آیفون تصویری تابا 4070

آیفون تصویری تابا 4070

قیمت 3،200،000 تومان

آیفون تصویری 4070 تابا محصول جدید و خاص این شرکت می باشد.از لحاظ ظاهر این دربازکن شبیه به یک تبلت، تولید شده است که بدون گوشی صوتی می باشد. در مرکز این دستگاه یک صفحه نمایش ۷ اینچی قرار دارد که در زیر آن ۸ دکمه لمسی برای باز کردن درب، برقراری ارتباط داخلی ،دکمه خروج ،تنظیمات، دسترسی به منو و ... تعبیه شده است و در قسمت پایین صفحه نمایش بلندگوی به جای گوشی برای پخش صدای مراجعه کننده وجود دارد.از لحاظ قیمت آیفون تصویری این مدل تابا جزء مدل های گران این شرکت است و دلیل آن کیفیت  و امکانات بالای این محصول است.

صفحه نمایش آیفون تصویری 4070 تابا ۷ اینچ رنگی تمام لمسی می باشد که در ساخت آن از فناوری lcd برای وضوح هرچه بیشتر تصاویر و مصرف انرژی کمتر استفاده شده است. شما به کمک این صفحه‌ نمایش می توانید بالمس آن به منوی اصلی دسترسی داشته باشید و تنظیماتی بابت صدای زنگ، نور صفحه کیفیت تصویر را تغییر دهید. زمان در نظر گرفته شده برای روشن ماندن صفحه نمایش دو دقیقه و نوار ابزار در پایین صفحه ۱۰ ثانیه است.

 

حافظه و قابلیت های تابا 4070

 

آیفون تصویری تابا ۴۰۷۰ دارای حافظه داخلی است که می‌تواند تعداد ۲۰۰ عدد عکس را در خود ذخیره کند و همچنین قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه خارجی تا ۳۲ گیگ را دارد با اضافه کردن کارت حافظه علاوه بر اضافه شدن تعداد عکس ذخیره شده می توانید تعدادی فیلم ۱۵ ثانیه را نیز در آن ذخیره کنید. دربازکن تابا ۴۰۷۰ مانند مدل تابا 1070 دارای قابلیت اینترکام می باشد با این ویژگی شما قادر به برقراری ارتباط بین واحدها و ارتباط با واحد نگهبانی هستید. به راحتی به کمک فشردن یک دکمه بر روی دستگاه مانیتور خود با واحد دلخواه یا نگهبانی ارتباط صوتی برقرار کنید.

آیفون تصویری تابا ۴۰۷۰ امکان اتصال مانیتور را به دو پنل به صورت مجزا دارد و یا به کمک این قابلیت می توانید به ایفون خود یک دوربین مداربسته اضافه کنید و فیلم های محیط را توسط مانیتور داخل منزل مشاهده کرده و همچنین فیلم ها را در حافظه آیفون ذخیره سازی کنید.