنار رفتن خودکار باله های شیشه ای
امکان به کارگیری در حالت عادی باز و یا عادی بسته
جلوگیری از عبور همزمان دو نفر و یا ورود افراد در جهت مخالف توسط سنسورهای تعبیه شده در بدنه راهروها
قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن باله ها و امکان گذر ۴۰ نفر در دقیقه
امکان کنار رفتن خودکار بال های شیشه ای و باز شدن کامل مسیر در صورت بروز حریق و یا قطع برق
جهت حرکت: حرکت رفت و برگشت باله ها در گیت کنترل تردد شیشه ای
گیت های کنترل تردد دژبان دارای یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد


 


معرفی نقش بیومتریک در سیستم جدید گیت ورود خروج اتحادیه اروپا

سرانجام، زمان فرا رسیده است: سیستم گیت ورود خروج (EES) اتحادیه اروپا در سال 2022 به بهره برداری می رسد. مدت زیادی است که در راه است. از سال 2008 با مقاله کمیسیون اروپا در مورد گام‌های بعدی در مدیریت مرزی در اتحادیه اروپا، پیشنهاداتی در مورد "مرزهای هوشمند" در سال 2013 ارائه شد. آزمایش‌های آزمایشی در کشورهای مختلف اتحادیه اروپا در سال 2015 آغاز شد و مقررات مربوط به کمیسیون اروپا ارائه شد. استقرار سیستم گیت ورود خروج در سال 2016.

EES داده‌های بیومتریک هر اتباع کشور ثالث را هنگام ورود و خروج به/از منطقه شنگن جمع‌آوری می‌کند. این نه تنها به تسریع جریان سفر با پردازش خودکار کمک می کند، بلکه به بهبود چندین جنبه از تأیید هویت مرزی و امنیت با شناسایی افرادی که در طول اقامت خود باقی مانده اند یا افراد مشمول شرایط ویزا که قبل از انقضای ویزای خود منطقه شنگن را ترک نکرده اند، کمک می کند. علاوه بر این، روند جدید الزامات مهر ورود گذرنامه را لغو می کند.

افراد کشورهای غیر اتحادیه اروپا، صرف نظر از اینکه آیا از شرایط ویزا معاف هستند، باید داده های زیر را ارائه دهند:

    عکس بیومتریک صورت
    عکس چهار انگشت دست راست یا چپ
    اطلاعات پاسپورت، مانند شماره پاسپورت، کشور صادرکننده یا تاریخ انقضا
    اطلاعات شخصی، مانند نام، تاریخ تولد یا ملیت

معرفی EES تنها تغییر آینده برای امنیت مرزهای اتحادیه اروپا و سیستم های اطلاعاتی نیست. به موازات EES، پروژه‌های دیگر و قابلیت همکاری آنها و همچنین پیش‌نیازهای فنی در کشورهای عضو مربوطه، با برنامه‌ای برای اجرا یا همراه با EES یا تا پایان سال 2023 به جلو کشیده شده‌اند.

در ارتباط، سیستم مجوز اطلاعات سفر اروپا  به اجرا در خواهد آمد که مانند روش ESTA برای سفر به ایالات متحده، داده‌های مسافران کشورهای معاف از ویزا را ثبت می‌کند و بنابراین خطرات و تهدیدات احتمالی را شناسایی می‌کند.

برای تسهیل پرسش‌ها در سیستم‌های فوق، یک رابط جستجوی تک - که اکنون پورتال جستجوی اروپایی (ESP) نامیده می‌شود - برنامه‌ریزی شده است. این امکان جستجوی همزمان و موازی همه سیستم‌های اطلاعات اتحادیه اروپا و همچنین داده‌های یوروپل و پایگاه‌های اطلاعاتی اینترپل را فراهم می‌کند همچنین با یک سرویس تطبیق بیومتریک مشترک (sBMS)، یک مخزن هویت مشترک (CIR) و همچنین یک آشکارساز هویت چندگانه (MID) و یک مخزن مرکزی برای گزارش ها و آمار (CRRS) تکمیل می شود.

به منظور تبادل داده، یک قالب پیام جدید برای استانداردسازی پرس و جوها و نتایج و دسترسی به واژگان رایج داده تعریف شده است. یک رابط یکنواخت ملی (NUI) برای تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای این منظور ارائه شده است.

سایر سیستم‌هایی که توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا استفاده می‌شوند، مانند چارچوب ، سیستم ثبت نام مسافر (PNR) یا اقداماتی که توسط دستورالعمل اطلاعات مسافری پیشرفته قانونی شده‌اند، بخشی از ابتکار عمل فعلی نیستند، اما می‌توانند در مرحله بعد به طور جزئی یا کامل اضافه شده است.
در حالی که وظایف خدمات مرکزی توسط eu-LISA هماهنگ می شود، کار بیشتر در طرف هر کشور عضو اتحادیه اروپا برای یکپارچه سازی این خدمات و نه تنها به روز رسانی زیرساخت ها و فرآیندهای فنی موجود، بلکه الزامات قانونی آنها ضروری است. نه تنها این سیستم های ملی باید به خدمات مرکزی متصل شوند، بلکه لازم است فرآیندهایی برای نظارت و اعمال حقوق دسترسی متفاوت مقامات ملی ایجاد شود.

با توجه به ضبط گیت ورود خروج بیومتریک، الزامات اضافی نیز باید برآورده شود تا تعداد روزافزون مسافران با ضبط بیومتریک با کیفیت بالا متعادل شود. بنابراین، تمرکز باید بر پشتیبانی از استانداردها و مشخصات مربوطه باشد.