راهبند فک ایتالیا

راهبند فک مدل 615 ایتالیا

 گارانتی 4 ساله   هیدرولیک   تردد بالا 


قیمت 133،000،000 تومان
 

مشخصات راهبند فک Hydrualic Barrier Facc 615 :

 
شرکت فک ایتالیا یکی از معتبرترین کمپانیایی های تولید کننده اتوماسیون درب های ورود می باشد که با تولید انواع سیستم های راهبند اتوماتیک یکی از برترین برندها در این حوزه می باشد شرکت فک دارای نمایندگی فعال در ایران می باشد که خاطر خریداران را از بابت گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش راحت می کند.

راهبند  Faac 615 یکی از سیستم های است، که با بهره از مکانیزم هیدرولیک خود می تواند تحمل تردد بالا یا Heavy Duty داشته باشد. اصطلاحا به این نوع راهبندها، کنترل نامحدود می گویند.

 

سرعت و میزان تردد


راهبند فک قابلیت تحمل تردد تا 50 مرتبه در ساعت را دارا می باشد و همچینین دارای ترمز در ابتدا و انتهای حرکت است. کلیه محصولات فک ساخت ایتالیا و دارای 3 سال گارانتی می باشد.همچنین به منظور کاهش نیروی اعمال شده به موتور در هنگام حرکت میله و افزایش سرعت حرکت، از یک فنر برای متعادل کردن وزن میله استفاده می شود.

سرعت حرکت بوم در راهبند اتوماتیک فک 615 در اندازه ی 2 متری 3 ثانیه و در اندازه ی 4 متری 8 ثانیه می باشد که در ابتدا و انتهای به آهستگی حرکت می کند و در آخر نیز بوم به آرامی می ایستد. این مورد نیز به دلیل وجود برد کنترل قوی در راهبند فک می باشد. همچنین امکان نصب فنس تا 3 متر بر روی بوم نیز وجود دارد.

یکی از مزایایی که راهبندهای شرکت فک نسبت به برندهای دیگر دارد، هیدرولیک بودن موتور راهبندهای این شرکت است. الکتروهیدرولیک بودن موتور به راهبند فک 615 امکان تردد نامحدود را داده است که این موضوع نظر مشتریان را جلب نموده است.راهبند  فک 615 دارای گواهینامه ی IP44 می باشد که نشان دهنده ی مقاومت کامل در برابر نفوذ آب و خوردگی می باشد. همچنین گردش موتور این راهبند 1400 دور در دقیقه می باشد که دمای مجاز محیط آن نیز -20 تا +55 درجه سانتی گراد می باشد.

راهبند فک 615 دارای چشمی حسگر مانع می باشد که از برخورد احتمالی بازوی راهبند در طول حرکت با وسلیه نقلیه و یا شخص جلوگیری به عمل می آورد، و با بهره گیری از انکدر( جهت برگشت میله در صورت برخورد با مانع) عکس العمل مناسبی را از خود نشان می دهد.راهبند فک مدل 615

ویژگی های فک 615


•سامانه محرکه  راهبند فک متشکل از یک بلوک هیدروپمپ (پمپ روغن) تانک روغن هیدرولیک وشیر های مربوطه که به صورت کاملاً آبندی شده و متمرکز طراحی شده اند و همچنین یک عدد بازوی هیدرولیک می باشد که به دلیل استفاده دقیق و کارشناسی شده از سیستم هیدرولیک این محصول را کاملاً برتر و متمایز از سایر راهبند های موجود در بازار کرده است.

•استفاده از سیستم هیدرولیک باعث شده تا این محصول قابلیت استفاده مداوم را داشته باشد. موضوعی که در راهبند های الکترومکانیک محقق نمی شود یعنی محدودیت تردد در راهبند های الکترومکانیک رقیب فک یکی از نقاط ضعف آن ها می باشد.

•به دلیل اتصالات غیر چرخ دنده ای موجود در  FAAC 615 ،این راهبند در هنگام تصادفات کمترین آسیب به اجزای حیاتی راهبند از جمله اجزای محرکه وارد می آید.

•برد کنترل قوی ودو سرعته از مزایای این محصول است به طوریکه سرعت حرکت بوم در ابتدا و انتهای حرکت کند شده و به آرامی بوم می ایستد.
•امکان نصب بوم تا شونده در این محصول دیده شده است.
•رنگ پلی استری مقاوم از جمله ویژگی های بی نظیر راهبند فک می باشد.

مشخصات فنی

سیستم عملگر هیدرولیک
کیفیت برتر کلاس A جهانی، ساخت ایتالیا
دارای بوم 5 متری
قابلیت اتصال به کلیه دستگاه ها کنترل تردد، پوش باتن، کارت خوان، دوربین پلاک خوان و غیره
ولتاژ ورودی 220
کارکرد نیمه صنعتی و خانگی
مجهز به اینکودر(Encoder جهت برگشت میله در صورت برخورد با مانع)
سازگار با ترافیک و تردد زیاد
سیستم الکترونیک کاهش سرعت
فونداسیون فلزی و فیکسچر اهرم
سرعت باز کامل شدن 5 ثانیه
دارای ترمز در ابتدا و انتهای حرکت
قابلیت نصب بوم تاشونده
ساخت ایتالیا
دارای 4 سال گارانتی