جک تک لنگه پرایم کورس 80

 
جک تک لنگه پرایم 80


قیمت جک تک لنگه پرایم  7,800,000 تومان


 ویژگی های محصول           

 

ویژگیهای جک پارکینگی پرایم تک لنگه 80


کمپانی یال یکی از برترین تولید کننده های ایرانی جک درب پارکینگ و قفل برقی است. از محصولات پرفروش شرکت یال می توان با اطمینان از جک پارکینگی پرایم 800 نام برد. شرکت یال چند سالی است که با معرفی محصولات خود به بازار یکی از اصلی ترین رقبای جک های پارکینگی ایرانی شده که از لحاظ کیفیت و قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. این شرکت با گارانتی 5 ساله محصولات خود، کیفیت بالای آن ها را برای مشتریان تضمین می کند. ضمانت پس از فروش یال یکی از نقات قوت این شرکت به حساب می آید.

جک پرایم 80 را به جرات می توان به عنوان بهترین جک برای درب های تک لنگه دانست. جک درب پارکینگ prime 80 از ابتدای طراحی برای درب تک لنگه در نظر گرفته شد به همین دلیل این جک پارکینگی از لحاظ دقت در طراحی، کیفیت ساخت، قدرت موتور بالا و بدنه محکم کاملا مناسب درب تک لنگه تولید شده است تا توان جا به جایی نرم و راحت درب را داشته باشد.

 
جک پرایم تک بازو دارای یک بازو با شفت 80 سانتیمتر است که بلندترین نمونه بازو ساخته شده در ایران میباشد.ورس 80 سانتی متری جک یال پرایم ، این جک را از تمامی محصولات ایرانی و ایتالیایی متمایز نموده است ، قدرت جابجایی درب هایی تا وزن 1000 کیلوگرم با زاویه بازشو 140 درجه با دور موتور 1400 G/MIN با ولتاژ 220 ولت امکان نصب را برای محیط های تجاری ، اداری و مسکونی فراهم کرده است. متوسط تعداد تردد برای جک تک لنگه پرایم 100 بار در روز پیشنهاد میشود.

نکته خاصی که در مورد جک پرایم Castomize باید گفت که این جک انحصارا برای درب تک لنگه طراحی شده است که در کمتر برندهای دیگر شاهد این موضوع بودیم. در دیگر برندها جک های دو لنگه پر قدرت را خرد کرده و به پک تک لنگه تبدیل میکنند. شاید در نگاه اولیه فرق آنچنانی بین این دو نباشد اما ما در اینجا دو تفاوت مهمی را بین این دو بیان میکنیم که شاید توجه زیادی به آن نشده باشد.

 

 
این شرکت قفل برقی یال که تولید خود نیز می باشد را در این پیکج قرار داده است.

 
 
قفل برقی یال مشخصات فنی                

   
مدارفرمان استفاده شده در جک پرایم همان مدارفرمان به کارگرفته شده در جک یال X1 و جک یال X2 می باشد که از قابلیت و انعطاف پذیری بالایی در فرمان پذیری بهره می برد برخی از ویژگی های برد جک یال پرایم عبارتند از:

    تنظیم هر بازو به صورت ثانیهای به صورت مجزا
    تنظیم هوشمند تایم زمان دوم جهت بسته شدن بی صدا
    پشتیبانی از تمام ریموتهای لرنینگ 433
    ورودی جهت اتصال به سیستمهای کنترل تردد
    کارکرد اضطراری( بسته شدن درب در صورت از کار افتادن فتوسل جک)
    فست کلوز (بسته شدن پس از گذشت خودرو از جلو درب)
    خروجی مجزا برای قفل برقی