گیت ورود و خروج (گیت کنترل تردد)

 گیت کنترل تردد ZK T-50001

گیت اهرمی ZK مدل T-50001

استفاده دو طرفه ، مجهز به حالت اضطراری

48،300،000 تومان
گیت کنترل تردد اهرمی مدل T-50002

گیت کنترل تردد اهرمی ZK T-50002

عرض تردد 55 سانتی متر ، گزارش گیری

36،800،000 تومان
گیت کنترل تردد اهرمی مدل T-52001

گیت ورود و خروج اهرمی ZK T-52001

استفاده دو طرفه ، مجهز به حالت اضطراری

تماس بگیرید
گیت کنترل تردد اهرمی مدل T-53001

گیت کنترل تردد اهرمی ZK T-53001

تمام استیل (SUS304) با قطر 1/5 میلیمتر

تماس بگیرید
گیت تردد شیشه‌ای میانی مدل 56003
 • ساخت چین
 • گارانتی 2 ساله
 • جزییات محصول

گیت تردد شیشه‌ای میانی ZK-56003

بدنه‌ای تمام استیل، ظاهری زیبا

116،300،000 تومان
گیت کنترل تردد شیشه‌ای کناری مدل 55003
 • ساخت چین
 • گارانتی 2 ساله
 • جزییات محصول

گیت شیشه‌ای کناری مدل ZK-55003

بدنه‌ای تمام استیل و سنسور مادون قرمز

91،300،000 تومان
گیت مترویی ورود و خروج T-55101
 • ساخت چین
 • گارانتی 2 ساله
 • جزییات محصول

گیت مترویی ورود و خروج T-55101

نرخ عبور 35 p/m (35 نفر در دقیقه)

تماس بگیرید
گیت ورود و خروج سویینگ
 • ساخت چین
 • گارانتی 2 ساله
 • جزییات محصول

گیت ورود و خروج سویینگ

مناسب جهت عبور بار وعبور ویلچر

تماس بگیرید
گیت شیشه ای دوطرفه دژبان

گیت کنترل تردد دژبان
گیت کنترل تردد یک طرفه دژبان

گیت کنترل تردد دژبان
 

معرفی گیت کنترل تردد پرسنل شیشه ای و میله ای

 
گیت کنترل تردد شیشه‌ای و میله‌ای یکی از راهکارهای امنیتی محیط‌های داخلی و خارجی ساختمان‌ها، شرکت‌ها، بانک‌ها، فرودگاه‌ها، هتل‌ها و ... است. این گیت‌ها به دلیل طراحی مناسب و بازدهی بالا، طرفداران زیادی در حوزه امنیت دارند. در گیت ورودی و خروجی نفر شیشه‌ای، برای افزایش امنیت، یک روترن با پروانه‌های شیشه‌ای وجود دارد که مسیر ورود و خروج را برای نفرات مشخص می‌کند.

همچنین برای کنترل ورود و خروج، سیستمی از اسکنرهای بارکد، اثر انگشت و کارت خوان در گیت‌ها نصب می‌شود. در گیت ورودی و خروجی نفر میله‌ای نیز، میله‌هایی برای عبور ورودی و خروجی نفران در نظر گرفته می‌شود که با حرکت افقی میله باز و بسته می‌شود. برای کنترل ورود و خروج، سیستم کنترل دسترسی و تردد نیز به گیت اضافه می‌شود که معمولاً شامل دوربین‌های مداربسته و کارت خوان‌های RFID می‌شود.

مزایای استفاده از گیت ورود و خروج نفر شیشه‌ای و میله‌ای شامل افزایش امنیت، کاهش هزینه‌های نگهداری، کاهش هزینه درگاه‌های ورودی و خروجی و کنترل بهتر تردد نفرات است. در کل، گیت ورود و خروج نفر شیشه‌ای و میله‌ای به دلیل قابلیت کنترل دقیق ورود و خروج نفرات و افزایش امنیت، مورد استفاده گسترده در محیط‌هایی مانند شرکت‌ها، بانک‌ها، فرودگاه‌ها و ... قرار می‌گیرد.


