راهبند سیماران فراز 5 متری

راهبند سیماران فراز 5 متری

راهبند سیماران فراز 5 متری ساخت شرکت سیماران می باشد.شرکت سیماران تولید کننده انواع سیستم های حفاظتی و امنیتی برای پارکینگ ها مانند جک درب پارکینگ، موتور ریلی، راهبند و ... است.این شرکت در زمینه راهبند محصولات خوبی را تولید و عرضه کرده است که از لحاظ ظاهری و قدرت با مدل های اروپایی چندان فرقی ندارد و دارای قیمت های به مراتب پایین تر است.قیمت راهبند فاکتور مهمی است که برای خریداران اهمیت بالایی دارد. راهبند های سیماران در مدلهای ساده، فلاشر دار ،فنسی و تاشو تولید می گردد.قیمت راهبند فاکتور مهمی است
 

موتور راهبند سیماران فراز 5 متر


یکی از محصولات پر فروش این شرکت راهبند سیماران فراز 5 متری فلاشر دار است. این راهبند مناسب اماکنی است که عرض دهنه قابل پوشش در آن ۵ متر باشد.این محصول سیماران با ولتاژ کاری ۲۲۰ ولت و قدرت موتور ۹۰ واتی  مناسب پارکینگهای با تعداد تردد روزانه ۵۰۰ ای ۷۰۰ مرتبه در روز است.

مزیتی که این مدل نسبت  به مدل‌های ساده دارد وجود فلاشر بر  روی بدنه  راهبند است که باز و بسته شدن اهرم راهبند را هشدار می دهد و در هنگام تاریکی نیز باعث می گردد راننده به راحتی راهبند را مشاهده کند و از برخورد احتمالی خودرو با راهبند جلوگیری شود.
راهبند فلاشر دار سیماران
راهبند فراز فلاشر دار سیماران قابلیت نصب چشمی ایمنی را برای جلوگیری از برخورد با مانع دارد. چنان چه در سر راه حرکت بوم مانعی ایجاد شود اهرم از حرکت ایستاده و به سمت بالا حرکت میکند تا ضربه به مانع وارد نشود.این راهبند دارای سیستم خلاص کن دستی می باشد تا در هنگام قطع برق بتوان اهرم را خلاص و آن را به صورت دستی باز و بسته کنید .همچنین به کمک ریموت کنترل  و کلید دستی قابل باز و بسته شدن است و می توانید برای کنترل تردد و ثبت ورود و خروج خودروها سیستم‌های ریدر برد بلند UHF،  پلاک خوان ،اکسس کنترل را به این راهبند اضافه کنید.