دزدگیر اماکن مستر 930

دزدگیر اماکن مستر مدل M930

 سیمکارتی   2 سال گارانتی 
 
 
قیمت 5,600,000 تومان

 

ویژگی های دزدگیر مستر MASTER M930


دزدگیر اماکن مستر m930 یک محصول حفاظتی و امنیتی ایرانی است.قیمت دزدگیر اماکن یکی از نکات مهم و مزیت ها در خرید مستر 930 است که واقها به صرفه می باشد. پنل دزدگیر اماکن مستر M930، با داشتن صفحه نمایش دیجیتال، قابلیت تماس گرفتن و پیام فرستادن را در زمان وقوع حادثه از طریق سیم کارت و خط تلفن ثابت دارد. همچنین، کاربران می‌توانند از راه دور هر کجای ایران که باشند، توسط اپلیکیشن مخصوص دزدگیر روی گوشی‌های اندروید و iOS دستگاه خود را مدیریت کنند و عمل فعال و غیرفعال شدن سیستم را اعمال کنند.

این دزدگیر اماکن سیم‌کارتی، با داشتن صفحه نمایش دیجیتال، تنظیمات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین، می‌توانید ریموت‌ها و سنسورهای بی‌سیم را به سادگی بر روی دستگاه ست کنید. بر روی همه زون‌های این دستگاه، می‌توان سنسورهای بی‌سیم را ست کرد. از مهمترین امکانات این دستگاه، قرار دادن سه رله مجزا و همچنین خروجی رله برای مدیریت وسایل برقی است.

 

جعبه دزدگیر مستر 930

دزدگیر اماکن سیم کارتی m۹۳۰ مستر دارای ۵ زون  با سیم و بی سیم می باشد و این قابلیت وجود دارد که روی هر زون چند سنسور نصب گردد .این دزدگیر اماکن ایرانی مانند دزدگیر فایروال دارای ۵ رله خروجی دائمی و لحظه قابل تنظیم برای کنترل لوازم برقی روشن و خاموش کردن لوازم برقی از طریق ارسال پیامک است‌‌.در دزدگیر مستر m۹۳۰ امکان انتخاب زون های نیمه فعال و تنظیم زون به  صورت ۲۴ ساعته دو حالت no/nc وجود دارد.
 

گارانتی و خدمات پس از فروش مستر


محصولات دزدگیر اماکن مستر شامل دو سال (۲۴ ماه) گارانتی می‌باشد. برای بهره مندی از این خدمات  باید حتماً این محصولات را از نمایندگی‌های مجاز خریداری کنید ‌.بعد از خرید این دزدگیر حتماً دفترچه راهنما و نحوه فعال‌سازی گارانتی دزدگیر مستر m930 را مطالعه و انجام دهید.

کارشناسان مجموعه گذر کنترل همواره در کنار شما عزیزان می‌باشند تا در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی و نکات آموزشی در خصوص رفع مشکل و یا نصب و راه‌اندازی شمار را راهنمایی کنند.
 
برد سیمکارتی دزدگیر مستر

 

مشخصات فنی

سیستم حفاظتی ۵ زون به همراه تلفن کننده سیمکارتی و خط ثابت
دارای ۵ زون (۲ زون بی سیم)
قابلیات ارسال گزارشات
ارسال نام زون هنگام آلارم

تغییر رمز دستگاه توسط نرم افزار
مکان متوقف کردن شماره گیری با وارد کردن رمز هنگام پخش پیام صوتی
دارای خروجی رله برای کنترل وسایل برقی از راه دور
قابلیت برنامه ریزی و کنترل دستگاه توسط نرم افزار

دارای ۳۰ حافظه شماره و ۳۰ ثانیه پیام قابل ضبط
دارای ۲ مدل شماره گیری و اعلام هشدار
دارای تلفن کننده ۳۰ حافظه
تماس از طریق سیمکارت و خط ثابت
قابل فعال یا غیر فعال شدن توسط پیامک و تماس با سیمکارت
نام گذاری برای زون ها و ریموت ها و …
حذف زون توسط نرم افزار (Omit)
گزارش گیری اتفاقات اخیر از طریق SMS