راکت بازرسی (راکت فلز یاب)


راکت بازرسی

برای اطلاع از قیمت ها لطفا تماس بگیرید


مشخصات راکت بازرسی بدنی


راکت بازرسی بدنی یا همان راکت فلزیاب وسیله ای کاربردی برای شناسایی اشیا غیر مجاز برای یک مجموعه است که در ساخت آنها از فلز استفاده شده مانند موبایل,چاقو,دستگاه شنود,اسلحه,لوازم الکترونیکی و ...
راکت بازرسی به صورت پورتابل به نگهبان اجازه بازرسی بدنی از فاصله نزدیک با دقت و حساسیت بالا را میدهد و مناسب برای ارگانها,ادارات,فرودگاهها,سازمانها و ... میباشند.

راکت فلز یاب با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف خود میتواند به سرعت اشیا فلزی را تشخیص دهد و با زدن بوق نگهبان را مطلع سازد.همچنین به دلیل اینکه در ساخت ردیاب و شنود از برد الکترونیکی و قطعات فلزی استفاده شده است به راحتی می‌توان هر‌گونه ردیاب خودرو, ردیاب شخصی و دستگاه های شنود را با استفاده از راکت بازرسی بدنی پیدا کرد.

راکت فلزیاب دستی دارای دو قسمت اصلی است: یک سیم پیچ فرستنده که میدان الکترومغناطیسی را ایجاد می کند و یک سیم پیچ گیرنده که میدان الکترومغناطیس را تشخیص می دهد.هنگامی که راکت از روی اشیا غیر مجاز عبور می کند، جسم فلزی در میدان الکترومغناطیسی تولید شده میافتد و میدان مغناطیسی بیشتری در اطراف آن ایجاد می شود. این میدان الکترومغناطیسی جدید توسط سیم پیچ گیرنده شناسایی می شود، و یک هشدار برای کاربر ایجاد می کند.

هنگام خرید راکت بازرسی بدنی باید به این نکته توجه کنید، که شما می‌خواهید چه مواردی را شناسایی کنید. برای اطلاعات بهتر و مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید با ما تماس حاصل نمایید
.

 


راکت بازرسی hpro100


راکت بازرسی HPro100


راکت بازرسی بدنی Hpro100 برای شناسایی انواع اشیای فلزی از تکنولوژی میدان مغناطیسی بهره می برد. با کمک این دستگاه می توان اشیایی مانند :قطعات فلزی ,انواع سلاح گرم و سرد,  و گوشی تلفن همراه را که توسط افراد در سطح پوشش آنها پنهان شده را تشخیص داد.  سبکی وزن و قدرت ماندگاری بالای شارژ  در این دستگاه، استفاده از آن را در مدت طولانی برای اپراتور فراهم میکند. این دستگاه را می توان در فرودگاه‌ها، مراکز صنعتی، اماکن زیارتی، مراکز نظامی و  ادارات و دیگر اماکن مشابه مورد استفاده قرار داد.

دو حالته
کارکرد آسان
بدنه از جنس ABS با مقاومت بالا
دارای غلاف چرمی
تشخیص فلزات آهنی و غیر آهنی و مدارات الکترونیکی
زنگ هشدار اتمام باطری
حالت حساسیت کم
حالت حساسیت زیاد


ویژگیها

فرکانس:۹۵KHz
مصرف برق ۲۶۰ mw
حریان کمتر از ۵۰ میلی آمپر
دمای کاری منفی ۱۰ تا ۵۰ درجع سانتیگراد
باطری ۹ ولت
وزن ۳۷۰ گرم
ابعاد mm 410*80*40


قیمت (لطفا تماس بگیرید)

 

راکت بازرسی پرو 100

 

راکت بازرسی بدنی و دستگاه اشعه ایکس

انواع گیت بازرسی
استفاده از راکت بازرسی بدنی تمام بدن و دستگاه‌های اشعه ایکس چمدان، برای هر کسی که در دهه گذشته با هواپیما پرواز کرده است آشناست. فرودگاه های مدرن از این دستگاه های امنیتی برای ایمن نگه داشتن مسافران از تهدیدات خارجی استفاده می کنند، آیا روش های مدرن امنیتی فرودگاه باعث نگرانی سلامتی می شود؟ در زیر مروری بر فناوری‌های غربالگری امنیتی فعلی، نحوه عملکرد آنها و نوع مشکلات سلامتی که ممکن است ایجاد کنند، ارائه شده است.

یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه های اسکن راکت بازرسی است. یک آشکارساز دستی به پرسنل امنیتی اجازه می دهد تا اشیاء فلزی پنهانی را که ممکن است یک تهدید امنیتی باشد را پیدا کنند. فلزیاب دستی مانند دستگاه اشعه ایکس تابش ساطع نمی کند، از یک میدان الکترومغناطیسی برای تشخیص فلزات استفاده می کند.

در حالی که استفاده از اسکنرهای اشعه ایکس امنیتی فرودگاه برای مردم کمتر شده است، سیستم های بازرسی بدنی اشعه ایکس همچنان راه اصلی برای غربال کردن چمدان ها و وسایل دستی مجاز در فرودگاه ها و هواپیماها هستند. کارکنان امنیتی و مسافران در برابر اشعه ایکس که برای نگاه کردن به داخل چمدان ها و بسته ها استفاده می شود، استفاده می کنند. تولیدکنندگان باید گواهی دهند که اسکنرهای اشعه ایکس چمدان آنها سطوح مضر تشعشع را ساطع نمی کنند و ایستادن یا راه رفتن در نزدیکی یک سیستم اشعه ایکس کابینتی در حین تولید اشعه ایکس بی خطر است.

یک سیم پیچ فرستنده که یک EMF ایجاد می کند و یک سیم پیچ گیرنده که میدان های مغناطیسی دیگر را تشخیص می دهد. برای یافتن اجسام فلزی ایجاد می کند که حدود 8 سانت از گرز امتداد دارد و سپس  از روی بدن فرد عبور می کند. هنگامی که یک جسم فلزی به میدان الکترومغناطیسی ارسالی عبور می کند، به دلیل اینکه فلز رسانای الکتریسیته است، فعالیت الکترومغناطیسی را در اطراف خود ایجاد می کند. این میدان الکترومغناطیسی جدید توسط سیم پیچ گیرنده شناسایی می شود و یک صدای هشدار به کاربر از وجود فلز هشدار می دهد.


ردیاب های فلز یاب

امنیت فرودگاه همچنین از فلزیاب‌های  استفاده می‌کند که امکان بررسی سریع‌تر امنیتی را فراهم می‌کند. مانند فلزیاب‌های دستی، بیشتر این قوس‌های امنیتی از فناوری میدان الکترومغناطیسی مشابه  استفاده می‌کنند تا مشخص کنند که آیا فلزی روی بدن یا در بدن شما وجود دارد یا خیر، و از اشعه ایکس استفاده نمی‌کنند.

فلزیاب های دستی


فلزیاب ها راهی برای یافتن اقلام فلزی هستند. آنها با انتشار یک میدان مغناطیسی کار می کنند، که سپس توسط آیتم فلزی برداشته شده و توسط فلزیاب شناسایی می شود. راکت فلزیاب ها هم برای اهداف حرفه ای و هم برای اهداف تفریحی قابل استفاده هستند. آنها معمولاً در ارتش، اجرای قانون و برای گنج یابی استفاده می شوند.

محصولات ایمنی و ایمنی آن دسته از اقلامی هستند که برای تهیه در مکان هایی که نیاز به آنها وجود دارد استفاده می شود. آن‌ها یا فلزیاب‌های دستی هستند یا در مکان‌های خاصی نصب می‌شوند تا هر چیزی را که غیرطبیعی است یا آن چیزی را که نباید در آنجا نگه‌دارید، شناسایی کند.

این امنیت با استفاده از چند شی که می تواند از افراد، موسسات و تجهیزات صنعتی یا حتی خانه ها و مجتمع های مسکونی ایمن محافظت کند، حاصل می شود. تامین کنندگان محصولات راکت بازرسی برای تامین آنها مجهز هستند.

اصطلاحات ایمنی و امنیت دو کلمه متفاوت با دو معنای متفاوت هستند. با این حال، آنها با یکدیگر مرتبط هستند. حال بیایید ببینیم که این دو اصطلاح به چه معنا هستند تا بفهمیم چرا هر دو به هم مرتبط هستند.

