جک سیماران
جک سیماران

جک پارکینگ سیمارانمعرفی و قیمت انواع جک درب پارکینگ سیماران


شرکت سیماران از سال ۱۳۵۰ شروع به کار کرده و با مشارکت با کشورهای اروپایی فعالیت خود را در جهت انتقال تکنولوژی و کامل کردن تولیدات خود ادامه داده است.گستره محصولات شرکت سیماران بسیار زیاد است و این شرکت در ضمینه محصولاتی چون جک درب پارکینگ ،آیفون تصویری،دزدگیر اماکن،دوربین مداربسته،سیستم اطفا حریق ،لوازم خانگی،سیستم های Rfid،و اکسس کنترل ها و بسیاری از محصولات دیگر فعالیت دارد.

سیماران بسیاری از محصولات خود را تولید و بسیار دیگر را وارد می کند.البته محصولات در زمینه های کاملا رقابتی و دربعضی زمینه هام ضعیف می باشد.جک درب پارکینگ یکی از محصولاتی است که سیماران در تولیدات آن بسیار قدرتمند بوده ،که در ادامه به برسی این محصولات میپردازیم.تمامی محصولات سیماران دارای 24 ماه گارانتی این شرکت میباشد.

از مهمترین مزایای خرید از محصولات سیماران خدمات پس از فروش سریع و دقیق شرکت سیماران است

 

جک درب پارکینگ سیماران مدل پروتکو لیدر ۴


سیماران با پروتکو توانست جایگاه ویژه ای درزمینه جک درب پارکینگ دربازار ایران بدست آورد زیرا این جک پارکینگی واقعا با کیفیت بوده و عملکرد بسیار عالی دارد.تمام لوازم این جک پارکینگ ساخت ایتالیا بوده و مدار فرمان آن در سه مدلQ60 .Q70 .Q80 عرضه میشود٫در مدل Q60 برا فعال شدن قفل برقی باید از کارت مل استفاده نمود،اما در دو مدل دیگر نیازی به کارت مل نیست.

مدار پروتکو از نظر امکانات کمی قدیمی بوده و حداقل تنظیمات مورد نیاز را در خود دارد اما موتور
جک پروتکو لیدر 4 سیماران قدرت بالایی دارد و توان کشش هر لنگه تا ۳۵۰کیلوگرم را دارد.
 
 

جک پروتکو سیماران

موتور این جک بالا بوده و گیربکس آن پایین است که این امکان را میدهد که در مکان های گرمسیر از آن استفاده نمود،تفاوت جک سیماران لیدر ۴و۵ در طول شفت های آنها بوده که نمونه لیدر۵ ان دارای شفت بلندتری است،۱۰سانتیمتر بیشتراز لیدر۴،و مناسب برای درهایی با طول بیشتر.موتور این دو مدل یکی بوده و تفاوتی در قدرت ندارند و فقط به علت بلندتر بودن طول شفت گشتاور بیشتری ایجاد میکند.
 
قیمت 28,000,000 تومانجک سیماران L4

جک سیماران فراز 4L


جک فراز 4L سیماران با ظاهری همانند جک ایتالیایی پروتکو و با کیفیت عالی جدیدترین جک درب پارکینگ شرکت سیماران است.بازو های جک درب اتوماتیک سیماران فراز 4L کاملا مناسب برای استفاده در مکان های مسکونی و اداری می باشد.ولتاژ ورودی موتور جک پارکینگ سیماران فراز 4L 230 ولت ~ 50 هرتز می باشد ,همچنین این موتور توانایی جابجایی هر لنگه درب تا عرض 2.5 متر و تا وزن 350 کیلوگرم را دارد و دارای محافظت دمای قطع موتور در برابر 150 درجه سانتی گراد می باشد.

زاویه چرخش جک سیماران 4L سیماران بگونه ای می باشد که تا 110 درجه هر لنگه را باز کند و این امر موجب شده تا ساختمان هایی که نیاز دارند درب ورودی آن ها بیش از 90 درجه برای عبور اتوموبیل به رمپ پارکینگ باز شود از جک فراز 4L استفاده نمایند.

قیمت 6,300,000 تومان
برای دیدن ویدیو پک جک سیماران 4L وارد شوید


جک درب پارکینگ فراز 4s سیماران

جک پارکینگ سیماران فراز 4s

 
شرکت سیماران جک پارکینگ فراز ۴s که تماما ایرانی است را وارد بازار کرد.جک سیماران فراز در دو مدل ۴۰۰و ۶۰۰تولید شده است.خلاص کن این جک پارکینگ مانند نمونه ایتالیایی آن ،کلیدی است که امنیت بیشتری را نسبت به آچاری هادارد،این جک بازویی گشتاوری در حدود ۳۲۰۰نیوتن بر متر تولید میکند وبرای جابه جایی هرلنگه درب تا۳۰۰کیلوگرم و طول ۲متر مناسب است.

