راکت بازرسی (راکت فلز یاب)


راکت بازرسی

برای اطلاع از قیمت ها لطفا تماس بگیرید


مشخصات راکت بازرسی بدنی


راکت بازرسی بدنی یا همان راکت فلزیاب وسیله ای کاربردی برای شناسایی اشیا غیر مجاز برای یک مجموعه است که در ساخت آنها از فلز استفاده شده مانند موبایل,چاقو,دستگاه شنود,اسلحه,لوازم الکترونیکی و ...
راکت بازرسی به صورت پورتابل به نگهبان اجازه بازرسی بدنی از فاصله نزدیک با دقت و حساسیت بالا را میدهد و مناسب برای ارگانها,ادارات,فرودگاهها,سازمانها و ... میباشند.

راکت فلز یاب با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف خود میتواند به سرعت اشیا فلزی را تشخیص دهد و با زدن بوق نگهبان را مطلع سازد.همچنین به دلیل اینکه در ساخت ردیاب و شنود از برد الکترونیکی و قطعات فلزی استفاده شده است به راحتی می‌توان هر‌گونه ردیاب خودرو, ردیاب شخصی و دستگاه های شنود را با استفاده از راکت بازرسی بدنی پیدا کرد.

راکت فلزیاب دستی دارای دو قسمت اصلی است: یک سیم پیچ فرستنده که میدان الکترومغناطیسی را ایجاد می کند و یک سیم پیچ گیرنده که میدان الکترومغناطیس را تشخیص می دهد.هنگامی که راکت از روی اشیا غیر مجاز عبور می کند، جسم فلزی در میدان الکترومغناطیسی تولید شده میافتد و میدان مغناطیسی بیشتری در اطراف آن ایجاد می شود. این میدان الکترومغناطیسی جدید توسط سیم پیچ گیرنده شناسایی می شود، و یک هشدار برای کاربر ایجاد می کند.

هنگام خرید راکت بازرسی بدنی باید به این نکته توجه کنید، که شما می‌خواهید چه مواردی را شناسایی کنید. برای اطلاعات بهتر و مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید با ما تماس حاصل نمایید
.

 


راکت بازرسی hpro100


راکت بازرسی HPro100


راکت بازرسی بدنی Hpro100 برای شناسایی انواع اشیای فلزی از تکنولوژی میدان مغناطیسی بهره می برد. با کمک این دستگاه می توان اشیایی مانند :قطعات فلزی ,انواع سلاح گرم و سرد,  و گوشی تلفن همراه را که توسط افراد در سطح پوشش آنها پنهان شده را تشخیص داد.  سبکی وزن و قدرت ماندگاری بالای شارژ  در این دستگاه، استفاده از آن را در مدت طولانی برای اپراتور فراهم میکند. این دستگاه را می توان در فرودگاه‌ها، مراکز صنعتی، اماکن زیارتی، مراکز نظامی و  ادارات و دیگر اماکن مشابه مورد استفاده قرار داد.

دو حالته
کارکرد آسان
بدنه از جنس ABS با مقاومت بالا
دارای غلاف چرمی
تشخیص فلزات آهنی و غیر آهنی و مدارات الکترونیکی
زنگ هشدار اتمام باطری
حالت حساسیت کم
حالت حساسیت زیاد


ویژگیها

فرکانس:۹۵KHz
مصرف برق ۲۶۰ mw
حریان کمتر از ۵۰ میلی آمپر
دمای کاری منفی ۱۰ تا ۵۰ درجع سانتیگراد
باطری ۹ ولت
وزن ۳۷۰ گرم
ابعاد mm 410*80*40


قیمت (لطفا تماس بگیرید)

 


اهمیت استفاده از راکت بازرسی بدنی


راکت بازرسی بدنی  برای کنترل امنیت و بازرسی بدنی در سازمان ها و شرکت های امنیتی و سایر ارگان‌های مانند فرودگاه ها، مراکز دولتی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.در برخی از اماکن عمومی و دولتی مانند فرودگاه ، دادگستری‌ها،و … به هنگام ورود افراد اقدام به بازرسی انجام می‌پذیرد، که بیشتر به صورت بازرسی به صورت دستی صورت می‌گیرد، اما بخاطر مشکلاتی که هنگام بازرسی به وجود می‌آید، و زمان زیادی برای این امر تلف می‌شود.

