راکت بازرسی (راکت فلز یاب)


راکت بازرسی

برای اطلاع از قیمت ها لطفا تماس بگیرید


مشخصات راکت بازرسی بدنی


راکت بازرسی بدنی یا همان راکت فلزیاب وسیله ای کاربردی برای شناسایی اشیا غیر مجاز برای یک مجموعه است که در ساخت آنها از فلز استفاده شده مانند موبایل,چاقو,دستگاه شنود,اسلحه,لوازم الکترونیکی و ...
راکت بازرسی به صورت پورتابل به نگهبان اجازه بازرسی بدنی از فاصله نزدیک با دقت و حساسیت بالا را میدهد و مناسب برای ارگانها,ادارات,فرودگاهها,سازمانها و ... میباشند.

راکت فلز یاب با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف خود میتواند به سرعت اشیا فلزی را تشخیص دهد و با زدن بوق نگهبان را مطلع سازد.همچنین به دلیل اینکه در ساخت ردیاب و شنود از برد الکترونیکی و قطعات فلزی استفاده شده است به راحتی می‌توان هر‌گونه ردیاب خودرو, ردیاب شخصی و دستگاه های شنود را با استفاده از راکت بازرسی بدنی پیدا کرد.

راکت فلزیاب دستی دارای دو قسمت اصلی است: یک سیم پیچ فرستنده که میدان الکترومغناطیسی را ایجاد می کند و یک سیم پیچ گیرنده که میدان الکترومغناطیس را تشخیص می دهد.هنگامی که راکت از روی اشیا غیر مجاز عبور می کند، جسم فلزی در میدان الکترومغناطیسی تولید شده میافتد و میدان مغناطیسی بیشتری در اطراف آن ایجاد می شود. این میدان الکترومغناطیسی جدید توسط سیم پیچ گیرنده شناسایی می شود، و یک هشدار برای کاربر ایجاد می کند.

هنگام خرید راکت بازرسی بدنی باید به این نکته توجه کنید، که شما می‌خواهید چه مواردی را شناسایی کنید. برای اطلاعات بهتر و مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید با ما تماس حاصل نمایید
.

 


راکت بازرسی hpro100


راکت بازرسی HPro100


راکت بازرسی بدنی Hpro100 برای شناسایی انواع اشیای فلزی از تکنولوژی میدان مغناطیسی بهره می برد. با کمک این دستگاه می توان اشیایی مانند :قطعات فلزی ,انواع سلاح گرم و سرد,  و گوشی تلفن همراه را که توسط افراد در سطح پوشش آنها پنهان شده را تشخیص داد.  سبکی وزن و قدرت ماندگاری بالای شارژ  در این دستگاه، استفاده از آن را در مدت طولانی برای اپراتور فراهم میکند. این دستگاه را می توان در فرودگاه‌ها، مراکز صنعتی، اماکن زیارتی، مراکز نظامی و  ادارات و دیگر اماکن مشابه مورد استفاده قرار داد.

دو حالته
کارکرد آسان
بدنه از جنس ABS با مقاومت بالا
دارای غلاف چرمی
تشخیص فلزات آهنی و غیر آهنی و مدارات الکترونیکی
زنگ هشدار اتمام باطری
حالت حساسیت کم
حالت حساسیت زیاد


ویژگیها

فرکانس:۹۵KHz
مصرف برق ۲۶۰ mw
حریان کمتر از ۵۰ میلی آمپر
دمای کاری منفی ۱۰ تا ۵۰ درجع سانتیگراد
باطری ۹ ولت
وزن ۳۷۰ گرم
ابعاد mm 410*80*40


قیمت (لطفا تماس بگیرید)

 

راکت بازرسی پرو 100

اهمیت استفاده از راکت بازرسی بدنی

اهمیت راکت فلز یاب

راکت بازرسی بدنی  برای کنترل امنیت و بازرسی بدنی در سازمان ها و شرکت های امنیتی و سایر ارگان‌های مانند فرودگاه ها، مراکز دولتی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.در برخی از اماکن عمومی و دولتی مانند فرودگاه ، دادگستری‌ها،و … به هنگام ورود افراد اقدام به بازرسی انجام می‌پذیرد، که بیشتر به صورت بازرسی به صورت دستی صورت می‌گیرد، اما بخاطر مشکلاتی که هنگام بازرسی به وجود می‌آید، و زمان زیادی برای این امر تلف می‌شود.

چنانچه یک قطعه الکترونیکی یا فلزی در محدوده راکت بازرسی قرار بگیرد، ردیاب بوق می‌زند و بازرس از وجود قطعه الکترونیکی یا فلزی باخبر می‌شود. راکت بازرسی درجه‌بندی مغناطیسی دارد و هر چه میدان مغناطیسی که ایجاد می‌کند بیشتر و قوی‌تر باشد، سریع‌تر و بهتر می‌تواند فلز و لوازم الکترونیکی را شناسایی کند.