با استفاده از این گیتها و همچنین جک درب پارکینگ شما میتوانید ورودی و خروجی اماکن خود را با کارت و یا اثر انگشت کنترل کنید و امنیت را بالا ببرید.از جمله موارد استفاده گیتهای کنترل پرسنل در ادارات،شرکتهای بزرگ،مترو،فروشگاهها،دانشگاه میباشد.گیت های کنترل تردد ورودی در دو نوع میله ای یا اهرمی و شیشه ای یا باله ای وجود دارد.نوع میله ای ان در دو مدل تک پایه و دو پایه است.
 

گیت کنترل تردد شیشه ای


در نوع شیشه ای گیت های ورودی برای ورود و خروج نیاز به یک گیت وسطی و دو کناری میباشد.بدنه این دستگاهها از جنس استیل ضد خش میباشد و هر کدام دارای دو ریدر برای کارت و یا اثر انگشت است.

گیت های کنترل تردد شیشه ای به چند دسته فلپ و اسلایدی و غیره تقسیم می شوند، گیت کنترل تردد میله ای نیز به چند دسته تک میله، دو و سه میله ای تقسیم می شود. گیت کنترل تردد بصورت تمام خودکار و نیمه خودکار عرضه شده که هر یک دارای سیستم مدیریت نرم افزار تحت شبکه بوده و قابل برنامه ریزی و یکپارچگی در امر کنترل ورود و خروج کارمندان می باشد.

یکی از دغدغه های سازمانها و مراکز حساس ، اماکن ورزشی  و هر مکانی که با ارباب رجوع و یا مراجعه کننده در تماس هستند بحث مراقبت از ورود غیر مجاز افراد و یا حتی ورود و خروج غیر مجاز پرسنل می باشد .لذا راهبند های نفر رو یا گیت های نفرو ابداع شدند تا به این مشکل خاتمه بدهند .

برای اماکنی که امنیت برای آن مهم است میتوانید از
راکت بازرسی بدنی
در کنار گیت کنترل تردد استفاده کنید تا امنیت بیشتر شود.

بدنه یا کابینت گیت: بدنه گیت اصلی ترین بخش گیت کنترل تردد می باشد که می تواند از جنس استنلس استیل 304 و یا ورق فولادی با پوشش رنگ الکترواستاتیک و ضخامت 1.5 الی 2 میلیمتر  انتخاب گردد. ورقها پس از برش کاری و خم کاری در واحد جوشکاری با سیستم جوش آرگون به هم متصل شده و تمام قطعات جانبی با تکنولوژی جوس استدول به بدنه نصب میگردند.

کنترلر الکترونیکی: مرکز فرمان گیت های کنترل یک برد هوشمند الکترونیکی می باشد که وظیفه دریافت فرامین از تجهیزات شناساگر مانند اثر انگشت، کارت و غیره و صدر مجوز ورود به کاربران می باشد. این بخش یکی از حساسترین و اصلی ترین اجراء گیت های کنترل تردد می باشد که در واحد طراحی و توسعه الکترونیک شرکت طراحی و با تهیه قطعات ارجینال تولید می گردد.
 

