دزدگیر بتا Z7-GSM


دزدگیر سیمکارتی بتا Z7-gsm
جهت اطلاع از قیمت لطفا تماس بگیرید

دزدگیر اماکن سیمکارتی بتا مدل Z7-GSM
 

دزدگیر بتا یکی از بهترین و با کیفیت ترین دزدگیر های اماکن و منزل در ایران است که قابلیت های بسیار زیادی را دارد.دزدگیر سیمکارتی بتا Z7 دارای 7 زون است که در بین رقبا از تعداد زونهای بالایی برخوردار است.2 تا از زونهای این دزدگیر بیسیم و مابقی سیمدار هستند.بنابراین این دستگاه سنسورهای بیسیم را نیز ساپورت میکند همچنین دزدگیر بتا  Z7  دارای صفحه نمایشی است که انجام تنظیمارت را روی دستگاه راحت و آسان میکند.

تلفن کننده سیمکارتی بتا Z7 امکان ارسال پیامک هشدار و برقراری تماس با کاربر در هنگام هشدار را دارد و با دقت بالا این کار را انجام میدهد.همچنین شما میتوانید از طریق نرم افزار بتا دزدگیر را از راه دور فعال و یا غیر فعال نمایید.همچنین در صورت قطع و یا وصل شدن برق شهر دزدگیر بتا از طریق پیامک کاربر را مطلع میسازد.

صفحه نمایش روی دزدگیر اماکن بتا امکان انجام تنظیمات دزدگیر را به راحتی با منوی فارسی برای شما مهیا کرده و توسط تعدادی LED بر روی دستگاه میتوانید وضعیت دستگاه را چک کنید.

امکان فعال و غیر فعال کردن زون 24 ساعته ، امکان فعال و غیر فعال کردن زون ها از طریق دیپ سوییچ روی دزدگیر و قابلیت نیمه فعال کردن سیستم از طریق ریموت که موجب می شود زون 3 و 4 غیر فعال شوند، از جمله قابلیت هایی است که جهت آزادی عمل بیشتر کاربر در هنگام کار با زون ها در دزدگیرهای بتا تعبیه شده است.

هر زمان که یک سنسور تحریک شود، سیستم به شما اطلاع می‌دهد که کدام زون فعال شده است  یا در مورد سنسورهای محیطی وقتی که یک فاکتور محیطی مثل دما یا غلظت دود تغییر کند، آن‌ ها تشخیص خواهند داد.شما میتوانید از سنسورهای و چشمی های بیسیم یا باسیم برای دزدگیر بتا استفاده کنید.

شاید بتوان گفت که مهمترین عامل خرید مشتریان در این برند خوش نام ,خدمات پس از فروش بسیار عالی شرکت بتا است که پشتوانه این محصول با کیفیت میباشد.
 

مشخصات فنی دزدگیر بتا Z7-GSM


    شماره گیری از طریق سیم کارت و خط ثابت
    دارای 7 زون با سیم، 2 زون بی سیم، 10 زون چشمی بی سیم (قابل کد دهی)، زون 24 ساعته، زون FIRE (تشخیص دود)
    حافظه پیام صوتی به مدت 30 ثانیه
    تست شماره گیری و پیام ضبط شده
    حافظه هشدار (آلارم) قطع سیم بلندگو، قطع برق، ورود اجباری DURESS
    دارای مدار شارژ باتری
    ریموت کنترل 315MHzبا برد بلند
    امکان فعال و غیر فعال کردن از طریق دیپ سوییچ و پیامک
    دارای صفحه LCD برای تنظیمات راحت

 
نمونه باز شده دزدگیر بتا Z7