از طرفی در برخی از مدارس به همراه داشتن موبایل ممنوع است. به همین دلیل در ورودی این مدارس نگهبان با استفاده از راکت بازرسی به راحتی موبایل دانش‌آموزان را کشف می‌کند.فلزیاب های کوچک با هدف کشف فلزات در اشیا، بدن، لباس، سطح کالا و ... طراحی شده اند. حساسیت این نوع فلزیاب ها بسیار پایین است و به همین دلیل توانایی تشخیص فلزات خیلی کوچک را ندارد و فقط فلزات یا وسایل فلزی با سطح مقطع بزرگ را تشخیص می دهند.راکت بازرسی بدنی یکی از ابزارهای قابل حمل برای بررسی نمودن بدن افرادی است که به مکان های حساس و امنیتی تردد دارند.

توصیه می گردد از شارژر و باطری قابل شارژ استفاده ننموده و به جهت مدیریت در هزینه از باطری 9 ولت معمولی با برند مرغوب استفاده نمایند. شرکت انطباق گستر سپهر در چنین مواردی 2 عدد باطری رایگان همراه محصول ارسال می نماید.این دستگاه با کمک تشخیص تغییر شکل میدان مغناطیسی که توسط خود محصول انجام می‌شود، می‌تواند انواع فلزات را شناسایی کرده و با کمک هشدار صوتی و یا لرزش به فرد کاربر در خصوص مشکوک بودن وسایل فرد مورد بررسی هشدار دهد.

این دستگاه در ابعاد کوچک طراحی شده و می‌توان از آن در فضاهای ورزشی، سالن‌های همایش، مکان‌های نظامی‌ و اماکن مشابه پرتردد، به جهت کنترل وسایل همراه افراد شرکت کننده استفاده کرد.


راکت بازرسی برای یافتن موبایل

اشتباهی که بیشتر افراد در شناسایی موبایل توسط راکت بازرسی (موبایل یاب ) را ناشی از فرکانس های احاطه شده از موبایل می دانند. اما این نوع فلزات استفاده شده در موبایل و هندزفری هستند که سبب شناسایی آن توسط راکت موبایل یاب می‌شود.در زمان ورود یا خروج، نگهبان یا متصدیان بازرسی با استفاده از این دستگاه، افراد را بازرسی می‌کنند و اگر همراه آنها اشیاء ممنوعه از جمله سلاح گرم و سرد، انواع فلزات، تجهیزات الکترونیکی و … باشد، دستگاه هشدار داده و به این وسیله از ورود یا خروج اشیاء ممنوعه جلوگیری به عمل می‌آید.

با این دستگاه می‌توان مواردی همچون موبایل، تبلت، انواع مختلف اسلحه، چاقو و همچنین بسته سیگار را کشف کرد. در واقع کاربردهای آن تنها به نامی که دارد، محدود نمی‌شوند.میدانیم که  میزان حساسیت سنسور گیت بازرسی قابل تنظیم و باید به مقدر فلز به کار رفته در کف و سقف اتاق توجه داشت.به فاصله اجسام فلزی نیز چه متحرک و چه ثابتی که در اطراف گیت قرار دارد نیز باید توجه کرد.

باید به این نکته توجه داشته باشیم که گیت های بازرسی نسبت به گذشته بسیار پیشرفت کرده اند  و حساسیت سنسور ها نیز نسبت به قبل بیشتر شده ، که با این کار  میزان اشتباهات به حداقل رسیده است و همینچنین باید دقت داشته باشیم که گیت بازرسی توسط نفرات با تجربه در این زمینه نصب شود زیرا این موضوع بسیار مهم و هم چنین در عملکرد گیت ها تاثیر می گذارد.


ولی راکت بازرسی چیست و نحوه کار آن به چه صورت می باشد؟در ادامه با ما همراه باشید تاشما را با نحوه کار این دستگاه آشنا نماییم.حتمی به ذکر میباشد شتاب انجام فعالیت گیت فلزیاب بازرسی از راکت بازرسی فلزیاب به مراتب فراتر هست ولی گیت بازرسی بدنی بضاعت تشخیص قطعات فلزی ریز را به میزان راکت فلزی ندارد. به رخ الکترونیکی و دارای سرعت بالا و هزینه زیر جهت مراقبت نظم و امنیت به کار می رود .