انواع متفاوت گیت کنترل ورود و خروج :


یکطرف ممنوع یکطرف آزاد
یکطرف ممنوع یکطرف کنترل شده
یکطرف کنترل شده یکطرف آزاد
دو طرف کنترل شده
دو طرف آزاد
دو طرف ممنوع

مشخصات گیت تردد نفر رو سه اهرمی تک پایه و دو پایه

مشخصات گیت تردد نفررو اهرمی

مشخصات گیت تردد نفر رو تک پایه


 
گیت کنترل تردد
 

انواع گیت های کنترل تردد پرسنل


گیت‌های کنترل تردد بهترین وسیله برای کنترل رفت و آمد افراد می باشند که علاوه بر کنترل تردد افراد جریان ترافیکی را هم مدیریت می‌کند، تا فقط یک نفر بتواند در یک زمان از میان آن عبور کند. انواع مختلفی از گیت‌های نفر رو  وجود دارد که با کارت‌های اعتباری مخصوص، بلیط و... کار می‌کند که مناسب مکان های عمومی بابت پرداخت ورودیه میباشد. مکان‌هایی مانند مترو، ایستگاه اتوبوس، ورزشگاه‌ها و غیره.

استفاده از آنها، اینگونه سازمان‌ها را به درستی مدیریت و سازماندهی می کند. هنگام تهیه گیت ترددی  را که مناسب سازمان و مکان مورد استفاده شما است انتخاب کنید، تا از لحاظ قیمت و کارکرد مناسب نیاز شما باشد.

انواع گیت های کنترل تردد مناسب برای سازمانها و ارگانهاگیت کنترل تردد مقرون بصرفه

1: گیت های چرخشی اتوماتیک


این نوع گیت ها مناسب مکان های خصوصی با پرسنل محدود میباشد. کارگزاران می توانند توسط این گونه از گیت دسترسی افراد را به مجموعه خود محدود کنند و فقط افراد مجوزدار اجازه عبور از گیت را دارند. این نوع از گیت ها توسط کارتهای شناسایی افراد یا کارتهای اعتباری آنها و یا توسط دوربین کنترل تردد کار می‌کنند، که با هر بار استفاده کاربر مشخصات آن شخص تاریخ و ساعت عبور و خروج او ثبت می گردد .

2: گیت های الکترونیکی


این گیت ها مناسب تمامی مکان های عمومی می باشند که محاسبات مالی برای ورود و خروج افراد را در نظر دارد  مثل متروها، هر فردی با خرید یک بلیت الکترونیکی می‌‌تواند از این گیت تردد استفاده کند. این نوع از گیت های نفر رو، بیشتر به عنوان چک کردن پرداخت بلیط و جلوگیری از ترافیک  میباشد. تیغه عبور این گیت ها می تواند شیشه‌ای و میله‌ای باشند.

3: گیت های بازرسی


این گیت‌های کنترل ورود ، در مکان‌های امنیتی و محافظت شده استفاده می‌شوند، مانند: ادارات پلیس، دادگاه‌ها، فرودگاه‌ها و هر مکانی که از لحاظ امنیت، محافظت شدید می‌شود. در این گیت ها در هر دقیقه ۶۰ نفر بازرسی می شوند سرعت اجرای کار آن بسیار بالا و از لحاظ کارکرد بسیار دقیق است.. این گیت های تردد مجهز به سنسور ها و دوربین های قوی هستند که هر شی فلزی و یا خطرناکی را شناسایی می‌کنند.

 

 

گیت نفر رو دوطرفه دژبان

 

گیت کنترل تردد دژبان


گیت کنترل تردد شیشه ای دژبان با طراحی زیبا به همراه مکانیزم انحصاری اش توسط متخصصین دژبان در داخل کشور طراحی و ساخته شده و از نظر کیفیت با نمونه خارجی قابل رقابت می باشد، که برای شرکتها، سازمان ها، اداره ها، فرودگاه ها، مکان های تفریحی و تجاری و مترو مناسب بوده و استاندارد CE اروپا را هم دریافت نموده است.

این محصول در حالتهای مختلف یک طرفه و دو طرفه قابل بهره برداری بوده و با استفاده از سنسورهای تعبیه شده، حرکت و جهت حرکت رو تشخیص می دهد، این گیت قابلیت عبور حداکثر ۴۰ نفر رو در دقیقه فراهم میکند.

