life logo

 

جک لایف ایتالیا مدل اپتيمو يوني 3


جک درب پارکینگ لایف ایتالیا

برای اطلاع از قیمت لطفا تماس بگیرید

 

جک درب پارکینگ قدرتمند لایف

 
شرکت لایف یک از پرآوازه ترین شرکت های تولید کننده جک درب پارکینگ در جهان است. این شرکت ایتالیایی با سابقه 50 ساله در تولید جک برقی پارکینگ با بهره گیری از تکنولوژی های جدید جک های مدرن با کیفیت بالا و در قالب استانداردهای جهانی تولید و به بازار سراسر دنیا عرصه کرده است. جک پارکینگی لایف دارای قدرت بسیار بالا است که این ویژگی جک درب پارکینگ لایف را بسیار مورد توجه قرار داده است. جک لایف الکترو موتور است و از لحاظ قیمت در مقایسه با سایر جک های پارکینگی ایتالیایی مقرون به صرفه است.

جک لایف مدل اپتیمو یونی 3 یکی از پرمصرف ترین جک های بازار است که بر خلاف کمپانی های دیگر وهمانند
جک V2 به ظاهر جکهایش بسیار بها داده و ارزانترین سیستمهایش را با ظاهر بسیار شیک به بازار عرضه می کند.

 
جک اپتیمو یونی در چندین مدل به بازار عرضه شده قدرت و کورس مدلها با هم متفاوت می باشند . اما دو مدل یونی 3 و یونی 5 به بازار ایران وارد می شوند که معمولا یونی 5 در دربهای تک لنگه و بلند استفاده می شود.

 
جک دربازکن لایف مدل اپتیمو3 با گشتاور تولیدی 2000 N/m و کورس حرکتی 315 میلیمتر توانایی باز و بسته نمودن درب با وزن هر یک لنگه حداکثر 350 کیلوگرم و عرض هر یک لنگه 250 سانتیمتر ( دو لنگه 500 سانتیمتر ) را دارا می باشد.

 
بازوی جک پارکینگ لایف
 
 

یکی از خصوصیات متفاوتی که انواع جک پارکینگ لایف با دیگر شرکتها دارد، قدرت بسیار بالای آن است که در مقایسه با سایر محصولات مشابه به اختلاف آن پی میبریم. اما نکته قابل توجه در مورد درب اتوماتیک لایف، ماردونی بودن تمام محصولات جک پارکینگی دولنگه این شرکت است که هم زیبایی خاصی دارد و هم به نسبت سایر جکهای متداول بازار درر زیر باد و باران مقاومت بیشتری دارد.
 
با توجه به مشخصات اعلام شده نصب این جک برای درب های تک لنگه پارکینگ اصلاً توصیه نمی شود ولی نصب آن بر روی دربهای دولنگه کوچک و متوسط بلامانع است. این جک توانایی باز نمودن هر لنگه درب تا حداکثر 95 درجه را دارا است.


برد کنترل جک پارکینگی لایف

 

 

برد کنترل و ریموت جک درب پارکینگ لایف

 

از لحاظ کارایی تابلو فرمان جک لایف را می توان یکی از کاملترین ها دانست که تمامی امکاناتی را که یک سیستم درب اتوماتیک دو لنگه نیاز دارد را دارا می باشد. برنامه دهی به این سیستم کار سختی نیست اما حتما می بایست آموزشهای لازم را دیده باشیم.
 
مدار فرمان لایف یک مدار آنالوگ است که تنظیمات از طریق چند عدد کلید کوچک و چشمک زدن چراغ های روی مدار انجام می پذیرد. این مدار کیفیت ساخت خوبی دارد ولی با توجه به عدم وجود هرگونه سون-سگمنت و یا صفحه دیجیتال عیب یابی آن اندکی دشوار است. از مزایای این مدار می توان به مکانیزم دو سرعته حرکت جکها ، تشخیص برخورد با مانع و همچنین فرمان دادن مستقیم به قفل برقی اشاره نمود.


قیمت جک پارکینگی لایف از دیگر برندها بیشتر و از بسته بندی خوب و قابل قبولی برخوردار است و در کارتن آن اقلام زیر بصورت استاندارد وجود دارند:

دو عدد جک بازویی لایف مدل OP3 UNI
کنترل باکس و مدار فرمان جک بازویی لایف
یک عدد ریموت کنترل 433 مگاهرتز لایف
یک جفت فتوسل لایف بعنوان سنسور ایمنی
چراغ فلاشر جک درب پارکینگ لایف
خارنها و سایر متعلقات نصب جک لایف


ریموت جک پارکینگی لایف