کار با راکت بازرسی بسیار آسان است و می توانند حجم بالایی از افراد را در زمان کوتاهی بازرسی کنند. امروزه استفاده از راکت های بازرسی بدنی در استادیوم های ورزشی، همایش و اجتماعات، فرودگاه ها، سفارتخانه ها، مراکز امنیتی و نظامی، زندان ها، سازمان های دولتی و .... رایج است.

راکت بازرسی بدنی کنکور یک دستگاه فلزیاب دستی هست که به مراد پیدا نمودن شی ها فلزی غیر مجاز مانند اسلحه های گرم و سرد ، ابزارهای فلزی متفاوت ، تلفن همراه و … همگی این قابلیتها موجب شده هست تا دستگاه مورد نظر را به عنوان یکی از از بهترین دستگاهها کنکور به جهت کنترل بازرسی بدنی در مجموعهها و سازمانهای متفاوت بشناسند، به همین ادله اگر جزو پرسنل سازمانهای اسم برده شده میباشید و یا این که امنیت سازمان از مرتبه اهمیت بالایی برخوردار است.

راکت بازرسی کنکور

راکت بازرسی کنکور با درجه‌بندی مغناطیسی که دارد هر چه میدان مغناطیسی بیشتر و قوی‌تر ایجاد کند با سرعت و دقت بیشتری می‌تواند فلز و لوازم الکترونیکی را شناسایی کند.راکت بازرسی بدنی و راکت فلزیاب یکی از پرکاربردترین ابزار های بازرسی است که با استفاده از راکت بازرسی بدنی می‌توان از ورود هرگونه ابزارهای غیرمجاز همراه افراد در حین بازرسی جلوگیری کرد.

راکت بازرسی کنکور با کمک تشخیص تغییر شکل میدان مغناطیسی که توسط خود محصول انجام می‌شود، می‌تواند انواع فلزات را شناسایی کرده و با کمک هشدار صوتی و یا لرزش به فرد کاربر در خصوص مشکوک بودن وسایل فرد مورد بررسی هشدار دهد.راکت بازرسی موبایل یاب(دستگاه موبایل یاب مدارس) که با نام های راکت بازرسی و راکت فلزیاب نیز شناخته می شود این دستگاه به نگهبانان و پرسنل برای یافتن تجهیزات، وسایل، ابزار و ممنوعه همراه افراد در ورودی و خروجی اماکن مختلف از جمله فرودگاه ها، امکان نظامی و … کمک می کند.

مدیریت بتا صنعت ایلیا معتقد به تولید بردها و قسمتهای الکترونیکی ( لوازم جانبی ) انواع درب بازکنها در داخل کشور و با اتکا بر توان متخصصان داخلی بوده است به گونه ای که فقط بخشهای مکانیکی از خارج وارد شود ( هم اکنون قسمت مکانیکی نیز در مرحله نهایی تست جهت عرضه به بازار می باشد).

معمولاً با راکت بازرسی در کمتر از ۳۰ ثانیه می‌توان یک شخص را به صورت کامل مورد بازرسی قرار داد. راکت‌های بازرسی درجه‌بندی مغناطیسی مختلفی دارند. هر چه این میدان مغناطیسی قوی‌تر باشد، بهتر و سریعتر و در فاصله بیشتر می‌تواند قطعات را شناسایی بکند.دستگاه فلزیاب دستی وسیله ای پرتابل و قابل حمل بوده که براحتی میتوان آن را حمل نمود و در مکانهای مختلف از قبیل سمینارها ، مراسم های افتتاحیه ، سخنرانی ها ، ستاد های انتخاباتی مورد استفاده قرار داد .

 

دلیل استفاده از راکت بازرسی


بازرسی افراد به منظور پیشگیری از ورود و خروج افراد غیر مجاز به یک مجموعه صورت میگیرد.این بازرسی در گذشته به صورت سنتی و دستی صورت میگرفت ولی در حا ل حاضر علاوه بر بازرسی دستی ،بازرسی افراد بصورت پیشرفته و با استفاده از تجهیزات فلزیاب انجام میشد.مهم توجه به وارداتی بودن راکت ها بها ارز هم به همین مورد ها بیش تر میشودف و جز عوامل اثر گذاری گذار بر قیمت راکتها میباشد. به همین ادله در محل ورود همین مدرسه های پاسبان حساس استفاده از راکت بازرسی به راحتی موبایل دانشآموزان را کشف میکند. در فرودگاهها، مراکز امنیتی و نظامی به خواسته شناسایی قطعات الکترونیکی از موبایل تا اشاره گر مموری و گونه های فلزات آهنی و غیرآهنی از راکت بازرسی به کارگیری می کنند تا از پیدایش حوادث احتمالی جلوگیر راکت بازرسی چیست کنند. راکت بازرسی بدنی که به آن راکت فلزیاب دستی هم میگویند.