لوگوی شرکت سیماران راهبند سیماران مدل فراز 6 متری


راهبند اتوماتیک سیماران مدل فراز 6 متری

قیمت راهبند سیماران مدل فراز 20,000,000 تومان

گارانتی سیماران


  ویژگی های محصول                

 

مشخصات راهبند  سیماران مدل فراز 6 متری

 
راهبند اتوماتیک سیماران مدل فراز بسیار شبیه به راهبند مدل پارک پروتکو می باشد. راهبند سیماران  دارای بوم تلسکوپی است که می توان آن را به اندازه 4 تا 6 متر و بنا به ضرورت تنظیم کرد. و موتور آن قادر است این بوم ها را در 6  ثانیه باز یا بسته نماید.

شرکت سیماران از جمله برندهای ایرانی معتبر و پیشرو در زمینه تولید آیفون تصویری، پنل صوتی و تصویری، راهبند، موتور کرکره برقی، جکهای اتوماتیک و.. می باشد. این شرکت توانسته با اتکا به نیروی متخصص و استفاده از مواد اولیه مرغوب و تکنولوژی روز دنیا محصولات تولیدی خود را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه نماید. از تولیدات این شرکت میتوان به راهبند سیماران مدل فراز با بومتلسکوپی 4 تا 6 متری اشاره نمود که در اینجا در مورد آن توضیح میدهیم.

این راهبند قابلیت نصب چشمی الکترونیک و فلاشر را دارد تا اگر در مسیر حرکت بوم مانعی باشد متوقف شود و همچنین استفاده از فلاشر این پیغام را می دهد که راهبند در حال استفاده میباشد. راهبند فراز سیماران 6متری تلسکوپی امکان کنترل دستی از طریق مرکز کنترل و نیز امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت را برای کار بر فراهم آورده است. شما میتوانید تا 200 ریموت را برای این راهبند سیماران تعریف کنید. عملیات حذف و شناسایی ریموت برای راهبند فراز سیماران تلسکوپی بسیار آسان انجام میگیرد.


سیستم کارکرد این راهبند سیماران به صورت الکترومکانیک انجام می گیرد و همین موضوع می تواند دلیل اصلی قیمت پایین تر این محصول نسبت به راهبندهای هیدرولیکی باشد. راهبند فراز سیماران با حرکت آرام و بی صدای بوم و همین طور امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت، می تواند گزینه ای مناسب برای خرید باشد. شما می توانید تا 200 ریموت را برای این راهبند سیماران تعریف و شناسایی کنید، همینطور امکان حذف این ریموت ها نیز به سادگی امکان پذیر است. حرکت بوم این راهبند سیماران تنها 3-6 ثانیه به طول می انجامد. قدرت موتور این راهبند 90W و گشتاور چرخش موتور آن 2800 دور در دقیقه است. همچنین به واسطه دارا بودن سیستم خلاص کن می توان از این راهبند برقی در مواقع قطعی برق نیز استفاده کرد.
 

  مشخصات فنی                                            
   

  
  
امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت
   امکان اتصال به فتوسل ایمنی و فلاشر
   امکان کنترل دسترسی از طریق مرکز کنترل
   کنترل تردد در مکان های عمومی و اختصاصی
   مناسب مجتمع های مسکونی، تجاری و صنعتی
   دارای خلاص کن دستی

   دارای قابلیت اتوماتیک و غیر اتوماتیک در هنگام بستن
   امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت کنترل
   حرکت آرام و بی صدای بوم
   قابلیت تنظیم زاویه بازشو جهت عمودی سازی و افقی سازی بوم
  امکان شناساندن 200 عدد ریموت و پاکسازی کلی آنها

   دارای بوم تلسکوپی قابل تنظیم از 5/3 تا 6 متر
   امکان اتصال به بوم شکسته 90 درجه و 180 درجه (انتخابی)

  قابلیت تغییر زمان تاخیر در حالت اتوماتیک از 1 تا 99 ثانیه
  قابلیت اتصال به Loop Detector
  دارای 30 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش