راهنمای خرید ایفون تصویری


راهنمای خرید انواع آیفون تصویری


آیفون های تصویری یکی از آن وسایلی است به طور قطع مورد نیاز ساکنین ساختمان های مسکونی است، و به همین دلیل شرکت های مختلف داخلی و خارجی بسیار زیادی شروع به طراحی و تولید نمونه های مختلف آیفون تصویری کردند.

این مقاله به بررسی بهترین آیفون تصویری می پردازد. با مطالعه این صفحه می توانید بهترین مارک آیفون تصویری را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که مناسب ترین آیفون برای شما با توجه به شرایط ساختمان، تعداد واحد ها و میزان بودجه شما مشخص می گردد، پس نمی توان یک درب باز کن خاص را برای همه به عنوان بهترین مورد مشخص کرد.

این نکته را در نظر داشته باشید که رنگی بودن صفحه نمایش و حافظه دار بودن آن، دیگر یک خصوصیت ویژه به شمار نمی رود، بلکه امروزه همه آیفون ها رنگی هستند و اکثرا حافظه دارند، پس برای
خرید آیفون تصویری در جستجوی این ویژگی ها نباشید. بیشتر مردم معمولا وقتی میخواهند جنسی بخرند دوست دارند در ابتدا اطلاعات کاملی در مورد محصولی که قصد خرید آن را دارند کسب کنند، سپس به خرید آن با بهترین قیمت ممکنه اقدام نمایند. حالا ما سعی میکنیم بیشتر اطلاعاتی که برای خرید یک دستگاه آیفون تصویری نیاز دارید را برای بهترین انتخاب با بهترین قیمت به شما معرفی نماییم.


در نگاه کلی دو نوع آیفون تصویری وجود دارد

نوع اول : آیفون های تصوری با صفحه نمایش رنگی بدون قابلیت ضبط صدا و تصویر هستند که فقط تصاویر را برای شما نشان می دهند.
نوع دوم :این نوع که جدیدترین مدل می باشد علاوه بر نمایش صوت و تصویر دارای کارت حافظه ای است که امکان ضبط صوت و تصویرا را دارد.


با توجه نوسانات قیمت ارز و تحت تاثیر قرار گرفتن قیمت مواد اولیه برای تولید محصولات، تغییر قیمت آیفون تصویری امری بدیهی به نظر می رسد. برای تکمیل پروژه ساختمانی درحال ساخت و یا تغییر آیفون صوتی به تصویری، نیاز به خرید این محصول دارید، اما اگر بخواهید این مورد را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید، قطعا با محدودیت هایی مواجه خواهید بود.مثلا ایفون های ارزان صفحه نمایش کوچک دارند و بدون حافظه هستن. در این مقاله ارزان ترین آیفون های موجود در بازار را بررسی می کنیم تا بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین بهره را از یک آیفون ببرید.

در نظر داشته باشید که نمی توان لیست قیمت آیفون تصویری خارجی با قیمت های بالا را در این قسمت گنجاند و بنابراین همه آنها، تولیدات داخلی خواهند بود. همچنین به این نکته هم توجه کنید که قیمت ها حدودی هستند و تغییر آن ها در طی زمان، طبیعی خواهد بود.


آیفون تصویری ساده با  قیمت مناسب

ایفون تصویری ارزان
این نوع آیفونهای تصویری بیشترین کاربرد را دارا می باشند، بیشتر ساختمانها از این نوع دربازکن های تصویری استفاده شده و می شود.

اکثر کمپانی های سازنده داخلی به شدت در ساخت این نوع آیفونهای تصویری با هم رقابت دارند. از بزرگترین ویژگی های این نوع دربازکن های تصویری کیفیت خوب، صفحه نمایش با اندازه ۳٫۵ تا ۴٫۳ اینچ ، قیمت زیر ۱۶۵۰۰۰ تومان، گارانتی بلند مدت می باشد. برندهایی که رقابت شدیدی در ساخت این نوع آیفونهای تصویری دارند در زیر آورده شده اند.

سیماران مدل HS-35 اینچ و HS-40 و HS-43 بدون حافظه در اندازه ۳٫۵، ۴ و ۴٫۳ اینچ
مهمترین مزایا : قیمت مناسب، کیفیت تصویر بسیار بالا، طراحی زیبا، گارانتی ۳۰ ماهه

تابا در مدلهای ۱۰۳۵ و ۱۰۴۰ در اندازه ۳٫۵ اینچ با حافظه
مهمترین مزایا : طراحی زیبا در مدل ۱۰۳۵،دارای حافظه داخلی و اضافه کردن کارت حافظه، گارانتی ۳۶ ماهه

سوزوکی در مدل SZ-413 و SZ-415 در اندازه ۴٫۳ اینچ
مهمترین مزایا : قیمت مناسب، کیفیت تصویر مناسب، برند ژاپنی ،گارانتی ۳۶ ماهه

الکتروپیک مدل ۱۲۸۶ در اندازه ۳٫۵ اینچ
مهمترین مزایا : کیفیت تصویر مناسب ،مناسب ساختمانهای قدیمی به جهت عدم نیاز به سیم فویل دار ، گارانتی ۳۶ ماهه