ایمنی یعنی دوری از هر گونه آسیب یا آسیبی که به بدن فرد وارد می شود. یعنی دوری از خطرات و آسیب های جسمی. در حالی که امنیت به معنای مصون ماندن از هر یک از خطرات فوق است. همچنین به معنای قرار نگرفتن در معرض آن است.


فناوری فلزیاب و راکت بازرسی


فلزیاب ها معمولا از فناوری القای پالس استفاده می کنند. یعنی سیستم راکت بازرسی یک جریان پالس کوتاه قوی را از طریق سیم پیچ می فرستد. هنگامی که فلز از میدان مغناطیسی عبور می کند، یک میدان مغناطیسی منعکس شده ایجاد می شود. سپس این میدان مغناطیسی با سیم پیچ گیرنده واکنش نشان می دهد که تولید شده توسط فلزیاب سیار کمی بزرگتر خواهد بود. این میدان تمام موارد فلزیاب را پوشش خواهد داد. همچنین فناوری فاز یاب دارای قطب نمای داخلی هستند تا بتوانید به راحتی راه بازگشت به جسم فلزی را پیدا کنید..زنگ خطر را صادر کند، به پرسنل امنیتی فرودگاه اطلاع داده می شود که ممکن است این فرد سلاح های خطرناک فلزی مانند چاقو یا اسلحه را پنهان کرده باشد و تحقیقات بیشتری انجام شود.

هنگامی که به دنبال اجسام فلزی هستید، راکت بازرسی بدنی ابزاری عالی است که می‌توانید روی گوشی خود داشته باشید.دوربین گوشی برای تشخیص اجسام فلزی در آن ناحیه استفاده می کند. سپس این برنامه مکان شی فلزی را روی نقشه به شما نشان می دهد. این برنامه همچنین می‌تواند به شما این امکان را بدهد که مکان جسم فلزی را ذخیره کنید تا بتوانید بعداً دوباره آن را پیدا کنید.

راکت بازرسی بدنی دستی


راکت بازرسی بدنی راهی برای یافتن اقلام فلزی مدفون در زمین هستند. آنها با انتشار یک میدان مغناطیسی کار می کنند، که سپس توسط آیتم فلزی برداشته شده و توسط فلزیاب شناسایی می شود.آنها معمولاً در ارتش، اجرای قانون و برای گنج یابی استفاده می شوند.

محصولات ایمنی و ایمنی آن دسته از اقلامی هستند که برای تهیه در مکان هایی که نیاز به آنها وجود دارد استفاده می شود. آن‌ها یا فلزیاب‌های دستی هستند یا در مکان‌های خاصی نصب می‌شوند طبیعی است یا آن چیزی را که نباید در آنجا نگه‌دارید، شناسایی کند.اصطلاحات ایمنی و امنیت دو کلمه متفاوت با دو معنای متفاوت هستند.

محصولات و اشیاء خاصی وجود دارند که امنیت را تامین می کنند. آنها می توانند شامل هر یک از موارد زیر باشند مانند فلزیاب قاب درب با یک اتوتون، فلزیاب قاب راکت بازرسی بدنی در، سیستم نگهبانی، چرخ دستی زیر آینه جستجوی وسیله نقلیه، آینه تلسکوپی زیر خودرو، فلزیاب قاب درب اقتصادی، نورافکن اژدها، دستی فلزیاب و نورافکن اژدها. اینها امروزه توسط بسیاری از تولیدکنندگان و تامین کنندگان محصولات امنیتی در عرضه می شوند.

ایمنی یعنی دوری از هر گونه آسیب یا آسیبی که به بدن فرد وارد می شود.همچنین به معنای قرار نگرفتن در معرض آن است.پس از هر گونه خطری که برای بدن ایجاد می شود در امان بمانید، نیاز به امنیت راکت بازرسی بدنی وجود دارد. و این امنیت با استفاده از چند شی که می تواند از افراد، موسسات و تجهیزات صنعتی و یا حتی خانه ها و مجتمع های مسکونی ایمن محافظت کند، حاصل می شود.