گیت های کنترل تردد دژبان، امکان اتصال به انواع دستگاههای حضور و غیاب مجهز به رله و دستگاههای کنترل تردد دارای کارتخوان، اثر انگشت و تشخیص چهره را هم داشته و متخصصین شرکت برای زیبایی بیشتر این دستگاه ها رو داخل بدنه آن جاگذاری میکنند.


 

گیت نفر رو یک طرفه شیشه ای  مشخصات فنی   

رانش به صورت الکترومکانیکی
قابلیت تردد افراد در جهت ورود و یا خروج از هر راهرو با کنار رفتن خودکار باله های شیشه ای
امکان به کارگیری در حالت عادی باز و یا عادی بسته
جلوگیری از عبور همزمان دو نفر و یا ورود افراد در جهت مخالف توسط سنسورهای تعبیه شده در بدنه راهروها
قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن باله ها و امکان گذر ۴۰ نفر در دقیقه
امکان کنار رفتن خودکار بال های شیشه ای و باز شدن کامل مسیر در صورت بروز حریق و یا قطع برق
جهت حرکت: حرکت رفت و برگشت باله ها در گیت کنترل تردد شیشه ای
گیت های کنترل تردد دژبان دارای یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد
گیت کنترل تردد ورود و خروج کارمندان

گیت ورود خروج

نرم افزار جزء کلیدی است که گیت های کنترل تردد نفر رو مدرن را ایمن و راحت می کند. نرم افزار شما را قادر می سازد تا کنترل کنید چه کسی و چه زمانی به چه مناطقی دسترسی دارد. حتی می تواند زمان باز و بسته شدن درها را تعیین کند. نرم‌افزار بر فعالیت‌های داخل مرکز شما نظارت می‌کند: می‌توانید ببینید کدام کارمندان به چه مناطقی و برای چه مدت دسترسی داشته‌اند. بنابراین، شما می توانید تصویر بزرگی از نحوه دسترسی و سوء استفاده از آن مشاهده کنید.

اعتبارنامه ها کارت های دسترسی، نشان های شناسایی و جا کلیدی هستند که افراد را شناسایی کرده و به آنها اجازه دسترسی می دهد. همچنین، در صورت نیاز به ویرایش شرایط دسترسی، این کار را می توان به راحتی از طریق نرم افزار یک سیستم انجام داد.
گیت های سه میله ای می توانند با دستگاه های کنترل دسترسی مانند دستگاه های کارتی، اثر انگشت و تشخیص چهره مجموعه کاملی را برای سیستم کنترل تردد تشکیل دهند همچنین، قابلیت ارتباط با رابط های تخصصی سیستم آتش نشانی را داراست.

ریدر کنترل تردد رو سخت افزاری هستند که یک اعتبارنامه را می خواند و آن را با پایگاه داده در نرم افزار کنترل دسترسی مطابقت می دهد. خواننده همان چیزی است که دسترسی را اعطا می کند یا رد می کند.ضربه‌ها مکانیسم‌های الکترونیکی هستند که درها یا دروازه‌ها را در پاسخ به خواننده‌ای که دسترسی مجاز را تأیید می‌کند باز می‌کنند. اکنون که اجزای سیستم های کنترل تردد گیت ورود را می شناسیم، اجازه دهید نحوه کار این اجزا در این فرآیند را بررسی کنیم.
 

قیمت گیت ورود و خروج

از سیستم های کنترل ورود و خروج کارمندان بهره می برند تا تردد های آنها کنترل و مدیریت شود. سیستم های کنترل تردد در انواع گوناگون ساخته شده اند که بنا به نیاز سازمان و مجموعه ها از عملکرد خاص بهره برده و قابل سفارشی سازی می باشند.بهتر است این گونه بگوییم که هنگام  ورود افراد در سازمانی مهم، آیا هر شخص می تواند به راحتی وارد این سازمان شود.

