جک ایور مدل ریتر

قیمت 15,500,000 تومان

 

جک پارکینگ ایور مدل Ritter


جک پارکینگی ایور مدل ریتر ساخت کشور آلمان است و از لحاظ ظاهر بسیار زیبا، شکیل و چشم گیر طراحی شده و اغلب مشتریان را به خود جذب می نماید. در ساخت بدنه جک ایور ریتر از پلاستیک فشرده و محکم و فلز استفاده شده که زیبایی آن را دو چندان کرده است. جک درب پارکینگ ایور ریتر الکترومکانیک بوده و با ولتاژ 24 ولت DC کار می کند. بر خلاف بسیاری از جک های پارکینگی که با ولتاژ DC کار میکنند و اغلب ضعیف تر از جک های 220 ولت هستند.

جک پارکینگی ایور Ritter دارای قدرت موتور خوبی است به گونه ای که این جک مناسب درب هایی با حداکثر طول 5 متر و وزن 800 کیلوگرم می باشد. این جک دارای برق اضطراری پیش فرض است که یکی دیگر از ویژگی های خاص و منحصر به فرد جک ریتر است که در اکثرکمحصولات موجود در بازار وجود ندارد.

 
جک درب پارکینگ ایور ریتر دارای بدنه ضد آب و گرد غبار است تا هم در محیط های باز و هم در محیط های سرپوشیده دارای یک عملکرد یکسانی را داشته باشد. قابل توجه است این جک پارکینگی آلمانی دارای مکانیزم بازویی الکترومکانیک تلسکوپی است و از موتور دو سرعته 24 ولتی استفاده میکند. جک ایور ریتر در دمای محیط ۲۰- الی ۶۰+ درجه سانتیگراد بهترین وضعیت عملکرد را دارد تا با توجه به این قابلیت به راحتی بتوان گفت در تمامی شرایط آب هوایی کارایی مناسبی داشته باشد.

یکی از قابلیتهای خاص
جک درب پارکینگ ایور دارا بودن باتری و کیت شارژ به صورت پیش فرض بر روی کنترل باکس می باشد تا در زمان نبود برق، سیستم برق اضطراری به مدار آمده و درب در حدود ده مرتبه باز و بسته شود. چینش مدارکنترل، باتری، رسیور و کیت شارژ بر روی باکس کنترل با فشردگی و به خوبی انجام پذیرفته است.