راهبند الکترومکانیک فک 614


راهبند فک 614

قیمت 139،000،000 تومان


ویژگی ها و مشخصات راهبند فک 614


راهبند فک ۶۱۴ یکی از محصولات ویژه و خاص با قدرت عالی از شرکت فک است.فک شرکتی ایتالیایی قدرتمند و موفق با ده ها سال قدمت در تولید انواع جک های پارکینگی و انواع راهبندهای اتوماتیک می باشد .راهبند فک ۶۱۴ با طراحی مدرن خود و همچنین بدنه مستحکم و کیفیت فوق العاده و ایمنی بالا توانسته نظر خیلی از کاربران را به خود جلب کند و در ایران جزو محصولات محبوب و پرفروش واقع شود.

این مدل راهبند از کمترین زمان باز و بسته شود یعنی ۱.۵تا ۴.۵ ثانیه برخوردار است .ابعاد راهبند فک ۶۱۴ به خرتیب۱.۵×۰/۶×۱.۵ است و جنس به کار رفته در این راهبند تلفیقی از آهن و فولاد، استیل ضد زنگ می باشد،همین امر باعث بالا رفتن کیفیت بدنه در این محصول و همچنین مدل فک 615 شده که می توانید آن را در هر مکان با هر شرایط آب و هوایی با دمای کارکرد بین منفی ۲۵ تا مثبت ۶۰ درجه سانتیگراد نصب کنید. علاوه بر این موضوع راهبند فک ۶۱۴ دارای استانداردهای ip66 می باشد که این راهبند را جزء سری مدل های ضدآب و ضد گرد و غبار جای داده است.

 

موتور و گیربکس راهبند فک 614


این راهبند الکتروموتور با دارا بودن سیستم اهرمی چهار جانبه و رمزگذاری در سطح بالای ایمنی توانست به یک ابرقدرت در بین تمامی راهبندهای  تولید شده تبدیل شود. موتور به کار رفته در این راهبند و ۲۴ ولت می باشد که مزیت این ولتاژ نسبت به ولتاژ کاری۲۲۰ ولت در این است که این موتورها در تردد  بالا به راحتی داغ نمی کند.

از دیگر مزیت‌های موتور ۲۴ ولت پشتیبانی آن از باطری بک آپ برای زمان قطع برق می باشد با داشتن باتری پشتیبان هنگامی که برق میرود راهبند همچنان به کار خود ادامه می دهد و از کار نمی افتد.بوم  به کار رفته در راهبند فک ۶۱۴ دارای طول ۴.۸۰ متر بوده که این بوم به صورت یک تیکه می باشد.از دیگر قابلیتهای این راهبند این است که می‌توانید بوم‌های تاشونده را هم به بدنه‌ی راه بند متصل کنید.

 

مدار فرمان فک 614


مدار فرمان به کار رفته در این راه بند هوشمند بوده و کلیه سیستم های کنترل تردد مانند ریموت کنترل ،سیستم پلاک خوان ،تگRFID و صدور قبض برای پارکینگ های عمومی را پشتیبانی می‌کند. این مدار ،فرمان دو سرعته است، یعنی در هنگام باز و بسته شدن در انتهای کار سرعت کاهش می یابد تا از ضربه زدن جلوگیری کند.

برای شخصی سازی این راهبند لوازم جانبی از جمله چراغ پرتو،کیت چراغ،راهنما ،پروفیل ضد ضربه، پرتو حفاظتی، بدن اصلی راهبند، بوم، پایه پلیت، راکت اتصال دهنده میله به راهبند. فلاشر، ریسیور و ریموت قابل دسترس است.