قیمت گیت کنترل تردد افراد و قیمت گیت تردد نفر رو به همراه مشخصات فنی انواع گیت کنترل تردد افراد در کنار معرفی انواع دستگاه ورود و خروج در این بخش در دسترس شما می‌باشند.گیت تردد برای مدیریت و کنترل ورود و خروج افراد و خودرو در نظر گرفته می‌شوند. پر مصرف ترین انواع گیت کنترل تردد نفر، گیت شیشه ای مترویی (گیت های کنترل عبور و مرور افراد در مترو)، گیت بازرسی فرودگاه ها، گیت نگهبانی کنترل تردد افراد در ادارات و سازمان ها است.

برای عبور از گیت نفر رو به راحتی پین‌کد، کارت یا شناسه‌ی بیومتریک خود را به قرائتگر متصل به گیت ارائه دهند.این در حالیست که اگر از سیستم‌های کنترل دسترسی و گیت تردد استفاده نشود، کنترل تردد افراد توسط نیروی انسانی، زمان‌بر است و احتمال خطا وجود دارد.هدف از ساخت گیت کنترل تردد به حداقل رساندن استفاده از نیروی انسانی در کنترل ورود و خروج، ثبت لحظه ای زمان تردد، قابلیت گزارش گیری آنلاین است.

قفل دستگاه آزاد شده و اهرم‌ها توسط نیروی محرکه موتور یا با فشار فرد، گیت باز می‌شود. با پائین آمدن میله اول، بلافاصله میله دوم بالا آمده و بدین صورت فقط امکان عبور یک نفر امکانپذیر می‌شود.

گیت نفر رو شیشه ای

برای عبور نفر بعدی، باید اعتبار و مجوز او توسط سیستم بررسی و تأیید شود.پس از تأیید مجوز فرد، درب‌ها یا موانع Gate به صورت چرخشی حرکت کرده و امکان عبور را فراهم می‌سازند. در هر چرخش فقط امکان عبور یک نفر وجود دارد.  در گیت تمام قد، رعایت نظم و امنیت در عبور و مرور بیشتر مورد توجه است و به همین دلیل، سرعت عبور از آن نسبت به سایر گیت‌ها پائین‌تر است.

ابتدا باید هویت شخص توسط دستگاه اکسس کنترل شناسایی شده و مجوز دسترسی او تأیید شود. در صورت تأیید یک فرمان از طرف سیستم کنترل کننده به برد الکترونیکی گیت ارسال شده و از آنجا نیز یک سیگنال به سیستم  حرکتی شامل موتور و گیربکس فرستاده می‌شود.زمانی که احتمال آسیب دیدن اموالتان را کاهش می دهید، در اصل به ارزش آن افزوده اید.

هر کدام از گیت های کنترل تردد اهرمی و شیشه ای مزایای خاص خود را دارند و از هر مدل می‌توان در محیط‌های مختلفی استفاده کرد.بر روی بدنه گیت و یا در کنار آن یک دستگاه اکسس کنترل نصب شده و به برد الکترونیکی Gate متصل می‌گردد.گیت ها همچنین با استفاده از حس گرهای قدرتمند خود و همینطور با بهره مندی از دستگاه های که قابلیت سوار شدن بر روی این گیت ها را دارد میتواند ورود و خروج کلیه پرسنل و ارباب رجوع را مدیریت کنند.
 

تفاوت گیت شیشه ای و میله ای


گیت‌های ورود و خروج میله‌ای و شیشه‌ای هر دو انواعی از گیت‌های استفاده می‌شوند که در کنترل ورود و خروج افراد به مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. گیت‌های ورود و خروج میله‌ای از میله‌های عمودی یا افقی تشکیل شده‌اند که به صورت خودکار باز و بسته می‌شوند. این گیت‌ها معمولاً در مداخل و خروجی‌هایی که نیاز به کنترل دقیق ورود و خروج دارند، از جمله پارکینگ‌ها، استفاده می‌شوند. آنها دارای طراحی ساده‌تری هستند و بیشتر برای کاربردهایی که به ایمنی بالا نیازی ندارند، مناسب هستند.

