جک سیماران
جک پارکینگ سیماران


 

جک پارکینگ سیمارنمعرفی انواع محصولات جک سیماران


شرکت سیماران از سال ۱۳۵۰ شروع به کار کرده و با مشارکت با کشورهای اروپایی فعالیت خود را در جهت انتقال تکنولوژی و کامل کردن تولیدات خود ادامه داده است.گستره محصولات شرکت سیماران بسیار زیاد است و این شرکت در ضمینه محصولاتی چون جک پارکینگ ،آیفون تصویری،دزدگیر اماکن،دوربین مداربسته،سیستم اطفا حریق ،لوازم خانگی،سیستم های Rfid،و اکسس کنترل ها و بسیاری از محصولات دیگر فعالیت دارد.

سیماران بسیاری از محصولات خود را تولید و بسیار دیگر را وارد می کند.البته محصولات در زمینه های کاملا رقابتی و دربعضی زمینه هام ضعیف می باشد.جک درب پارکینگی یکی از محصولاتی است که سیماران در تولیدات آن بسیار قدرتمند بوده ،که در ادامه به برسی این محصولات میپردازیم.تمامی محصولات سیماران دارای 24 ماه گارانتی این شرکت میباشد.


جک های بازویی درب پارکینگ سیماران:


سیماران در ابتدا کار خود را با محصولات پرتکو ایتالیا که یکی از بهترین شرکت های تولید جک پارکینگی در دنیا است آغاز کرده و محصولات این شرکت مانند پرتکو لیدر ۴ و لیدر ۵ و همچنین موتورهای درب ریلی این شرکت را به بازار عرضه نمود.

 

جک پارکینگی سیماران مدل پرتکو لیدر ۴و۵:


سیماران با پرتکو توانست جایگاه ویژه ای درزمینه جک پارکینگی دربازار ایران بدست آورد زیرا این جک پارکینگی واقعا با کیفیت بوده و عملکرد بسیار عالی دارد.تمام لوازم این جک پارکینگی ساخت ایتالیا بوده و مدار فرمان آن در سه مدلQ60 .Q70 .Q80 عرضه میشود٫در مدل Q60 برا فعال شدن قفل برقی باید از کارت مل استفاده نمود،اما در دو مدل دیگر نیازی به کارت مل نیست.مدار پرتکو از نظر امکانات کمی قدیمی بوده و حداقل تنظیمات مورد نیاز را در خود دارد اما متور جک پرتکو سیماران قدرت بالایی دارد و توان کشش هر لنگه تا ۳۵۰کیلوگرم را دارد.


جک پروتکو سیماران

موتور این جک بالا بوده و گیربکس آن پایین است که این امکان را میدهد که در مکان های گرمسیر از آن استفاده نمود،تفاوت جک سیماران لیدر ۴و۵ در طول شفت های آنها بوده که نمونه لیدر۵ ان دارای شفت بلندتری است،۱۰سانتیمتر بیشتراز لیدر۴،و مناسب برای درهایی با طول بیشتر.
متور این دو مدل یکی بوده و تفاوتی در قدرت ندارند و فقط به علت بلندتر بودن طول شفت گشتاور بیشتری ایجاد میکند.جک درب پارکینگ فراز 4s سیماران

جک پارکینگی سیماران فراز 4s

 
شرکت سیماران جک پارکینگ فراز ۴s که تماما ایرانی است را وارد بازار کرد.جک سیماران فراز در دو مدل ۴۰۰و ۶۰۰تولید شده است.خلاص کن این جک اتوماتیک پارکینگ مانند نمونه ایتالیایی آن ،کلیدی است که امنیت بیشتری را نسبت به آچاری هادارد،این جک بازویی گشتاوری در حدود ۳۲۰۰نیوتن بر متر تولید میکند وبرای جابه جایی هرلنگه درب تا۳۰۰کیلوگرم و طول ۲متر مناسب است.

