لوگوی v2
 

جک وی تو کالیپسو ( 400 V2 Calypso)جک v2 کالیپسو 400 ایتالیا

 
 
قیمت جک V2 کالیپسو 13,400,000 تومان

  ویژگیهای محصول                 

 

 

مشخصات جک پارکینگی V2 کالیپسو

 
شرکت V2 یکی از کمپانی های معتبر ایتالیایی است که در ایران از برندهای مطرح در زمینه جک درب پارکینگ است. این شرکت حدود 4 دهه در حال فعالیت است و در سال های اخیر محصولات این شرکت وارد بازار کشورمان شده است. یکی از محصولات پرفروش V2 جک پارکینگی V2 Calypso می باشد. جک وی تو کالیپسو را می توان به عنوان یکی از پرفروش ترین جک های پارکینگ ایتالیایی موجود در ایران دانست و دلیل این امر داشتن قیمت مناسب، ظاهری زیبا، کارایی بسیار مناسب، قابلیت نصب در تمام شرایط آب و هوایی، کارکرد آرام و بی صدا  است.

برند V2 چند سالی است که برند اول فروش در ایران شده و  با قیمت مناسب و کارایی بالای سیستمهایش جا در دل ایرانی ها باز کرده و این همه را مدیون مدل کالیپسو خود است که با ظاهر خاص خود کاملا قابل تشخیص بوده و در یک نگاه می توان کالیپسو را از سایر مدلها تشخیص داد. جک  وی تو کالیپسو ۴۰۰ که در چند سال اخیر با ورود جکهای درب پارکینگ غیر اصلی که نام کالیپسو داشتند، تردیدها را در دل برخی از مشتریان راه داده بود، باز هم توانست با اعمال برخی تغییرات، خودش را به مشتریانش بشناسد.

 
همانگونه که از نام کالیپسو 400 مشخص است کورس حرکتی این جک بازویی 400 میلیمتر است بنابراین امکان نصب آن بر روی یک لنگه درب با حداکثر عرض 350 سانتیمتر ( 700 سانتیمتر دو لنگه ) وجود دارد. با توجه به کورس این جک درب پارکینگ  امکان باز شدن هر یک لنگه درب پارکینگ تا حدود 120 درجه فراهم است. گشتاور جک درب پارکینگ ویتو کالیپسو 2300 N/m است که عملاً حداکثر وزن هر لنگه درب را تا 350 گیلوگرم  محدود می سازد، لذا نصب جک V2 بر روی اکثر درب های دولنگه بلامانع است ولی نصب آن بر روی درب های تک لنگه سنگین چندان توصیه نمی شود.
 
انواع جک v2 کالیپسو

به علت طراحی بسیار عالی و بدون نقص برد CITY 1 جک  V2 این سیستم به علت نصب Varistor در جای صحیح در مقابل نوسانات برقی بسیار مقاوم می باشد.که این قابلیت در مدارهای دیگر موجود نیست.
جک Calypso V2 پیستونی بوده و دارای درجه آی پی حفاظتی IP44 می باشد که تضمین ضد آب و  ضد خاک بودن آن در شرایط تعریف شده می باشد. در صورت نصب استاندارد و صحیح ، جک کالیپسو کاملا بدون صدا باز و بسته می شود و به لطف زمان دوم مدار فرمان این جک ، در موقع بسته شدن کامل ، سیستم روی زمان دوم رفته و بسته شدن کاملا بی صدایی را به ارمغان می آورد.

 
 


بدنه جک پارکینگی v2 وی تو
 
چیزی که بیشتر مصرف کنندگان و نصابها را تحت تاثیر قرار داده تابلو فرمان این سیستم است  که قابلیتهای بی شمارش امکان هر نوع تغییر در کارکرد جکها را می دهد.این برنامه ها به قدری کامل و جامع هستند که در برخی مواد نصابها نا مسلط سیستم جک وی تو کالیپسو دچار مشکل می شوند.

در سری جدید جک پارکینگی کالیپسو وی تو ، این سیستم به مدار فرمان جدید و پر قدرت CITY1-EVO مجهز شده که مدار ارتقاع یافته مدل CITY1 می باشد. به طور کلی تفاوت اصلی ورژن قبلی و جدید این مدار در این است که ، تنظیمات و برنامه های مدار فرمان قبلی در سری جدید طبقه بندی و ساده شده و نصاب ها برای برنامه دهی به تابلو فرمان جک V2 کالیپسو کار ساده تری را دارند.
 


بازوی جک پروتکو

 
قطعات و خدمات این جک در بازار فراوان بوده و نگرانی درباره خدمات پس از فروش را برطرف میکند.این محصول در سه مدل 500,400 و600 که تفاوت انها در طول بازوی انها و کورس باز شدن میباشد عرضه میشود.

 
برد کنترل جک v2
 فلاشر V2


 مشخصات فنی  مدل 400               
 
   
   در سه مدل 400 , 500  و 600 عرضه میشود
    کشش هر لنگه تا 350 کیلوگرم
    دارای عملکرد دو سرعته
    مجهز به چشمی ،فلاشر و کلید خلاص کن
    سیستم تشخیص مانع
    ضمانت 2 ساله
    ساخت ایتالیا
 
 

جک پارکینگی V2 کالیپسو 600


جک ویتو مدل کالیپسو 600 طراحی کشور ایتالیا بوده و یکی از بهترین جک های اتوماتیک پارکینگ میباشد.کالیپسو 600 نسبت به مدل 400 آن دارای شفتی با طول 60 سانتیمتر است که 20 سانتیمتر بلند تر بوده و این امکان را میدهد تا گشتاور بیشتری نسبت به مدل 400 ایجاد کرد که این مشخصه این جک پارکینگی را برای درب های با طول بیشتر از 2.5 متر مناسب میکند.

جک درب اتوماتیک V2 CALYPSO 600، برای دربهایی با طول هر لنگه 4 متر مناسب است.قیمت جک پارکینگی وی تو مخصوصا درب اتوماتیک وی تو کالیپسو به قدری رقابتی است که بسیاری از رقیبان ایتالیایی را تحت تاثیر خود قرار داده و حتی با مدلهای داخلی هم رقابت می کند.