جک پارکینگی سهند

جک پارکینگ سهند 400


جک سهند یک جک ایرانی است که به تازگی وارد بازار شده و از کیفیت و کارایی مناسبی برخوردار است. این جک دارای 2 سال ضمانت خدمات پس از فروش می باشد که همین امر دلیلی بر کیفیت مناسب این جک است. یکی دیگر از عوامل محبوبیت این جک قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن است. موتور جک پارکینگی سهند 220 ولت بوده که مناسب برای درب پارکینگ تا وزن 350 کیلوگرم و طول 2 متر برای هر لنگه است. مدار کنترل جک سهند یک مدار کنترل دیجیتال به اسم رامانا است. این مدار کنترل یکی از نقاط قوت جک پارکینگ سهند است زیرا تمام تنظیمات مورد نیاز برای جک را داراست.

جک پارکینگی سهند 400 محصولی ایرانی با قابلیت های فنی بسیار مناسب برای محیط های مسکونی میباشد از نظر شکل ظاهری این جک درب پارکینگ بسیار شبیه مدل های سوزوکی ، سیماران و بسیاری از جک های پارکینگی دیگر میباشد که از موفق ترین پلت فورم جک استفاده شده است.ساختار کلی جک سهند برای محیط های مسکونی طراحی شده است که دارای تردد محدود میباشد. نوع عملکرد این جک، موتور کوچکی است که در داخل بازویی جک پارکینگی قرار دارد و قدرت خود را به گیربکس دستگاه منتقل می کند تا با افزودن توان ماردون جک پارکینگی را به حرکت در آورد.

 


 ویژگی های محصول            
 
کیفیت بالای جک  سهند باعث شده که این جک ایرانی بتواند به سرعت جایگاه خود را در بین جک های درب پارکینگ باز کند و نظر مشتریان را به خود جلب کند.حساسیت در تولید قطعات این جک و حتی رنگ و بسته بندی زیبای ان این محصول را قابل رقابت با جک های پارکینگی خارجی کرده است. از مدار شناخته شده رامانا وچشمی های با کیفیت در این جک استفاده شده و بر روی تمامی قطعات این محصول لوگوی سهند درج شده است.

ویژگی تشخیص موانع یا آنتی کراش هم امکانی است که سهند در این محصول خود هم ارائه داده، تا درب سهند 400 هم بتواند از برخورد درب به خودرو و سایر اجسام جلوگیری کند.

 


 مشخصات فنی                   
 

موتور 220 ولت
قابلیت جایجایی هر لنگه تا 350 کیلوگرم و طول هر لنگه 2 متر
سیستم تشخیص مانع
مجهز به چشمی ایمنی

دوسرعته
دارای کلید خلاص کن
ضمانت 24 ماهه


 
چشمی جک سهند

فلاشر جک پارکینگ سهند

جعبه جک درب پارکینگ سهند