تکنما مدل D43 در اندازه ۴٫۳ اینچ
مهمترین مزایا : صفحه نمایش ۴٫۳ اینچ، استفاده از سیم کمتر نسبت به سایر برند ها،بازنمودن درب پارکنگی محک ، گارانتی ۳۶ ماهه


ایفون تصویری ساده

آیفون تصویری با حافظه و قیمت مناسب


این نوع آیفون های تصویری در حال محبوب شدن می باشند. علت این موضوع ظاهر مناسب، صفحه نمایش با اندازه های بزرگتر از ۳٫۵ اینچ، حافظه داخلی با ویژگی استفاده از کارت حافظه است.
کمپانی های مطرح داخلی به شدت در حال ایجاد تنوع در این نوع آیفون ها می باشند. تابا پرچمدار تولید آیفونهای تصویری با حافظه داخلی است که بعد از این شرکت تعداد دیگری از کمپانی ها به تولید این نوع آیفون های تصویر پیوستند.

تابا در مدلهای ۱۰۳۵ و ۱۰۹۰ و ۱۰۴۳ در اندازه ۳٫۵، ۴ و ۴٫۳ اینچ با حافظه
مهمترین مزایا : قیمت مناسب ،طراحی زیبا ،دارای حافظه داخلی و اضافه کردن کارت حافظه، گارانتی ۳۶ ماهه

سیماران در مدل HS-43TK ، HS-43M200 ، HS-40M200 در اندازه ۴ و ۴٫۳ اینچ
مهمترین مزایا : قیمت مناسب ،کیفیت تصویر بسیار بالا ،طراحی زیبا ،دارای حافظه داخلی ،باز نمودن درب پارکینگ در مدل HS-73TK ، گارانتی ۳۰ ماهه

الکتروپیک در مدل MTV-592 در اندازه ۴ اینچ
مهمترین مزایا : کیفیت تصویر مناسب ،مناسب ساختمانهای قدیمی به جهت عدم نیاز به سیم فویل دار ،کلید لمسی ،اتصال به دوربین مداربسته ، گارانتی ۳۶ ماهه

سوزوکی در مدل ۴۱۵ و ۴۲۵ در اندازه ۴٫۳ اینچ با حافظه
مهمترین مزایا : قیمت مناسب، کیفیت تصویر مناسب، برند ژاپنی ،ظاهر شیک ،ارتباط با دوربین در مدل ۴۲۵ ،گارانتی ۳۶ ماهه

تکنما مدل ۴۳TM و E43 در اندازه ۴٫۳ اینچ
مهمترین مزایا : ارتباط داخلی بین واحدها، کلید لمسی و استفاده از حافظه مرکزی ،صفحه نمایش ۴٫۳ اینچ، استفاده از سیم کمتر نسبت به سایر برند ها،بازنمودن درب پارکنگی محک، گارانتی ۳۶ ماهه


آیفون تصویری با حافظه

اگر بین خرید آیفون تصویری ایرانی یا خارجی دچار سردرگمی شده اید

با توجه به پیشرفت در کیفیت ساخت و تولید کالای ایرانی، می توان گفت که در سال های اخیر نه تنها به کیفیت آیفون تصویری خارجی رسیده ایم، بلکه در برخی ویژگی ها از آیفون های خارجی نیز پیشی گرفته ایم. مثلا باز کردن درب پارکینگ و یا دایورت کردن تماس، خاصیتی است که بیشتر در آیفون های ایرانی مشاهده می شود.

اما به لحاظ کیفیت تفاوت چندانی در مدل های ایرانی و خارجی دیده نمی شود. پس در مورد ایرانی یا خارجی بودن آیفون وسواس به خرج ندهید و آن ها را بر اساس شکل ظاهری، قیمت و کارایی با یکدیگر مقایسه کنید.


اگر فقط آیفون تصویری خارجی می خواهید

اگر برای خرید آیفون تصویری خود با محدودیت بودجه مواجه نیستید و فقط به دنبال آیفون تصویری با کیفیت هستید و یا سازنده ساختمانی هستید که شیر آلات و کلید و پریز ساختمان را از برند های خارجی تهیه کرده اید و حتما به دنبال آیفون خارجی می گردید، ما برند کوماکس را پیشنهاد می دهیم. آیفون تصویری کوماکس جزو اولین برند هایی است که مدل های مختلفی را روانه بازار کرده و بسیاری از آیفون های دیگر برند ها، از محصول های کوماکس برای طراحی استفاده کرده اند. مورد دیگر آیفون تصویری پاناسونیک است که محصولاتی با ویژگی های منحصر به فرد و خاص ارائه داده است.

  آیفون تصویری خارجی
شرکت سامسونگ نیز یکی از تولید کنندگان آیفون تصویری در دنیاست.این شرکت محصولات بینظیری را تولید و عرضه میکند.البته در ایران تهیه این دربازکن ها ساده نیست و زیاد در بازار موجود نیستند.تکنولوژی به کار رفته در سامسونگ بسیار پیشرفته و صفحه نمایش آن وضوح تصویری بالایی را دارد.این آیفون تصویری در اندازه های مختلف و با امکانات مختلف تولید میشوند.