چنانچه یک قطعه الکترونیکی یا فلزی در محدوده راکت قرار بگیرد، ردیاب بوق می‌زند و بازرس از وجود قطعه الکترونیکی یا فلزی باخبر می‌شود. راکت بازرسی درجه‌بندی مغناطیسی دارد و هر چه میدان مغناطیسی که ایجاد می‌کند بیشتر و قوی‌تر باشد، سریع‌تر و بهتر می‌تواند فلز و لوازم الکترونیکی را شناسایی کند.این دستگاه منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا به طور کامل یک فرد را در حالی که دست خود را دور از بدن او قرار داده اید باتمام ملاحظات امنیتی و بدون خطا بازرسی نمائید.

از طرفی در برخی از مدارس به همراه داشتن موبایل ممنوع است. به همین دلیل در ورودی این مدارس نگهبان با استفاده از راکت بازرسی به راحتی موبایل دانش‌آموزان را کشف می‌کند.فلزیاب های کوچک با هدف کشف فلزات در اشیا، بدن، لباس، سطح کالا و ... طراحی شده اند. حساسیت این نوع فلزیاب ها بسیار پایین است و به همین دلیل توانایی تشخیص فلزات خیلی کوچک را ندارد و فقط فلزات یا وسایل فلزی با سطح مقطع بزرگ را تشخیص می دهند.راکت بازرسی بدنی یکی از ابزارهای قابل حمل برای بررسی نمودن بدن افرادی است که به مکان های حساس و امنیتی تردد دارند.

ولی راکت بازرسی چیست و نحوه کار آن به چه صورت می باشد؟در ادامه با ما همراه باشید تاشما را با نحوه کار این دستگاه آشنا نماییم.حتمی به ذکر میباشد شتاب انجام فعالیت گیت فلزیاب بازرسی از راکت بازرسی فلزیاب به مراتب فراتر هست ولی گیت بازرسی بدنی بضاعت تشخیص قطعات فلزی ریز را به میزان راکت فلزی ندارد. به رخ الکترونیکی و دارای سرعت بالا و هزینه زیر جهت مراقبت نظم و امنیت به کار می رود .

کار با راکت بازرسی بسیار آسان است و می توانند حجم بالایی از افراد را در زمان کوتاهی بازرسی کنند. امروزه استفاده از راکت های بازرسی بدنی در استادیوم های ورزشی، همایش و اجتماعات، فرودگاه ها، سفارتخانه ها، مراکز امنیتی و نظامی، زندان ها، سازمان های دولتی و .... رایج است.

راکت بازرسی بدنی یک دستگاه فلزیاب دستی هست که به مراد پیدا نمودن شی ها فلزی غیر مجاز مانند اسلحه های گرم و سرد ، ابزارهای فلزی متفاوت ، تلفن همراه و … همگی این قابلیتها موجب شده هست تا دستگاه مورد نظر را به عنوان یکی از از بهترین دستگاهها به جهت کنترل بازرسی بدنی در مجموعهها و سازمانهای متفاوت بشناسند، به همین ادله اگر جزو پرسنل سازمانهای اسم برده شده میباشید و یا این که امنیت سازمان از مرتبه اهمیت بالایی برخوردار است.

راکت بازرسی با کمک تشخیص تغییر شکل میدان مغناطیسی که توسط خود محصول انجام می‌شود، می‌تواند انواع فلزات را شناسایی کرده و با کمک هشدار صوتی و یا لرزش به فرد کاربر در خصوص مشکوک بودن وسایل فرد مورد بررسی هشدار دهد.

تنوع و گستردگی خدمات مورد نیاز نیروهای پلیس در پیشگیری از جرم، حفاظت از اموال و کنترل مهاجرت، و اجرای قانون، نیازمند تجهیزات کاربردی و انعطاف پذیر و قابل استقرار سریع است که می تواند بسته به ماموریت با نیازهای مختلف سازگار شود.

برای این کاربردها، ما انواع مختلفی از فلزیاب های دستی, راکت بازرسی بدنی را توسعه داده است. اینها شامل مدل‌های ویژه‌ای هستند که می‌توان آن‌ها را جدا کرد، سبک و حمل‌و‌نقل آسان است و به لطف محافظت طولانی‌مدت در برابر آب و هوا، برای استفاده در فضای باز ایده‌آل هستند.
این راکت بازرسی دستی می‌تواند به سرعت انواع سلاح‌های سرد و گرم را تشخیص داده و موبایل یا مموری مخفی شده در پوشش افراد را نیز به خوبی تشخیص دهد. امکان مناسبی که این دستگاه دارد این است که دور زدن راکت موبایل یاب عملا غیر ممکن بوده و در هنگام شناسایی از دقت بسیار بالایی برخوردار است.

در دسترس بودن این وسایل به این معنی است که نیروهای پلیس حتی در پیچیده ترین شرایط هرگز از راکت فلزیاب بازرسی بدنی بی بهره نیستند.