جک سیماران 6s

جک سیماران فراز 6S

قیمت 9,000,000 تومان
 

جک سیماران 6S یکی از بهترین مدل های تولید شرکت سیماران است که نسبت به مدل جک 4S دارای شفتی بلندتر برای دربهای با عرض زیاد می باشد.جک پارکینگ سیماران فراز 6S به دلیل کیفیت در عملکرد ترمز گیری و نرمی و بی صدا بودن و قیمت اقتصادی و ارزان آن در زمره جک های پرطرفدار ایرانی است.مدار سیماران دو سرعته است که از برخورد محکم درب‌ها جلوگیری کرده و صدای تولید شده در محیط را کاهش می‌دهد.

 

موتور و قدرت جک سیماران 6s

جک پارکینگی سیماران مدل فراز 6s مخصوص درب‌های دولنگ لولایی تولید شده است . از این جک پارکینگی به دلیل طول شفت بلند می‌توان برای جابجایی درب‌های تک لنگه نیز استفاده کرد.طول بازویی این جک ۶۰ سانتی متر می‌باشد که مناسب جابجایی هر لنگه درب پارکینگ تا عرض ۳ متر است. موتور جک درب پارکینگ ۶s  سیماران از نوع الکترومکانیک با ولتاژ کاری ۲۲۰ ولت می‌باشد.

این جک برقی با قدرت ۲۸۰ واتی خود قادر به تحمل وزن هر لنگه درب تا ۳۵۰ الی ۴۰۰ کیلوگرم است .این محصول با توجه به مشخصات فنی خود قابل استفاده در اماکن اداری، تجاری و  مسکونی با میزان تردد متوسط از ۱۲ الی ۱۶ واحد می‌باشد.یکی از قابلیت‌های ویژه این محصول بازویی‌های قفل شونده است که این جک را در مقابل فشارهای خارجی مقاوم می‌کند و این محصول را بی‌نیاز از استفاده  قفل برقی می‌کند.

موتور سیماران 6S

مدار فرمان سیماران


مدار فرمان استفاده شده در جک پارکینگ سیماران مدل Q۷۰ است که قابلیت دو سرعت بودن حرکت بازویی ها، فست کلوز،مقاوم بودن در برابر فشار مخالف را به این جک پارکینگ بخشیده است. جک پارکینگی سیماران6s  دارای درجه حفاظتی ip ۴۴ است که این جک را قادر می سازد در هر شرایط آب و هوایی به راحتی نصب گردد و بتواند در دمای -۲۰ تا مثبت ۸۰ درجه سانتیگراد به آسانی کار کند.

جک پارکینگ سیماران فراز 6S به دلیل کیفیت در عملکرد ترمز گیری و نرمی و بی صدا بودن و قیمت اقتصادی و ارزان آن در زمره جک های پرطرفدار ایرانی می باشد.محتویات درون جعبه جک فراز 6S در بسته بندی جدیدی به بازار عرضه شده است.درون این جعبه دو عدد جک چپ و راست وجود دارد. مدار کنترل به همراه باکس و خازن، دو عدد ریموت، یک جفت چشمی و یک عدد فلاشر و آنتن به همراه یراق آلات نصب از دیگر محتویات پک کامل جک پارکینگی فراز s می باشد.گارانتی جک فراز سیماران و تمام محصولات سیماران دارای 24 ماه گارانتی و تضمین در ارائه خدمات نامحدود.

 

مشخصات فنی جک سیماران 6S


زاویه چرخش درب 110 درجه
مقاوم در برابر فشار مخالف بدون نیاز به قفل برقی
دارای دو سرعت اولیه و ثانویه
وزن هر لنگه 350 کیلوگرم
حداکثر عرض هر لنگه 3 متر
حرکت یکنواخت و بی صدا
فست کلوز (بسته شدن سریع درب پس از گذر خودرو از جلوی چشمی)
قابلیت تنظیم قدرت هر جک به صورت جداگانه
دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش سیماران