لوگوی v2
 

جک وی تو کالیپسو ( 400 V2 Calypso)جک v2 کالیپسو 400 ایتالیا

 
 
قیمت جک V2 کالیپسو 15,500,000 تومان
 

مشخصات جک پارکینگی V2 کالیپسو


شرکت V2 ایتالیا,  یک شرکت نام آور و موفق در زمینه تولید انواع جک های پارکینگی بازویی و ریلی می باشد. یکی از پرفروش ترین محصولات این شرکت که در بازار ایران به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است سری  V2 calypso است.این جک از لحاظ ظاهری بسیار پرطرفدار است زیرا ترکیب دو رنگ طوسی روشن و خاکستری این مدل را بسیار شیک و چشم نواز کرده است .

جکهای وی تو کالیپسو در کورس های ۴۰ و۵۰ و ۶۰ سانتی متری در بازار موجود می باشد .اما به طور عمومی جکهای وی تو کالیپسو ۴۰۰ فروش فراگیرتر و قیمت مناسب تری دارد و از لحاظ موتوری تفاوتی با مدل های ۵۰۰ و ۶۰۰ خود ندارد .

همانگونه که از نام کالیپسو 400 مشخص است کورس حرکتی این جک بازویی 400 میلیمتر است بنابراین امکان نصب آن بر روی یک لنگه درب با حداکثر عرض2 متر وجود دارد. با توجه به کورس این جک درب پارکینگ  امکان باز شدن هر یک لنگه درب پارکینگ تا حدود 110 درجه فراهم است. گشتاور جک درب پارکینگ ویتو کالیپسو 2300 N/m است که عملاً حداکثر وزن هر لنگه درب را تا 350 گیلوگرم  محدود می سازد، لذا نصب جک V2 بر روی اکثر درب های دولنگه بلامانع است ولی نصب آن بر روی درب های تک لنگه سنگین چندان توصیه نمی شود.

مدار فرمان جک وی تو کالیپسو


مدار فرمان این جک وی تو در دو سری city1 و city evo تولید می‌شود که البته مدل city1  ورژن قدیمی بوده و با اصلاحات و ارتقای که در تنظیمات و برنامه‌ ریزی این مدار صورت گرفته تا طبقه بندی و برنامه دهی به تابلو فرمان جک توسط نصابان ساده تر شود سری city evo تولید شد.از دیگر مزایای این مدار فرمان دوزمانه بودن آن هنگام باز و بسته شدن درب است که باعث می‌شود کاملاً بدون صدا کار کند.

به علت طراحی بسیار عالی و بدون نقص برد CITY 1 جک  V2 این سیستم به علت نصب Varistor در جای صحیح در مقابل نوسانات برقی بسیار مقاوم می باشد.که این قابلیت در مدارهای دیگر موجود نیست.

خلاص کن جک های وی تو کالیپسو ۴۰۰ آچاری می باشد که محل قرارگیری آنها روی موتور قرار دارد‌. در صورت قطع برق می‌توان به راحتی توسط آچار جک را خلاص کرده و درب را به حالت دستی درآورد.

 
انواع جک v2 کالیپسومحصولات وی تو کالیپسو با استاندارد آی پی ۴۴ تولید می‌شود که قادرند در سرمای منفی ۳۰ درجه و مثبت ۵۰ درجه به خوبی کار کنند .
 


بدنه جک پارکینگی v2 وی تو
 
چیزی که بیشتر مصرف کنندگان و نصابها را تحت تاثیر قرار داده تابلو فرمان این سیستم است  که قابلیتهای بی شمارش امکان هر نوع تغییر در کارکرد جکها را می دهد.این برنامه ها به قدری کامل و جامع هستند که در برخی مواد نصابها نا مسلط سیستم جک وی تو کالیپسو دچار مشکل می شوند.
 


بازوی جک پروتکو

 
قطعات و خدمات این جک در بازار فراوان بوده و نگرانی درباره خدمات پس از فروش را برطرف میکند.این محصول در سه مدل 500,400 و600 که تفاوت انها در طول بازوی انها و کورس باز شدن میباشد عرضه میشود.

 
برد کنترل جک v2
 فلاشر V2


 مشخصات فنی  مدل 400               
 
   
   در سه مدل 400 , 500  و 600 عرضه میشود
    کشش هر لنگه تا 350 کیلوگرم
    دارای عملکرد دو سرعته
    مجهز به چشمی ،فلاشر و کلید خلاص کن
    سیستم تشخیص مانع
    ضمانت 2 ساله
    ساخت ایتالیا
 
 

جک پارکینگی V2 کالیپسو 600


جک ویتو مدل کالیپسو 600 طراحی کشور ایتالیا بوده و یکی از بهترین جک های اتوماتیک پارکینگ میباشد.کالیپسو 600 نسبت به مدل 400 آن دارای شفتی با طول 60 سانتیمتر است که 20 سانتیمتر بلند تر بوده و این امکان را میدهد تا گشتاور بیشتری نسبت به مدل 400 ایجاد کرد که این مشخصه این جک پارکینگی را برای درب های با طول بیشتر از 2.5 متر مناسب میکند.

جک درب اتوماتیک V2 CALYPSO 600، برای دربهایی با طول هر لنگه 4 متر مناسب است.قیمت جک پارکینگی وی تو به قدری رقابتی است که بسیاری از رقیبان ایتالیایی را تحت تاثیر خود قرار داده و حتی با مدلهای داخلی هم رقابت می کند.