آیفون تصویری الکتروپیک 1286

آیفون تصویری الکتروپیک 1286

 
قیمت 1،800،000 تومان
 
آیفون تصویری الکتروپیک 1286 دارای بدنه‌ای از جنس abs استاتیک است که باعث می‌گردد در طول زمان رنگ محصول تغییر نکند. این محصول ظاهری کاملاً قدیمی و ساده دارد که جز ابتدایی‌ترین شکل در آیفون‌های تصویری می‌باشد .در سمت چپ محصول گوشی صوتی و در سمت راست بالا دستگاه صفحه نمایش آن و در زیر صفحه نمایش کلید های فیزیکی برای بازکردن درب و نمایش تصویر مراجعه کننده قرار گرفته است.جنس بدنه درب بازکن های تصویری الکتروپیک ABS آنتی استاتیک است که برگرفته از جنس محصولات LG می باشد.

آیفون تصویری الکتروپیک 1286 دارای صفحه نمایش ۳.۵ اینچ رنگی است که از تکنولوژی LCD TFT  بهره برده است و باعث می‌شود کیفیت و شفافیت تصویر بالا برود.رزولوشن تصاویری که مانیتور تصویری 1286 الکتروپیک به شما ارائه می دهد 320RGBx240  می باشد و همچنین بد نیست بدانید که آیفون تصویری 1286 الکتروپیک می تواند تا بیش از 100 متر کیفیت صدا و تصویر ارائه شده را حفظ نماید. آیفون تصویری ۱۲۸۶ الکتروپک دارای قابلیت اتصال مانیتور به دو پنل مجزا است که برای استفاده از این قابلیت باید از یک سوئیچر ۹۸۹ استفاده کرد. این محصول بدون حافظه داخلی و بدون قابلیت اضافه کردن کارت حافظه برای ثبت عکس و فیلم مراجعه کننده است.

در مدل 1286 دارای حافظه، 5 کلید در کناره پنل آیفون تصویری قرار گرفته اند که هر یک کارآیی خاص خود را دارد.درکناره سمت چپ آیفون تصویری 1286 الکتروپیک، یک کلید ON/OFF دیده می شود که برای روشن و خاموش کردن دستگاه از آن استفاده می شود که در صورت روشن بودن دستگاه یک چراغ قرمز رنگ روی دربازکن روشن می شود.در سمت چپ پنل، دکمه روشن و خاموش کردن آیفون وجود دارد.

زمانی که دستگاه فعال و روشن باشد، چراغ LED بالای دکمه، به رنگ قرمز درمی آید. همچنین، سه عدد پیچ برای تنظیم میزان صدای زنگ، تنظیم نور و روشنایی تصویر نمایشگر و تنظیم رنگ تصویر در کنار کلید روشن و خاموش قرار گرفته است.
قیمت این محصول نسبت به کیفیت و کارایی که دارد بسیار مقرون به صرفه است و توانسته یکی از پرفروش‌ترین مانیتور های این شرکت باشد.
 
 

مشخصات فنی الکتروپیک 1286


صفحه نمایش 3.5 اینچ رنگی
بدون حافظه
بهره گیری از فناوری ساخت SMT
جنس بدنه از ABS آنتی استاتیک
نمایشگر تنظیمات OSD
گارانتی و خدمات پس از فروش 3 ساله