آیفون تصویری الکتروپیک 1196

 
آیفون تصویری الکتروپیک 1196

قیمت 2,100,000 تومان

 


ویژگی های آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1196

 
آیفون تصویری الکتروپیک 1196 دارای مانیتور تمام رنگی 3.5 اینچی است که از کیفیت LED-TFT بهره میبرد که برخورداری از مانیتور ال سی دی، وضوح آیفون تصویری را بیشتر می‌کند.بدنه‌ این محصول از پلی وینیل کلراید ساخته شده است که پلاستیک پر کاربردی است و در ساخت محصولات صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سیستم دو پنلی در
آیفون تصویری 1196 به صورتی طراحی شده است که اگر درب ورودی ساختمان دارای دو ورودی ( دو درب ورودی ) باشد ، دیگر نیازی به استفاده از دو آیفون تصویری برای باز کردن درب ها نمیباشد و تنها با خرید آیفون 1196 الکترو پیک میتوانید هر دو درب ورودی را باز و بسته نمایید.

دربازکن تصویری الکتروپیک 1196 در هنگام مراجعه افراد و بر قراری ارتباط بنا به تنظیمات تعریف شده پنل آیفون تصویری به عکس و فیلم برداری می پردازد تا در صورت حضور و یا عدم در منزل، با مراجعه به بخش حافظه، داده مورد نیاز را تماشا می کنید. فیلم برداری 5 تا 6 شش ثانیه که در درون آیفون تصویری وجود دارد، کار پیغام گذاشتن مراجعه کنندگان را بسیار آسان کرده است.

جنس بدنه آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1196 از پلی وینیل کلراید است.صفحه نمایش 3.5 اینچی تمام رنگی این مدل در یک قاب مشکی رنگ واقع گردیده که دور آن یک نوار خاکستری رنگی کشیده شده است. گوشی در سمت چپ قرار دارد و پورت SD در سمت چپ قرار گرفته است.

با خرید آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1196 شما قادر خواهید بود تصاویر و فیلم های افرادی که به عنوان مراجعه کننده زنگ پنل ورودی را فشار میدهند داشته باشید این ذخیره سازی تصاویر به صورت اتوماتیک یا دستی امکان پذیر است .

 

مشخصات فنی الکتروپیک 1196
 

    مانیتور آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1196
    صفحه نمایش رنگی 3.5 اینچی کلید لمسی
    قابلیت اتصال به یک دوربین دیگر
    قابلیت اتصال به پنل دوم
   حافظه داخلی و پشتیبانی از میکرو اس دی
    تنظیم صدای زنگ و 10 ملودی متفاوت
    تقویم شمسی و میلادی
    گارانتی سه ساله