جک درب پارکینگ سیماران 6S

 


جک سیماران 6s

 

قیمت 7,400,000 تومان
 

مشخصات جک سیماران مدل فراز 6S


جک سیماران 6S یکی از بهترین مدل های تولید شرکت سیماران است که نسبت به مدل 4S دارای شفتی بلندتر برای دربهای با عرض زیاد می باشد.جک پارکینگ سیماران فراز 6S به دلیل کیفیت در عملکرد ترمز گیری و نرمی و بی صدا بودن و قیمت اقتصادی و ارزان آن در زمره جک های پرطرفدار ایرانی است.مدار سیماران دو سرعته است که از برخورد محکم درب‌ها جلوگیری کرده و صدای تولید شده در محیط را کاهش می‌دهد.این جک برای هر لنگه درب تا وزن 3500 کیلوگرم و عرض 4 متر مناسب میباشد.

جک سیماران s6 این امکان را دارد تا با زاویه 110 درجه باز شود.سیماران S6 با درمای بین منفی 20 تا مثبت 80 درجه سانتی‌گراد کارکرد خوبی دارد و در مقابل گرما واکنش نشان نمی‌دهد.
جک درب پارکینگ فراز سیماران 6S به واسطه استفاده از موتور 230 ولت امکان تردد بالا را فراهم می آورد و قابل استفاده برای اکثر ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری می باشد. در نظر داشته باشید که هر لنگه درب می تواند تا 350 کیلوگرم وزن و 4 متر طول داشته باشد.

جک پارکینگ سیماران فراز 6S به دلیل کیفیت در عملکرد ترمز گیری و نرمی و بی صدا بودن و قیمت اقتصادی و ارزان آن در زمره جک های پرطرفدار ایرانی می باشد.محتویات درون جعبه جک فراز 6S در بسته بندی جدیدی به بازار عرضه شده است.درون این جعبه دو عدد جک چپ و راست وجود دارد. مدار کنترل به همراه باکس و خازن، دو عدد ریموت، یک جفت چشمی و یک عدد فلاشر و آنتن به همراه یراق آلات نصب از دیگر محتویات پک کامل جک پارکینگی فراز s می باشد.گارانتی جک فراز سیماران و تمام محصولات سیماران دارای 24 ماه گارانتی و تضمین در ارائه خدمات نامحدود.

 

مشخصات فنی جک سیماران 6S


زاویه چرخش درب 110 درجه
مقاوم در برابر فشار مخالف بدون نیاز به قفل برقی
دارای دو سرعت اولیه و ثانویه
وزن هر لنگه 350 کیلوگرم
حداکثر عرض هر لنگه 3 متر
حرکت یکنواخت و بی صدا
فست کلوز (بسته شدن سریع درب پس از گذر خودرو از جلوی چشمی)
قابلیت تنظیم قدرت هر جک به صورت جداگانه
دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش سیماران