مدار فرمان جک فراز ۴sسیماران Q70 میباشد که کپی مدل پرتکو ایتالیا است و تقریبا تمام تنظیمات لازم برای درب پارکینگ را دارد.ریموت سیماران 4sایرانی بوده و فرکانس آن ۴۳۳ باشد که تقریبا تمام ریموت های بازار به آن قابل کد دهی است.چشمی و فلاشر این محصول سیماران نیز ساخت خود این شرکت است.

تفاوت هایی بین دو مدل جک پارکینگ فراز سیماران مدل S4 و جک پارکینگی سیماران مدل S6 می باشد . مهمترین تفاوت انها این است که فراز S4 برای دربهایی با طول هر لنگه 2 متر و وزن 350 کیلو مناسب است و جک پارکینگی فراز S6 برای دربهایی با طول 4 متر و وزن 300 کیلوگرم در بیشترین طول مناسب است.

 
موتور جک فراز 4s
 

همچنین جک های پارکینگی سیماران به دلیل داشتن خدمات درمحل از طرف این شرکت خیال شمارا برای خدمات دهی درآینده راحت میکند.
 
قیمت 8,300,000 تومان

برای مشاهده ویدیو پک جک سیماران 4S وارد شوید


جک سیماران فراز 4p

جک سیماران فراز 4P

 
یکی دیگر از محصولات جک درب پارکینگ سیماران فراز 4p است ،جک های این مدل از سیماران ساخت شرکت پرتکو ایتالیا بوده و کیفیت بسیار مرغوبی دارد و کاملا شناخته شده است.جک های فراز 4p توان کشش هرلنگه درب تا ۳۵۰ کیلو و طول هرلنگه تا ۲متر را دارا است.گشتاور تولید این جک ۲۵۰۰نیوتن برمتر و ولتاژ کاری ان ۲۳۰ولت می باشد.مدارفرمان ،چشمی و فلاشر فراز 4p مشابه با مدل s4 و ساخت شرکت سیماران است و تنها تفاوت این دو مدل در بازویی های جک هاست.

مدارفرمان جک سیماران 4p مدل Q70 است که تمام تنظیمات لازم برای درب پارکینگ را داراست،این محصول هم مانند تمام محصولات سیماران دارای ۲۴ماه گارانتی وخدمات در محل از طرف شرکت سیماران است.

 
قیمت 22,000,000 تومان
جک 4v سیماران


جک سیماران فراز  FARAZ 4V


جک سیماران فراز 4V محصول جدید شرکت سیماران است که به تازگی تولید کرده این جک درب پارکینگ از روی جک پارکینگی V2  کالیپسو ایتالیا کپی برداری شده,البته هنوز کیفیت این محصول سیماران مشخص نیست وتازه وارد بازار شده است.

جک سیماران فراز 4V با ولتاژ ۲۲۰ ولت کار کرده و قدرت موتور آن ۲۸۰w است و برای هر لنگه درب با طول ۲/۵ متر و وزن ۲۸۰ کیلو مناسب است.حداکثر زاویه بازشونده این جک بازویی ۱۱۰ درجه است و شفت آن به صورت پیستونی است.مدار فرمان و چشمی,فلاشر این جک همان مدارفرمان مدل های دیگر فراز است.
 
موجود نیست
 

 
جک سیماران فراز 4n

جک سیماران مدل فراز 4N

 
جک پارکینگ فراز 4N محصول جدید شرکت سیماران میباشذ که شبیه جک NICE ایتالیا است.جک فراز 4N با ولتاژ ۲۲۰ ولت کار کرده و قدرت موتور آن ۲۸۰w است و برای هر لنگه درب با طول 2/80 متر و وزن 300 کیلوگرم مناسب است.حداکثر زاویه بازشونده این جک بازویی 120 درجه است و شفت آن به صورت پیستونی است.این جک بازویی اتوماتیک برای درب های تک لنگه هم مناسب میباشد.

جک فراز N سیماران حرکت یکنواخت، بی صدا و بدون ضربه داشته و دارای قابلیت تنظیم قدرت هر بازو به صورت جداگانه را دارد. جک پارکینگی فراز دارای دو سرعت اولیه و ثانویه می باشد.

موجود نیست