در مقابل، گیت‌هایکنترل تردد از پنجره‌های شفاف شیشه‌ای تشکیل شده‌اند که به صورت خودکار باز و بسته می‌شوند. این گیت‌ها به دلیل ظاهر زیبا و شفافیت شیشه، در مکان‌هایی که اهمیت ظاهر بیشتری دارد، مانند ادارات، هتل‌ها و مراکز خرید استفاده می‌شوند. آنها امکانات امنیتی بیشتری دارند، مانند تشخیص چهره و کارت خوان برای کنترل دسترسی بهتر. با توجه به نیازها و ظرفیت امنیتی مکان مورد نظر، می‌توانید گیت‌های ورود و خروج میله‌ای یا شیشه‌ای را انتخاب کنید. من امیدوارم این توضیحات به شما کمک کرده باشد.


 

مکانیزم عملکرد گیت ورود و خروج پرسنل شیشه ای


عملکرد گیت شیشه ای
 
گیت ورود و خروج پرسنل شیشه ای یکی از راهکارهای پیشرفته‌ای است که برای مدیریت و کنترل حضور و غیاب پرسنل در سازمان‌ها و شرکت‌ها استفاده می‌شود. این سامانه از جنس شیشه تشکیل شده است و به وسیله تکنولوژی حسگرهای هوشمند، قادر به تشخیص و ثبت ورود و خروج افراد است.

مکانیزم عملکرد گیت کنترل تردد شیشه ای دارای ترکیبی از تکنولوژی‌های اثر انگشت و روزنه است. با استفاده از حسگرهای اثر انگشت، این گیت قادر به تشخیص هویت و اثر انگشت هر فرد می‌باشد. همچنین، با استفاده از حسگرهای روزنه، قادر به تشخیص و ثبت شدت نور روزنه در هنگام عبور از گیت می‌باشد.

پس از ثبت اثر انگشت و شدت نور روزنه، گیت ورود و خروج پرسنل شیشه ای اقدام به تطابق اطلاعات مربوطه با پایگاه داده اطلاعاتی خود می‌نماید. در صورت تطابق موفقیت آمیز، سیستم به پرسنل اجازه ورود یا خروج را می‌دهد. در غیر این صورت، اجازه ورود یا خروج محدود و یا متوقف خواهد شد.
این گیت برای مکان های پر ازدحام و شلوغی چون ورزشگاه ها و یا مراکز امنیتی چون خزانه بانک ها، فرودگاه ها طراحی شده است و در مقابل فشار زیاد مقاومت می کند.

مزایای استفاده از گیت کنترل تردد شیشه ای بسیار متنوع است. اولین مزیت این است که به عنوان یک راهکار مکانیزه برای حضور و غیاب پرسنل عمل می‌کند. این به مدیران امکان می‌دهد که به شکل دقیقی درباره حضور و غیاب پرسنل در ساعات کاری و تعطیلات آنان اطلاعاتی کسب کنند.

یکی دیگر از مزایای این سامانه، امنیت بالا است. به دلیل استفاده از تکنولوژی اثر انگشت، محرمانگی و امنیت اطلاعات پرسنل تضمین شده است. همچنین، تصادفی بودن اثر انگشت هر فرد، از امکان تقلب در حضور و غیاب جلوگیری می‌کند.

علاوه بر این، گیت ورود و خروج پرسنل شیشه ای امکان استفاده بهینه از فضای سازمانی را فراهم می‌کند. با توجه به طراحی شیشه‌ای این گیت، فضای باز و روان در سازمان ایجاد می‌شود و از نظر ظاهری نیز زیبا و ساده است.

