جک پرایم P2

جک پرایم P2


قیمت جک پارکینگی P2 پرایم 7,900,000 تومان


 

مشخصات جک پارکینگی پرایم P2شرکت صنعتی یال با تجربه هفده ساله خود در زمینه تولید لوازم الکترونیکی از سال 1392 با کمک مهندسین توانای ایرانی و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین درک بالا از نیاز مشتری اقدام به تولید جک درب پارکینگ صد در صد ایرانی کرده است.یکی از بهترین تولیدات این کمپانی جک پرایم PRIME P2 دو لنگه با کورس 60 سانت میباشد. امروزه بیشتر درب های پارکینگ اماکن عمومی، خصوصی و منزل ها دارای سیستم های اتوماتیک است.

جک پرایم P2 بسیار پر قدرت بوده و قادر است 8000 کیلو گرم را در ماکسیمم قدرت جابجایی خود حمل کند.این قابلیت برای محیط های بسیار شلوغ مانند مراکز خرید و مجتمع های مسکونی بزرگ کاربرد دارد. این جک بزرگترین جک ایرانی و قدرتمند ترین جک ساخت داخل است و جایگزین بسیار خوبی برای برند های خارجی موجود در بازار میباشد . بدنه این جک کاملا ضد آب و گرد غبار میباشد و مناسب برای انواع اقلیم آب و هوایی است.

جک های پرایم به دلیل قدرت بالا و بزرگ بودن موتور زودتر از جک های دیگر داغ میکند و برخلاف ادعای این شرکت ,تردد ان نامحدود نیست و برای تردد های بالا مناسب نمیباشد.از این جک پارکینگی میتوان برای ساختمانهای تا حدود 15 واحد استفاده کرد.
جک پرایم p2


این محصول دارای بدنه بسیار مقاوم در برابر رطوبت و گرد و خاک بوده که دلیل این امر بهره گیری از استاندارد جهانی IP است. این مزیت موجب آن می شود که این جک درب پارکینگ ایرانی قابلیت نصب در انواع مناطق کشورمان از شمال کشور به خاطر رطوبتش گرفته تا جنوب کشور که دارای گرد و غبار است را داشته باشد.

کورس حرکتی عبارتست از مقدار حرکت شفت جک (میله جک) به سمت داخل و بیرون و یک عدد بر حسب میلیمتر است. مثلاً کورس حرکتی جک یال پرایم P2 کورس 60 سانت به میزان 600 میلیمتر است. یعنی شفت جک پارکینگی پرایم 60 حداکثر به میزان 600 میلیمتر ( 60 سانتیمتر ) داخل و خارج می شود. این کورس برای درب های عریض بیشتر از 4 متر نیز مورد استفاده قرار میگیرد. توجه داشته باشد با توجه به شفت بلند و قدرت موتور بالا جک پرایم در زمان استفاده فشار کمتری به موتور وارد میشود و در نتیجه در اثر گذر زمان طول عمر مفید جک بیشتر میباشد.

کمپانی یال برای تضمین کیفیت قطعات خود و اعتماد مشتریان این کمپانی به محصولات ارایه شده، گارانتی بلند مدت 5 ساله را در نظر گرفته است.