آیفون تصویری الکتروپیک 1294


ایفون تصویری الکتروپیک 1294


قیمت 3,400,000 تومان

 

ویژگیهای آیفون تصویری الکتروپیک 1294


آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1294 یکی از محصولات زیبا و کاربردی شرکت الکتروپیک است که ظاهر آن مستطیل و رنگ آن مشکی می باشد.طراحی آیفون تصویری الکتروپیک بر مبنای سادگی و سهولت در استفاده می باشد.صفحه نمایش این محصول 7 اینچ لمسی است و در وسط پنل قرار دارد.این آیفون تصویری از دو زبان فارسی و انگلیسی برخوردار بوده و امکان ضبط ویدیو و صدا و همچنین عکسبرداری را دارد.

مشخصات تابا 1294

این محصول می تواند با حافظه داخلی خود اقدام به ذخیره تصویر نماید و در صورت نیاز می توان از حافظه خارجی با ظرفیت 16 گیگابایت برای ذخیر فیلم وعکس استفاده نمود.شما میتواند محصولات مشابه را با قیمت عالی در صفحه  قیمت آیفون تصویری گذر کنترل مشاهده کنید.

 
الکتروپیک 1294


تراکم پیکسلی در این مدل الکتروپیک بیشتر و دارای تصویر بسیار با کیفیتی است.آیفون تصویری 1294 از پر طرفدارتین محصولات این برند است و دارای امکانات جانبی و فنی کاملی می باشد. از لحاظ زیبایی و فنی نیز برند الکتروپیک دارای برترین کیفیت صدا و تصویر در بازار این محصول می باشد.
 

قابلیت اینترکام


از قابلیت های مفید الکتروپیک 1294 میتوان به اینترکام اشاره کرد.اینترکام قابلیتی بسیار مفید برای ارتباط بین واحدها ها است.این قابلیت در صورت وجود 2 دستگاه گوشی متصل به یکدیگر، در دسترس خواهد بود و همچنین تماس های ووردی از طریق قابلیت ارتباط داخلی، پس از حدود  3 دقیقه غیر فعال خواهد شد.

این محصول دارای 3 کانال برای پنل تصویری و دوربین مداربسته است،و از یکی از این دو می توان به تعداد 2 عدد استفاده کرد،یعنی دو دوربین و یک پنل ویا برعکس.البته دوربین مداربسته آنالوگ در این مدل پشتیبانی می شود.

 
دربازکن تصویری الکتروپیک 1294
 
 

  مشخصات فنی محصول     


پشتیبانی از دو دوربین مدار بسته
صفحه نمایشگر 7 اینچ لمسی
دارای تنوع ملودی برای صدای زنگ
پشتیبانی از دو زبان فارسی و انگلیسی
قابلیت پشتیبانی از دو درب ورودی ( دوپنلی )
دارای ارتباط یک به یک
حافظه داخلی و خارجی
قابلیت ضبط صدا،تصویر،عکس مخاطب
رنگ بندی سفید و مشکی