در نهایت، استفاده از گیت ورود و خروج پرسنل شیشه ای مزیت های اقتصادی را نیز به همراه دارد. به دلیل کاهش هزینه های اداری و میزان خطای احتمالی در ثبت حضور و غیاب، این سامانه می‌تواند به افزایش بهره‌وری کارمندان و بهبود عملکرد سازمان کمک کند.
میله دیگر پس از آزاد شدن مکانیزم به حالت افقی می ماند و فقط پس از آزاد کردن مجدد کنترل می توانید آن را آزاد کنید. میله فشاری فقط به نیروی رانش 0.5 کیلوگرمی نیاز دارد.قابلیت استفاده در مکانهای ورزشی، باشگاهی و اداری را دارد. همچنین فاصله زیرین بین ستونها در گیت میله ای با ورق استیل پوشیده شده تا تردد میان گیتها غیر ممکن گردد.

بدین ترتیب تنها با یک فشار کوچک دست یا بدن، گیت میله ای هول محور متحرک می چرخد و فرد می ‌تواند از گیت عبور کند. اطلاعات پرسنل و افراد مجاز به عبور از گیت در دستگاه حضور و غیاب هوشمند ثبت شده است؛ به محض اینکه هویت فرد توسط دستگاه حضور و غیاب تایید شد؛ دستگاه اجازه باز شدن گیت را صادر می کند.


گیت ورود و خروج پرسنل، به عنوان یکی از مهم‌ترین سیستم‌های حفاظتی مورد استفاده در سازمان‌ها و شرکت‌ها، یک مکانیزم اساسی برای کنترل و مدیریت ورود و خروج پرسنل به ساختمان و یا منطقه‌های محدود دیگر است. این گیت‌ها از تکنولوژی‌های مختلفی مانند منبع نور، رمزنگاری و شناسایی برای تشخیص و احراز هویت استفاده می‌کنند.این نوع Gate معمولاً دارای مقاومت مناسبی در برابر نفوذ گرد و غبار و رطوبت (استاندارد IP44 و بالاتر) است و در شرایط مختلف جوی می‌تواند عملکرد مناسبی داشته باشد.

آنها معمولاً در ورودی‌های محل کار، انبارها، پارکینگ‌ها و مناطقی که نیاز به مراقبت از امنیت دارند، نصب می‌شوند. به عنوان مثال، گیت ورود و خروج پرسنل می‌تواند شامل دستگاه‌های مانیتورینگ کنترل ورود و خروج افراد، خواننده‌های کارت، خواننده‌های اثر انگشت و دوربین‌های امنیتی باشد.

در این مقاله، به تشریح مکانیزم عملکرد گیت ورود و خروج پرسنل می‌پردازیم:


1. شناسایی پرسنل: یکی از اصلی‌ترین قدرت‌های گیت ورود و خروج پرسنل، توانایی شناسایی درست پرسنل مربوطه است. این گیت‌ها معمولاً دارای دستگاه‌های شناسایی مانند کارت، برچسب‌های RFID یا فناوری اثر انگشت هستند که توانایی تشخیص و احراز هویت پرسنل را دارند.

2. تردد و نظارت: گیت کنترل تردد می‌تواند ترددها و رویدادهایی را که در طول روز رخ می‌دهند ثبت کند. این امکان به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا نظارت مستمری روی چگونگی استفاده از منابع و فرآیندهای کاری در ساختمان را داشته باشند.

3. مدیریت دسترسی: یک مزیت اصلی گیت ورود و خروج پرسنل، توانایی مدیریت قوانین دسترسی به مناطق محدود است. این گیت‌ها می‌توانند تنظیماتی داشته باشند که فقط به افرادی که مجوز دسترسی دارند، اجازه می‌دهند تا به ساختمان یا منطقه خاصی وارد شوند.

4. هشدارها و اطلاع‌رسانی: گیت ورود و خروج پرسنل همچنین می‌تواند به صورت خودکار هشدارهای ضروری به مدیران امنیتی و مدیران سازمان ارسال کند. مثلاً زمانی که فردی بدون مجوز تلاش می‌کند وارد منطقه امن شود یا در هرگونه تلاش برای نقض قوانین دسترسی استفاده می‌کند.