مدار فرمان جک فراز ۴sسیماران Q70 میباشد که کپی مدل پرتکو ایتالیا است و تقریبا تمام تنظیمات لازم برای درب پارکینگ را دارد.ریموت سیماران 4sایرانی بوده و فرکانس آن ۴۳۳ باشد که تقریبا تمام ریموت های بازار به آن قابل کد دهی است.چشمی و فلاشر این محصول سیماران نیز ساخت خود این شرکت است.

تفاوت هایی بین دو مدل جک پارکینگ فراز سیماران مدل S4 و جک پارکینگی سیماران مدل S6 می باشد . مهمترین تفاوت انها این است که فراز S4 برای دربهایی با طول هر لنگه 2 متر و وزن 350 کیلو مناسب است و جک پارکینگی فراز S6 برای دربهایی با طول 4 متر و وزن 300 کیلوگرم در بیشترین طول مناسب است.

 
موتور جک فراز 4s
 

درمجموع باید گفت که جک سیماران فراز 4s به دلیل کیفیت مناسب قطعات و کنترل کیفی خوب این شرکت بعد از تولید ،مورد مناسبی برای انتخاب در رنج قیمتی ۲/۵تا ۳میلیون تومان می باشد.
همچنین جک های پارکینگی سیماران به دلیل داشتن خدمات درمحل از طرف این شرکت خیال شمارا برای خدمات دهی درآینده راحت میکند.


 
جک سیماران فراز 4p

جک سیماران فراز 4P

 

یکی دیگر از محصولات جک درب پارکینگ سیماران فراز 4p است ،جک های این مدل از سیماران ساخت شرکت پرتکو ایتالیا بوده و کیفیت بسیار مرغوبی دارد و کاملا شناخته شده است.جک های فراز 4p توان کشش هرلنگه درب تا ۳۵۰ کیلو و طول هرلنگه تا ۲متر را دارا است.گشتاور تولید این جک ۲۵۰۰نیوتن برمتر و ولتاژ کاری ان ۲۳۰ولت می باشد.مدارفرمان ،چشمی و فلاشر فراز 4p مشابه با مدل s4 و ساخت شرکت سیماران است و تنها تفاوت این دو مدل در بازویی های جک هاست.

مدارفرمان جک سیماران 4p مدل Q70 است که تمام تنظیمات لازم برای درب پارکینگ را داراست،این محصول هم مانند تمام محصولات سیماران دارای ۲۴ماه گارانتی وخدمات در محل از طرف شرکت سیماران است.


 
 
جک سیماران فراز 4n

جک سیماران مدل فراز 4N

 
 
جک پارکینگ فراز 4N محصول جدید شرکت سیماران میباشذ که شبیه جک NICE ایتالیا است.جک فراز 4N با ولتاژ ۲۲۰ ولت کار کرده و قدرت موتور آن ۲۸۰w است و برای هر لنگه درب با طول 2/80 متر و وزن 300 کیلوگرم مناسب است.حداکثر زاویه بازشونده این جک بازویی 120 درجه است و شفت آن به صورت پیستونی است.این جک بازویی اتوماتیک برای درب های تک لنگه هم مناسب میباشد.

جک فراز N سیماران حرکت یکنواخت، بی صدا و بدون ضربه داشته و دارای قابلیت تنظیم قدرت هر بازو به صورت جداگانه را دارد. جک پارکینگی فراز دارای دو سرعت اولیه و ثانویه می باشد.

 
 

جک 4v سیماران


جک پارکینگی فراز 4V سیماران  FARAZ 4Vجک پارکینگی فراز 4V محصول جدید شرکت سیماران است که به تازگی تولید کرده این جک درب پارکینگ از روی جک پارکینگی V2  کالیپسو ایتالیا کپی برداری شده,البته هنوز کیفیت این محصول سیماران مشخص نیست وتازه وارد بازار شده است.

جک سیماران فراز 4V با ولتاژ ۲۲۰ ولت کار کرده و قدرت موتور آن ۲۸۰w است و برای هر لنگه درب با طول ۲/۵ متر و وزن ۲۸۰ کیلو مناسب است.حداکثر زاویه بازشونده این جک بازویی ۱۱۰ درجه است و شفت آن به صورت پیستونی است.مدار فرمان و چشمی,فلاشر این جک همان مدارفرمان مدل های دیگر فراز است.