راهبند بتا 400

راهبند بتا B400


قیمت راهبند بتا  33,000,000 تومان

 
 

مشخصات راهبند بتا B400 با بوم تلسکوپی 4 تا 6 متر


راهبند بتا از یک بوم تلسکوپی بهره می برد که می توان آن را از 4 متر تا 6 متر افزایش داد. این راهبند از سیستم الکترومکانیکی فشار فنری بهره می برد. به همین علت سرعت بالا و پایین رفت بوم بسیار قابل قول و سریع می باشد. راهبند خودرویی بتا بدون نیاز به سرویس و نگه داری است و روزانه تا 500 بار قابلیت باز و بسته شدن را دارد.

راهبند الکترومکانیک بتا ۴۰۰ دارای بوم ۴ تا ۶ متری تلسکوپی قابل تنظیم است. ولتاژ کاری راهبند بتا ۴۰۰، ۲۲۰ ولت می باشد و توان مصرفی آن ۹۰ وات است. زمان در نظر گرفته شده برای باز و بسته شدن بوم راهبند ۶ ثانیه و ماکزیموم  زاویه باز شدن بوم ۹۰درجه است.

این محصول دارای استاندارد حفاظتی ip55 است که باعث می‌شود از این راه بند در هر شرایط  آب و هوایی به راحتی استفاده شود. راهبنده بتا ۴۰۰ قابلیت اتصال به انواع سیستم های کنترل تردد مانند: دوربین پلاک خوان، آنتن های uhf,
اکسس کنترل را دارا است. این محصول توسط ریموت کنترل و کلید دستی باز و بسته می گردد و در مواقع اضطراری و قطع برق دارای خلاص کن است تا به صورت دستی باز و بسته شود.

 

ویژگی های راهبند بتا 400


یکی دیگر از امتیازات راهبند پارکینگ بتا داشتن قابلیت هماهنگ سازی با انواع سیستم های کنترل تردد به صورت کارت های تردد یا دوربین های کنترل تردد است. اگر به دنبال خرید راهبندی هستید که از ان در محیط های پارکینگی استفاده نمایید , راهبند اتوماتیک بتا B-400 قابلیت هماهنگ سازی با انواع سیستم های کنترلی برای پارکینگ را دارد.

بدنه این راهبند بتا دارای پوشش کامل با لایه محافظ رنگی در برابر رطوبت و گرد غبار میباشد این پوشش کمک میکند تا راهبند اتوماتیک بتا B-4 درتمامی شرایط مختلف آب و هوایی کارایی لازم را داشته باشد. در کشور پهناور ما دارای تنوع آب و هوایی بالایی هستیم راهبند بتا 400 در دمای کاری ℃ 50 ~ ℃20- مناسب برای تمامی اقلیم های آب و هوایی میباشد.

در بین تولید کنندگان راهبند , بتا با بوم 6 متری دارای ظاهری ساده و زیبا میباشد که از دو رنگ سفید و قرمز روشن در طراحی آن استفاده شده است. این انتخاب رنگ به خاطر دیدی بهتر برای استفاده در شب میباشد تا بوم راهبند اتوماتیک بتا B-400 بر اثر تابش نور خودرو ها  به صورت شب رنگ عمل کند.

 

سیستم خلاص کن راهبند بتا


سیستم خلاص کن در مواقع قطع برق کاربرد دارد و کاربر را قادر می سازد تا بصورت دستی راهبند را کنترل کند. چشمی های الکترونیک نیز به سیستم تشخیص مانع مربوط می شوند. سیستم تشخیص مانع هوشمند اینگونه عمل می کند که در صورت وجود شی در هنگام پایین آمدن بوم، با هشدار و ارسال دستور از سمت مدار، مانع از بستن می گردد و از خسارت های احتمالی جلوگیری می کند.

این مدل راهبند خودرویی به علت راندمان فوق العاده بالا و قیمت بسیار مناسب و خدمات مناسب تبدیل یه یکی از پرفروش ترین راهبندهای موجود در بازار شده است.از دیگر قابلیت های مهم این محصول توانایی اتصال به رایانه و لپتاپ می باشد. این ویژگی کاربر را قادر می سازد تا با اتصال دستگاه به کامپیوتر کنترل راهبند را به دست بگیرد.


 
خلاص کن بتا 400
 

میکروسوییچ  برای کنترل راهبند


راهبند بتا B400 دارای 2 عدد میکروسوییچ برای کنترل حد بالا و پایین بوم است که با نام OL و CL در کنار موتور قرار دارد و با تنظیم آن میتوان حد بالا و پایین بوم را تعیین کرد.

  مشخصات فنی   

  
دارای ولتاژ کاری AC220V
دور موتور: 2800 دور در دقیقه
ماکزیمم طول بوم راهبند تلسکوپی قابل تنظیم از4 تا 6 متر
ماکزیمم زاویه بازشو 90 درجه
قابلیت اتصال به کامپیوتر جهت کنترل راهبند پارکینگ

زمان باز و بسته شدن 6 ثانیه
دمای کاری ℃ 50 ~ ℃20-
قابلیت پشتیبانی از فتوسل

تناوب کاری:100 بار متوالی
توان مصرفی 90 وات
داری 1 سال گارانتی
 استاندارد حفاظتی IP44