به این ترتیب، مکانیزم عملکرد گیت ورود و خروج پرسنل وظیفه حفاظت از امنیت سازمان را برعهده دارد. این سیستم‌ها می‌توانند به شرکت‌ها کمک کنند تا منابع خود را بهبود دهند، دسترسی‌های غیرمجاز را محدود کنند و همچنین نظارت و کنترل قوانین دسترسی را بهبود ببخشند.


استفاده از گیت‌های تردد در ورودی سازمان‌ها و مکان‌های پرتردد، امنیت را بالا برده و از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری می‌کند.گیت‌های کنترل تردد پرسنل می‌توانند کاملا مستقل عمل کنند و به همین دلیل دیگر نیازی به استخدام کارکنان در ورودی‌ها برای کنترل ترددِ افراد یا تأیید صلاحیت ورود آن‌ها نیست.بنابراین هنگام تهیه گیت های کنترل باید انواع آن را شناخت و مناسب ترین نوع را نسبت به نیازهای سازمان تهیه کرد.

حالت بازدارنده ۳ شاخه گیت میله ای، تنها با فشار پا به شاخه بالایی اجازه عبور افراد را می‌دهد و وقتی شاخه اول پایین می آید، شاخه بعدی به سمت بالا حرکت می کند تا مانع ورود فرد دوم شود.می‌توان انواع گیت کنترل تردد اشخاص را به‌ صورت گیت‌های سه‌ شاخه‌ای، شیشه‌ای سریع و هم‌چنین گیت‌های تمام ‌قد، دسته‌ بندی کرد. لازم است بدانید که هر یک از انواع این سیستم‌های کنترل کننده عبور و مرور، دارای کاربرد و مزایای مخصوص به خود هستند.اهمیت نصب گیت ورود و خروج در سازمانها

گیت ورود و خروج نفر

اهمیت و تأثیرات مثبت یکی از اصلی‌ترین عواملی که در مدیریت سازمان‌ها تأثیر مستقیمی دارد، کنترل و مدیریت بهتر ورود و خروج افراد است. سیستم‌های گیت ورود و خروج با ایجاد یک فرآیند استاندارد برای ورود و خروج افراد، به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا امنیت را بهبود دهند، دسترسی‌ها را کنترل کنند و بهینه‌سازی فرآیندهای داخلی را امکان‌پذیر کنند. از طریق نصب گیت ورود و خروج در سازمان، می‌توان از چندین اهمیت آن یاد کرد.

اولاً، امنیت سازمان را بالا برده و دسترسی غیرمجاز به مناطق محدود می‌کند. با ایجاد سیستم شناسایی افراد و کنترل دسترسی، احتمال تعرض به اطلاعات محرمانه و ممنوعیت دسترسی به مناطق محدود به شدت کاهش می‌یابد. این به سازمان کمک می‌کند تا از هرگونه تهدید امنیتی و نقص در حفاظت از اطلاعات خود جلوگیری کند. ثانیاً، نصب گیت ورود و خروج در سازمان‌ها می‌تواند به بهبود بهره‌وری و کارایی کمک کند.

با کنترل دقیق ورود و خروج افراد، می‌توان زمان ورود و خروج را بهینه سازی کرده و صف‌های زمانی را کاهش داد. همچنین، از طریق ایجاد روش‌های خودکار در گیت‌ها، می‌توان فرآیندهای مرتبط با ورود و خروج را بهبود بخشید و زمان مورد نیاز برای انجام آنها را کاهش داد. سوماً، نصب گیت ورود و خروج در سازمان‌ها به سازمان‌ها کمک می‌کند که به سادگی داده‌های مربوط به ورود و خروج افراد را جمع‌آوری و تحلیل کنند.