جک پارکینگی سهند

جک پارکینگ سهند 400

 گارانتی 2 ساله   ارسال رایگان 


قیمت 9،000،000 تومان
 

جک سهند یک جک ایرانی است که به تازگی وارد بازار شده و از کیفیت و کارایی مناسبی برخوردار است. این جک دارای 2 سال ضمانت خدمات پس از فروش می باشد که همین امر دلیلی بر کیفیت مناسب این جک است. یکی دیگر از عوامل محبوبیت این جک قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن است. موتور جک پارکینگی سهند 220 ولت بوده که مناسب برای درب پارکینگ تا وزن 350 کیلوگرم و طول 2 متر برای هر لنگه است.

موتور سهند دارای توان 280 وات بوده و میتواند درب هایی نیمه سنگین را تا زاویه 110 درجه باز کند.شفت این جک هم 400 میلیمتر است و مناسب برای هر لنگه درب تا 2 متر است.
ساختار کلی جک سهند برای محیط های مسکونی طراحی شده است که دارای تردد محدود میباشد. نوع عملکرد این جک، موتور کوچکی است که در داخل بازویی جک پارکینگ قرار دارد و قدرت خود را به گیربکس دستگاه منتقل می کند تا با افزودن توان ماردون جک پارکینگ را به حرکت در آورد و در آخر شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو حرکت کند.
 

مدار فرمان جک سهند


مدار کنترل جک سهند یک مدار کنترل دیجیتال به اسم رامانا است. این مدار کنترل یکی از نقاط قوت جک پارکینگ سهند است زیرا تمام تنظیمات مورد نیاز برای جک را داراست.

مدار جک سهند
جک پارکینگی سهند 400 محصولی ایرانی با قابلیت های فنی بسیار مناسب برای محیط های مسکونی میباشد از نظر شکل ظاهری این جک درب پارکینگ بسیار شبیه مدل های جک سوزوکی ، سیماران و بسیاری از جک های پارکینگی دیگر میباشد که از موفق ترین پلت فورم جک استفاده شده است.ساختار کلی جک سهند برای محیط های مسکونی طراحی شده است که دارای تردد محدود میباشد.

نوع عملکرد این جک، موتور کوچکی است که در داخل بازویی جک پارکینگی قرار دارد و قدرت خود را به گیربکس دستگاه منتقل می کند تا با افزودن توان ماردون جک پارکینگی را به حرکت در آورد.
جک سهند 400 در زمان باز و بسته شدن بسیار نرم و بیصدا میباشد و از یک کورس حرکتی نرم روان بهره مند است تا در زمان باز و بسته شدن برای واحد هایی طبقه اول و دوم ایجاد صدا و مزاحمت نداشته باشند .
 

 ویژگی های جک پارکینگی سهند


کیفیت بالای جک  سهند باعث شده که این جک ایرانی بتواند به سرعت جایگاه خود را در بین بهترین جک های درب پارکینگ باز کند و نظر مشتریان را به خود جلب کند.حساسیت در تولید قطعات این جک و حتی رنگ و بسته بندی زیبای ان این محصول را قابل رقابت با جک های پارکینگی خارجی کرده است. از مدار شناخته شده رامانا وچشمی های با کیفیت در این جک استفاده شده و بر روی تمامی قطعات این محصول لوگوی سهند درج شده است.

ویژگی تشخیص مانع هم امکانی است که سهند در این محصول خود ارائه داده، تا جک سهند 400 هم بتواند از برخورد درب به خودرو و سایر اجسام جلوگیری کند.

 

 مشخصات فنی سهند 400     


موتور 220 ولت
قابلیت جایجایی هر لنگه تا 350 کیلوگرم و طول هر لنگه 2 متر
سیستم تشخیص مانع
مجهز به چشمی ایمنی

دوسرعته
دارای کلید خلاص کن
ضمانت 24 ماهه


 
چشمی جک سهند

فلاشر جک پارکینگ سهند

جعبه جک درب پارکینگ سهند