آیفون تصویری الکتروپیک مدل 996


ایفون تصویری الکتروپیک 996

 قیمت 4,230,000 تومان
 

ویژگیهای آیفون تصویری الکتروپیک 996


آیفون تصویری الکتروپیک ۹۹۶ به دلیل طراحی خاص و چشمگیر خود و با داشتن امکانات و قابلیت‌های ویژه یکی از بهترین و کاملترین مدل های شرکت الکتروپیک در سری محصولات لوکس و گرانقیمت است. این آیفون تصویری ظاهری مستطیل شکل دارد و در دو رنگ سفید و مشکی تولید و عرضه می‌شود. جنس به کار رفته در بدنه آیفون تصویری الکتروپیک ۹۹۶پلی وینیل کلراید یا همان pvc که یک نوع پلاستیک فشرده با کیفیت است که موجب ثابت ماندن کیفیت و رنگ بدنه در گذشت زمان می گردد.

در نگاه اول به این محصولT صفحه نمایش بزرگ آن جلب توجه می‌کند که تقریباً بیشتر فضا را به خود اختصاص داده است. صفحه نمایش این مدل الکتروپیک ۷ اینچ تمام لمسی  و رنگی است که در یک چهارچوب مستطیل شکل قرار گرفته و یک نوار خاکستری دور تا دور آن را در بر گرفته است. این صفحه نمایش از فناوری TFT  بهره مند شده است و به علت اینکه از فرایند تفنگ الکترونیکی و لامپ تصویری در ساختارش استفاده نشده از انتشار پرتو های الکترومغناطیسی جلوگیری می کند که همین امر باعث بالارفتن وضوح و کیفیت تصویر و مصرف انرژی کمتر می گردد.

الکتروپیک 996

قابلیت های آیفون تصویری الکتروپیک 996


حافظه داخلی و خارجی


از دیگر خصوصیات این آیفون تصویری امکان ذخیره تصویر بر روی حافظه داخلی است. شما می توانید بر روی این حافظه به دلخواه عکس و فیلم ذخیره کنید، حتی می توانید این ضبط را به شکل خودکار انجام دهید، یعنی با زنگ خوردن آیفون، به طور اتوماتیک از مراجعه کننده عکس یا فیلم تهیه شود. شما می توانید این آیفون تصویری ایرانی را به کارت حافظه ای تا 32 گیگابایت نیز متصل کنید تا فضای بیشتری در اختیار داشته باشید.

قابلیت باز کردن درب پارکینگ


یکی از خصوصیات قابل توجه این محصول امکان باز کردن درب پارکینگ است، مثلا اگر پارکینگ منزل شما فضای کافی برای مهمان داشته باشد، یا اینکه ریموت درب پارکینگی خود را در جایی فراموش کرده باشید، می توان با لمس یک کلید بر روی صفحه نمایش، جک درب پارکینگ را به سادگی باز کرد. ویژگی دیگر اینکه می توان با استفاده از این مانیتور بین واحد ها ارتباط داخلی برقرار کرد و یا اینکه آن را در یک واحد بزرگ استفاده کرد تا ارتباط صوتی داخل واحد برقرار شود.

امکان فراخوانی آسانسور


با این قابلیت از طریق مانیتور داخل منزل با فشردن یک دکمه به سادگی آسانسور را به طبقه خود می آورید.

قابلیت اینترکام


از دیگر خصوصیات این مدل آیفون تصویری قابلیت ارتباط داخلی( اینترکام) می باشد که شما میتوانید بدون برقراری تماس تلفنی و یا صرف هزینه‌ ای با دیگر واحدهای یا نگهبانی ارتباط صوتی برقرار کنید .

قابلیت استفاده از دو پنل


پنل آیفون تصویری الکتروپیک ۹۹۶ دارای دو خروجی می‌باشد که این امکان را می‌دهد تا آیفون تصویری به طور همزمان برای ساختمان هایی که دارای دو ورودی جداگانه و با فاصله از هم هستند از دو پنل برای باز کردن درب استفاده کند و یا از این خصوصیت برای اتصال به دو  دوربین مداربسته استفاده گردد.


 مشخصات فنی الکتروپیک 996  

   
صفحه نمایش تمام لمسی 7 اینچی
اتصال به دو دوربین مداربسته (cctv)
منوی فارسی و انگلیسی و تقویم شمسی و میلادی
اینترکام یا قابلیت ارتباط بین واحدها
عکس و فیلمبرداری با درج تاریخ و زمان
حافظه داخلی و قابلیت ارتقای آن تا 32 گیگابایت
قابلیت بازکردن درب پارکینگ
برخورداری از قابلیت فراخوانی آسانسور