جک پارکینگ تیتان (TITAN 400)

 
جک پارکینگ تیتان 400

قیمت جک تیتان 10,200,000 تومان

 

  ویژگیهای محصول                
 

 

جک تیتان 400 ایتالیا


شرکت mpc یک شرکت ایتالیایی در زمینه طراحی و تولید جک های اتوماتیک درب پارکینگ با سابقه بیش از دو دهه است. این شرکت با توجه به نیاز مشتریان و بازار، بر روی تولید جک های برقی درب پارکینگ الکتروموتور تمرکز نموده است. جک پارکینگی Titan 400 با در نظر گرفتن حساسیت کمپانی mpc از متریال مرغوب و مناسبی جهت تولید محصولات خود استفاده کرده است.

تیتان 400 یک جک پیستونی است که از جمله
جک های پارکینگ محسوب میشود که به علت نوع طراحی برد مدارفرمان و نوع جک نصب و راه اندازی آن بسیار ساده و روان میباشد. این جک دارای  شفت 40 سانتی متری بوده که برای درب هایی که عرض هر لنگه آن 3 متر و وزن هر لنگه درب حداکثر تا 350 کیلوگرم باشد، مناسب است. جک پارکینگی تیتان 400 الکترومکانیکی است و با ولتاژ 220 ولت کار می کند. داخل پک جک تیتان 400 دو عدد بازو، مدار کنترل، چشمی ایمنی، فلاشر و دو عدد ریموت قرار دارد. این جک مناسب درب پارکینگ دو لنگه است.

در صورت تمایل به استفاده از جک تیتان برای درب پارکینگ تک لنگه می توان از تیتان 600 که دارای شفت 60 سانتی متری است، استفاده نمود. جک پارکینگی تیتان دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است. یکی ار محسنات تیتان 400 خدمات پس از فروش بسیار مناسب آن می باشد.

اندازه روتور و استاتور جک تیتان بالغ بر 30% بزرگتر از بسیاری از جک های برقی هم رده و یا گرانتر از خود است و این موضوع باعث قوی تر شدن این جک نسبت به رقبای خود است .توان واقعی تیتان بالغ بر 350 وات می باشد که این میزان از توان خروجی تیتان را در زمره قوی ترین جک های موجود در بازار قرار داده است.

در مدل 600 طول شفت بلند جک TITAN باعث می شود سر جک در محل دورتری از لولای درب بر روی درب نصب شود بنابراین قدرت بالای جک را به نقطه بسیار موثرتری وارد می کند پس باید اطمینان داشت TITAN به راحتی می تواند درب های معمولی ایرانی را سالها باز و بسته نماید.

جک MPC Titan 400 از جمله جک های پارکینگی محسوب میشود که به علت نوع طراحی برد مدارفرمان و نوع جک نصب و راه اندازی آن بسیار ساده و روان میباشد. مرکز کنترل چند کاره با قابلیت نمایش به دو زبان فارسی / انگلیسی قابل نصب روی دربهای دو لنگه تک لنگه میباشد. با چهاردکمه D,C,B,A میتوان پارامترهای مدت زمان، قدرت و نحوه عملکرد جکها را بنابر نیاز برنامهریزی نمود. دو دکمه C و D به ترتیب جهت زیاد کردن و کم کردن یا برای تایید و منتفی کردن موضوعات مختلف منوها به کار میروند. این مرکز دارای یک نمایشگر LCD میباشد که پیغامهای خطا ، پارامترها و مقادیر پارامترها را نشان میدهند.

جک تیتان 600 هم محصول دیگر شرکت MPC است که با طول شفت 60 سانتی متر مناسب برای دربهای تا هر لنکه بیشتر از 3 متر میباشد.
ماکزیمم زاویه بازشو این درب بازکن برقی 110 درجه است .درب بازکن بازویی دارای محافظ حرارتی 150 درجه سانتیگراد می باشد.
سیکل تردد مناسب برای جک تیتان 400 در ساعت 18 بار باز و بسته می باشد . پس می توان از این جک برای مجتمع عای مسکونی زیر صد واحد استفاده برد.

جک تیتان در دو مدل  400 و 600 عرضه میشود.
قیمت جک برقی ریموتی تیتان titan
 

جک تیتان 400 ایتالیا
   مشخصات فنی              

   
    قابلیت جابجایی 400 کیلوگرم برای هر لنگه
    قابلیت جابجایی 4 متر برای هرلنگه
    کاملا ضد آب و گرد غبار
    کارکردی نرم و بی صدا
    قابلیت ترمز گیری در برابر موانع

    ساخت ایتالیا
    گارانتی 12 ماه شرکتی