راهبند کایا

راهبند پارکینگ کایا kaya

قیمت 29،800،000 تومان
 

راهبند کایا یک راهبند ایرانیست که دارای موتور ۲۲۰ ولت AC  است که مناسب کارکرد ۳۰ مرتبه در ساعت می‌باشد. به همین خاطر می‌توان از آن در اماکن پر رفت و آمد مانند پارکینگ مجتمع‌ها، ادارات، مرکز خرید استفاده کرد. این راهبند پارکینگ دارای طول بوم از ۳ تا ۶ متر به صورت تلسکوپی (کشویی) است و بسته به اندازه ورودی پارکینگ مقدار بوم آن را می‌توانید تنظیم کنید. این محصول نسبت به قدرت و کیفیت بالایی که دارد از قیمت مقرون به صرفه و گارانتی مناسبی برخوردار می باشد.
 

موتور راهبند کایا


راهبند کایا از قابلیت‌های مانند چشمی فتوسل، فلاشرو کلید مخصوص نگهبانی برخوردار است.موتور این راهبند از توان مصرفی ۹۰ واتی بهره برده است که قادر می‌باشد بوم ۶ متری را در ۶ ثانیه با زاویه ۹۰ درجه باز و بسته کند. راهبند کایا دارای درجه حفاظتی IP54 می‌باشد که در برابر هر شرایط آب و هوایی و گردو غبار و خاک بسیار مقاوم است و از آن می‌توان در دمای منفی ۲۰ تا مثبت ۵۰ درجه استفاده کرد.
 

قابلیت نصب چشمی ایمنی


این راهبند قابلیت‌های نصب چشمی فتوسل را دارد که عملکرد آن به این صورت می‌باشد که دو عدد چشمی را روبروی هم در فاصله ۴۰ سانتی‌متر از سطح  زمین نصب می‌کنید، که یک خط نوری نامری را ایجاد می‌کند در صورتی که مانعی مانند خودرو، اشخاص و هر جسم دیگری در سر راه کارکرد بوم باشد این خط نوری قطع می‌شود و به صورت اتوماتیک بوم راهبند از حرکت باز می‌ایستد و ضربه زدن به مانع جلوگیری می‌کند و بوم به حالت اولیه خود به سمت بالا حرکت می‌کند.

کنترل کردن کارکرد این راهبند از طریق ریموت کنترل و کلید نگهبانی انجام می‌گیرد و درست مانند جک درب پارکینگ ساکنین هر کدام می‌توانند یک عدد ریموت کنترل داشته باشند و راهبند را باز و بسته کنند. همچنین راهبند کایا  قابلیت اتصال به انواع دستگاه‌های کنترل تردد پارکینگی مانند دوربین پلاک، سیستم تگ خوان  uhf و اکسس کنترل را دارد. راهبند پارکینگ کایا دارای ۲۴ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران است.