جک پارکینک ایور

قیمت 5,850,000 تومان

 

جک پارکینگی ایور مدل Ivor Warter

جک پارکینگی ایور مدل وارتر ساخت کشور آلمان است. جک ایور وارتر از لحاظ ظاهر بسیار زیبا، شکیل و چشم گیر طراحی شده که اغلب مشتریان را به خود جذب می نماید. در ساخت بدنه ایور وارتر از پلاستیک فشرده و محکم و فلز استفاده شده که زیبایی آن را دو چندان کرده است. جک درب پارکینگ ایور وارتر الکترومکانیک بوده و با ولتاژ 24 ولت DC کار می کند. بر خلاف بسیاری از جک های پارکینگی که با ولتاژ دی سی کار میکنند و اغلب ضعیف تر از جک های 220 ولت هستند، جک پارکینگی ایور وارتر دارای قدرت موتور خوبی است به گونه ای که این جک مناسب درب هایی با حداکثر طول 5 متر و وزن 400 کیلوگرم می باشد. این جک دارای برق اضظراری پیش فرض است که یکی دیگر از ویژگی های خاص و منحصر به فرد جک ایور وارتر است که در اکثر کمحصولات موجود در بازار وجود ندارد.

شفت جک ایور مدل وارتر 40 سانتیمتر است که به لحاظ اندازه با جکهایی مثل لیدر4 پروتکو و وی تو کالیپسو 400 یکسان می باشد.این اندازه شفت این امکان را خواهد داد تا جک وارتر مناسب دربهایی با حداکثر عرض هر لنگه 3 متر باشد.توان مصرفی این جک 100وات است که قدرت جک وارتر ساخت ایور را برای هر لنگه تا 400 کیلوگرم برای هر لنگه میکند. این قدرت بالا برای یک جک 24 ولت کمتر دیده شده تا جایی که می توان این جک را روی دربهای تک لنگه نیز استفاده نمود.

 
بازوی جک پارکینگ ایور وارتر
 
 
جک درب پارکینگ ایور Warter دارای بدنه ضد آب و گرد غبار است تا هم در محیط های باز و هم در محیط های سرپوشیده دارای یک عملکرد یکسانی را داشته باشد. قابل توجه است این جک پارکینگی آلمانی دارای مکانیزم بازویی الکترومکانیک تلسکوپی است و از موتور دو سرعته 24 ولتی استفاده میکند. جک ایور آلمان در دمای محیط ۲۰- الی ۶۰+ درجه سانتیگراد بهترین وضعیت عملکرد را دارد تا با توجه به این قابلیت به راحتی بتوان گفت در تمامی شرایط آب هوایی کارایی مناسبی داشته باشد.هر لنگه از بازو های جک درب اتوماتیک Ivor مدل وارتر قابلیت جابجایی 3 متر درب با وزن 400 کیلو گرم را داشته باشد.

یکی از قابلیتهای خاص
جک پارکینگی ایور دارا بودن باتری و کیت شارژ به صورت پیش فرض بر روی کنترل باکس می باشد تا در زمان نبود برق، سیستم برق اضطراری به مدار آمده و درب در حدود ده مرتبه باز و بسته شود. چینش مدارکنترل، باتری، رسیور و کیت شارژ بر روی باکس کنترل با فشردگی و به خوبی انجام پذیرفته است.بازوی جک ایور