راکت بازرسی بدنی

راکت بازرسی بدنی (راکت فلز یاب)

 

راکت بازرسی بدنی چیست؟


راکت بازرسی بدنی یا راکت فلزیاب، وسیله‌ای کاربردی برای شناسایی اشیاء غیرمجاز در یک مجموعه است که در ساخت آن از فلز استفاده شده مانند موبایل، چاقو، دستگاه شنود، اسلحه، لوازم الکترونیکی و … است. راکت بازرسی به صورت پورتابل به نگهبان اجازه بازرسی بدنی از فاصله نزدیک با دقت و حساسیت بالا را می‌دهد و مناسب برای ارگان‌ها، ادارات، فرودگاه‌ها، سازمان‌ها و … می‌باشد.

راکت فلزیاب با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف خود می‌تواند به سرعت اشیا فلزی را تشخیص دهد و با زدن بوق نگهبان را مطلع سازد. همچنین به دلیل اینکه در ساخت ردیاب و شنود از برد الکترونیکی و قطعات فلزی استفاده شده است، به راحتی می‌توان هر‌گونه ردیاب خودرو، ردیاب شخصی و دستگاه‌های شنود را با استفاده از راکت بازرسی بدنی پیدا کرد.

راکت فلزیاب دستی دارای دو قسمت اصلی است: یک سیم پیچ فرستنده که میدان الکترومغناطیسی را ایجاد می‌کند و یک سیم پیچ گیرنده که میدان الکترومغناطیس را تشخیص می‌دهد. هنگامی که راکت از روی اشیا غیرمجاز عبور می‌کند، جسم فلزی در میدان الکترومغناطیسی تولید شده می‌افتد و میدان مغناطیسی بیشتری در اطراف آن ایجاد می‌شود. این میدان الکترومغناطیسی جدید توسط سیم پیچ گیرنده شناسایی می‌شود و یک هشدار برای کاربر ایجاد می‌کند.


هنگام خرید راکت بازرسی بدنی باید به این نکته توجه کنید، که شما می‌خواهید چه مواردی را شناسایی کنید. برای اطلاعات بهتر و مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید با ما تماس حاصل نمایید.
 

 

محصولات راکت بازرسی

راکت بازرسی zk t100
راکت بازرسی D100
  • موجود
  • گارانتی 2 ساله
  • جزییات محصول

راکت بازرسی مدل D-100

4،000،000 تومان
راکت بازرسی فلزیاب مدل D-180
راکت بازرسی D 100s
راکت بازرسی ZK180s

راکت بازرسی ZK 180s


راکت بازرسی بدنی ZK180s با دقت بالا در پیدا کردن انواع فلزات آهنی و غیر آهنی و مدارهای الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به کمک این راکت بازرسی می‌توان سلاح‌های گرم و سرد, گوشی همراه، فلش مموری را حتی در عمیق‌ترین سطح پوشش در انواع مجموعه ورزشی، نظامی، سالن‌های همایش ، فرودگاه ها و مجموعه صنعتی کشف و پیدا کرد. این راکت قابلیت جلوگیری از خطای انسانی و تبانی  در بازرسی انسانی را دارد و مانع از ورود و خروج اشیای بدون مجوز می‌شود.

قیمت (لطفا تماس بگیرید)


راکت بازرسی دستی

راکت بازرسی پرو 100