آیفون تصویری الکتروپیک 1286

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1286

 گارانتی 36 ماهه   3.5 اینچ 

قیمت 1،940،000 تومان
 
آیفون تصویری الکتروپیک 1286 دارای بدنه‌ای از جنس abs استاتیک است که باعث می‌گردد در طول زمان رنگ محصول تغییر نکند. این محصول ظاهری کاملاً قدیمی و ساده دارد که جز ابتدایی‌ترین شکل در آیفون‌های تصویری می‌باشد .

در سمت چپ محصول گوشی صوتی و در سمت راست بالا دستگاه صفحه نمایش آن و در زیر صفحه نمایش کلید های فیزیکی برای بازکردن درب و نمایش تصویر مراجعه کننده قرار گرفته است.
جنس بدنه درب بازکن های تصویری الکتروپیک ABS آنتی استاتیک است که برگرفته از جنس محصولات LG می باشد.
 

صفحه نمایش آیفون تصویری الکتروپیک 1286


آیفون تصویری الکتروپیک 1286 دارای صفحه نمایش ۳.۵ اینچ رنگی است که از تکنولوژی LCD TFT  بهره برده است و باعث می‌شود کیفیت و شفافیت تصویر بالا برود.رزولوشن تصاویری که مانیتور تصویری 1286 الکتروپیک به شما ارائه می دهد 320RGBx240  می باشد و همچنین بد نیست بدانید که آیفون تصویری 1286 الکتروپیک می تواند تا بیش از 100 متر کیفیت صدا و تصویر ارائه شده را حفظ نماید.
گوشی دربازکن تصویری 1286

این آیفون تصویری بدون حافظه است و تصاویر مراجعه کننده  را ضبط نمیکند ،اما مدل هایی مشابه الکتروپیک 1096 دارای حافظه داخلی هستند.
 

قابلیت اتصال به 2 پنل


آیفون تصویری الکتروپیک 1286 دارای قابلیت اتصال مانیتور به دو پنل مجزا است که برای استفاده از این قابلیت باید از یک سوئیچر ۹۸۹ استفاده کرد. این محصول بدون حافظه داخلی و بدون قابلیت اضافه کردن کارت حافظه برای ثبت عکس و فیلم مراجعه کننده است.

زمانی که دستگاه فعال و روشن باشد، چراغ LED بالای دکمه، به رنگ قرمز درمی آید. همچنین، سه عدد پیچ برای تنظیم میزان صدای زنگ، تنظیم نور و روشنایی تصویر نمایشگر و تنظیم رنگ تصویر در کنار کلید روشن و خاموش قرار گرفته است.قیمت این محصول نسبت به کیفیت و کارایی که دارد بسیار مقرون به صرفه است و توانسته یکی از پرفروش‌ترین مانیتور های این شرکت باشد.
 

رابط کاربری و کلید ها


آیفون تصویری الکتروپیک 1286 با تکنولوژی SMT ساخته شده که این‌ ویژگی باعث نصب و راه اندازی آسان این مدل آیفون برای خریداران شده است.با وجود ۳دکمه غیرلمسی که بر روی بدنه دستگاه وجود دارد و هرکدام از این کلیدها ۶ا وظیفه مخصوص به خود را دارند،کارکرد با اين دستگاه برای همه متقاضیان به سادگی قابل انجام میباشد.

منو اين آیفون تصویری OSD است که با این ۳کلید می‌توان تنظیمات مخصوص به تصویر وصدا،روشنایی صفحه نمایش و کنتراست تصاویر را کم وزیاد کرد ومیتوان تصاویرافراد را بر روی صفحه نمایش نگاه ودرنهایت درب را باز کرد. برای خاموش و روشن کردن سیستم در لبه سمت چپ مانیتور کلید ON/OFF دیده می شود که توسط آن دستگاه خاموش و روشن می‌شود.

هنگام روشن بودن دستگاه چراغ LED قرمز رنگی روی دربازکن روشن می‌ماند.درکنار این دکمه، ۳پیچ تنظیم صدای زنگ دستگاه، پیچ تنظیم کننده شدت نور صفحه نمایش و  پیچ تنظیم کننده COLOR وجود دارد.

 
مشخصات فنی

صفحه نمایش 3.5 اینچ رنگی
بدون حافظه
بهره گیری از فناوری ساخت SMT
جنس بدنه از ABS آنتی استاتیک
نمایشگر تنظیمات OSD
گارانتی و خدمات پس از فروش 3 ساله