راهبند سیماران فراز 5 متری

راهبند سیماران مدل فراز 5 متر

شرکت سیماران در ایران تولید کننده انواع جک درب پارکینگ و راهبند الکترومکانیک می‌باشد .راهبند سیماران فراز 5 متر یکی از محصولات محبوب و پرفروش این شرکت جهت نصب در اماکن روباز است.
 

موتور و توان راهبند سیماران فراز 5 متر


این راهبند دارای موتور ۲۲۰ ولت با قدرت ۹۰ وات و دور موتور ۲۸۰۰ دور در دقیقه است و یک بوم قابل تنظیم تلسکوپی با اندازه 5 متر دارد که زاویه بازشوی آن ۹۰ درجه می‌باشد و می‌تواند در مدت زمان ۳ الی ۶ ثانیه باز و بسته گردد. از این راهبند برای تردد اماکن گوناگون مانند مجتمع‌های مسکونی، اداری، تجاری، فروشگاه‌ها و ... با تعداد تردد روزانه ۵۰۰ الی ۷۰۰ مرتبه در روز استفاده می‌شود وهمچنین به دلیل مقاومت بالای این محصول در برابر ضربه، گرد و غبار، رطوبت و تغییرات دمایی می‌توان آن را در هر شرایط  آب و هوایی نصب و راه اندازی کرد.
 

قابلیت های راهبند سیماران

راهبند  سیماران فراز قابلیت کارکرد با انواع سیستم‌های تردد پارکینگی را دارد و قابل اتصال به دوربین‌های پلاک‌ خوان،ریدر های تگ خوان و انواع اکسس کنترل ها به صورت اتوماتیک با گزارش دهی از رفت و آمدها صورت پذیرد.  به علاوه می‌توان بوم این راهبند را به کمک کلید دستی  و ریموت کنترل نیز جابجا کرد ،که امکان کد دادن ۲۰۰ عدد ریموت کنترل به این دستگاه می‌باشد.
 
راهبند سیماران 5 متر قرمز

سیستم خلاص کن

راهبند فراز سیماران به دلیل داشتن ولتاژ ۲۲۰ ولت از باتری‌های بکاپ( ups)  پشتیبانی نمی‌کند اما در عوض دارای سیستم خلاص کن دستی است تا در مواقع قطع برق شهری یا پیش آمدن حادثه بوم به صورت دستی بالا و پایین شود. در داخل پک این محصول هنگام فروش چشمی ایمنی وجود نداره اما در صورت نیاز برای جلوگیری از برخورد بوم با مانع امکان اتصال این قطعه به راه بند وجود دارد. راهبند  فراز سیماران دارای درجه حفاظتی استاندارد ip ۵۴ است و امکان نصب آن در دمای منفی ۲۰ تا مثبت ۶۰ درجه است.

فلاشر روی بدنه


مزیتی که این مدل نسبت  به مدل‌های ساده دارد وجود فلاشر بر  روی بدنه  راهبند است که باز و بسته شدن اهرم راهبند را هشدار می دهد و در هنگام تاریکی نیز باعث می گردد راننده به راحتی راهبند را مشاهده کند و از برخورد احتمالی خودرو با راهبند جلوگیری شود.
 
همچنین به کمک ریموت کنترل  و کلید دستی قابل باز و بسته شدن است و می توانید برای کنترل تردد و ثبت ورود و خروج خودروها سیستم‌های ریدر برد بلند UHF،  پلاک خوان ،اکسس کنترل را به این راهبند اضافه کنید.