راهبند بتا B400


 
راهبند بتا B400 با بازوی تلسکوپی 4 تا 6 متر

          

قیمت راهبند بتا  7,950,000 تومان


  ویژگی های محصول                 

 


مشخصات راهبند اتوماتیک پارکینگ بتا B400 با بازوی تلسکوپی 4 تا 6 متر


این راهبند اتوماتیک از یک بوم تلسکوپی بهره می برد که می توان بوم را از 4 متر تا 6 متر افزایش داد. این مدل راهبند از سیستم الکترومکانیکی فشار فنری بهره می برد. به همین علت سرعت بالا و پایین رفت بوم بسیار قابل قول و سریع می باشد. راهبند خودررویی بتا  بدون نیاز به سرویس و نگه داری است و روزانه تا 500 بار قابلیت باز و بسته شدن را دارد. در ضمن این مدل راهبند خودرویی به علت راندمان فوق العاده بالا و قیمت بسیار مناسب و خدمات مناسب تبدیل یه یکی از پرفروش ترین راهبندهای موجود در بازار شده است.

موتور راهبند برقی بتا سری B-400 دارای توان مصرفی 90 وات بوده که قادر است بوم 6 متری را در 6 ثانیه و تا حداکثر زاویه 90 درجه باز و بسته نماید. مدار الکترونیکی این محصول با ولتاژ 220 کار می کند که با کلاس حفاظتی IP44 قادر به تحمل برودت 20- و حرارت 50 درجه سانتیگراد می باشد. اختصارا لازم به توضيح است کلاس یا استاندارد حفاظتی يا IP به بيان ساده بيانگر ميزان مقاومت و دوام محفظه الكترونيكی يک دستگاه در برابر شرايط محيطی من جمله نفوذ رطوبت و گرد و غبار است.

یکی دیگر از امتیازات راهبند اتوماتیک خودرویی بتا  داشتن قابلیت هماهنگ سازی با انواع سیستم های کنترل تردد به صورت کارت های تردد یا دوربین های کنترل تردد اسا. اگر به دنبال خرید راهبندی هستید که از ان در محیط های پارکینگی استفاده نمایید  راهبند اتوماتیک بتا B-400 قابلیت هماهنگ سازی با انواع سیستم های کنترلی برای پارکینگ را دارد.
در بین تولید کنندگان راهبند بتا با تیرک 6 متری دارای ظاهری ساده و زیبا میباشد که از دو رنگ سفید و قرمز روشن در طراحی آن استفاده شده است. این انتخاب رنگ به خاطر دیدی بهتر برای استفاده در شب میباشد تا بوم راهبند اتوماتیک بتا B-400 بر اثر تابش نور خودرو ها  به صورت شب رنگ عمل کند.

سیستم خلاص کن در مواقع قطع برق کاربرد دارد و کاربر را قادر می سازد تا بصورت دستی راهبند را کنترل کند. چشمی های الکترونیک نیز به سیستم تشخیص مانع مربوط می شوند. سیستم تشخیص مانع هوشمند اینگونه عمل می کند که در صورت وجود شی در هنگام پایین آمدن بوم، با هشدار و ارسال دستور از سمت مدار، مانع از بستن می گردد و از خسارت های احتمالی جلوگیری می کند.


بدنه این راهبند بتا دارای پوشش کامل با لایه محافظ رنگی در برابر رطوبت و گرد غبار میباشد این پوشش کمک میکند تا راهبند اتوماتیک بتا B-4 درتمامی شرایط مختلف آب و هوایی کارایی لازم را داشته باشد. در کشور پهناور ما دارای تنوع آب و هوایی بالایی هستیم راهبند بتا 400 در دمای کاری ℃ 50 ~ ℃20- مناسب برای تمامی اقلیم های آب و هوایی میباشد.

 
راهبند بتا400

  مشخصات فنی                       
  
  
دارای ولتاژ کاری AC220V
    دور موتور: 2800 دور در دقیقه
    زمان باز و بسته شدن 6 ثانیه
    دمای کاری ℃ 50 ~ ℃20-
    قابلیت پشتیبانی از فتوسل

    تناوب کاری:100 بار متوالی
    توان مصرفی 90 وات
    ماکزیمم طول بوم راهبند تلسکوپی قابل تنظیم از4 تا 6 متر
    ماکزیمم زاویه بازشو 90 درجه
    قابلیت اتصال به کامپیوتر جهت کنترل راهبند پارکینگ
    دارای استاندارد حفاظتی IP44