دزدگیر سایلکس مدل SG8 لایت

دزدگیر اماکن سایلکس SG8-LITE


 گارانتی 2 ساله   سیمکارتی   نصب حرفه ای 


قیمت 5،400،000 تومان
 

ویژگی های دزدگیر سایلکس SG8 lite


شرکت سایلکس در ایران با بیش از ۲۰ سال سابقه یکی از قدیمی‌ترین و مشهورترین برندها در تولید انواع دزدگیر اماکن است. تنوع محصولات این شرکت مطابق نیاز مصرف کنندگان بسیار بالا بوده و از ساده‌ترین تا پیشرفته‌ترین دزدگیرهای اماکن را تولید و عرضه می‌کند.دزدگیر سایلکس SG8 lite از محصولات جدید این شرکت است .این پنل مرکزی، ۵ زونه می‌باشد که هر زون آن قابلیت تعریف ۵ حالت را دارد و می‌توان انواع سنسور با سیم و بیسیم را بر روی زون‌ها نصب کرد.

یکی از زون‌های این محصول به حالت ۲۴ ساعته قابل تنظیم می‌باشد که می‌توان سنسور شوک یا دتکتور دود را به این زود متصل کرد و در ۲۴ ساعت شبانه روز این زون را فعال نگه داشت.

 

تفاوت مدل لایت با S و Q


دزدگیر سایلکس مدل لایت بر خلاف مدل سایلکس SG8 s خط تلفن شهری و رله قطع و وصل برق ندارد و همین مورد باعث ارزان تر و اقتصادی تر شدن این مدل شده.
 

قابلیت های دزدگیر سایلکس لایت


قطع برق شهر ، میزان شارژ سیم کارت، وضعیت آنتن دهی سیم کارت، فعال و غیر فعال شدن زون و بخش، فعال و غیر فعال شدن دستگاه از طریق ریموت، اپلیکیشن، کی پد به  به مالک دستگاه ارسال می‌گردد.

فعال و غیر فعال کردن این دزدگیر اماکن از طریق ریموت کنترل، کی پد و اپلیکیشن( اندروید ios از راه دور) امکان‌پذیر است. ریموت کنترل‌های دزدگیر سایلکس از نوع هاپینگ کد می‌باشند که کپی کردن آنها را غیر ممکن می‌سازد ،همین امر باعث افزایش سطح امنیت می‌شود‌.

از دیگر قابلیت‌های این دزدگیر اماکن دارا بودن دو حافظه مدیر و تعریف نام برای مدیران و همچنین امکان تعریف و حذف مدیران توسط مدیر اول از طریق پیامک و اپلیکیشن وجود دارد.

در این محصول می‌توان از سیرن و اسپیکر در برابر اتصال کوتاه به تفکیک محافظت کرد و می‌توان زمان آلارم را در محدوده بین بی صدا تا ۲۰ دقیقه تنظیم کرد.

 

امنیت بیشتر با ریموت های هاپینگ


دزدگیر سایلکس SG8 lite دارای ریموت کنترل‌های از نوع هاپینگ کد است و کدهای آنها دائماً در حال تغییر بوده که فقط توسط گیرنده خود قابل شناسایی می‌باشد از این رو سطح ایمنی در این مدل از دزدگیر بسیار بالاتر می‌رود.دزدگیر کلاسیک Z4 نیز دارای امنیت بالایی در ریموت کنترل های خود است.
 
 مشخصات فنی

قیمت اقتصادی
برقراری تماس با سیم کارت
گارانتی 24 ماهه سایلکس

ثبت ٩٩ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع
دارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۵ حالت
برقراری تماس فقط از طریق سیم کارت
قابلیت کنترل توسط نرم‌افزار و SMS

دارای ریموت 433.92MHz) Hopping Code)