قفل مقابل برقی


قفل مقابل برقی چیست؟


قفل مقابل برقی در واقع روبه‌ روی مغزی قفل دربها در چارچوب درها جای می گیرد، لذا نیاز به هیچ گونه عملیاتی بر روی درب نیست و جاسازی مقابل برقی در چارچوب درب به صورت توکار انجام می شود، لذا کمترین کنده کاری و خرابی به بار خواهد داشت. این قفل قابلیت نصب بر روی انواع چارچوب درب های چپگرد و راست گرد فلزی، چوبی، آلومینیومی، ضد سرقت و معمولی را دارد و هیچ گونه وابستگی به دستگیره و خود قبل ندارد.قفل مقابل برقی به قفل لادری نیز مشهور است.

قفل برقی درب حیاط از یک بوبین و یک قاب فلزی تشکیل شده است که به هم پیچ شده اند. روی بوبین این قفل یک عدد زبانه قرار دارد که با هر بار ولتاژی که به بوبین آن اعمال می شود یک بار به حالت خلاصی می رود.این قفل قابلیت نصب بر روی انواع چارچوب درب های چپگرد و راست گرد فلزی، چوبی، آلومینیومی، ضد سرقت و معمولی را دارد.

برای اطلاع از قیمتها لطفا تماس بگیرید
قفل مقابل برقی O&C

قفل مقابل برقی O&C

قفل مقابل برقی o&c در کشور اسپانیا تولید شده و علاوه بر ایران ، به دیگر کشور ها نیز صادر می شود. قفل مقابل برقی ،قفل زبانه ای ، قفل لادریو قفل مغزی همگی نام این محصول می باشند که قابلیت نصب بر روی انواع درب های چوبی یا فلزی و حتی درب های MDF ضد سرقت را نیز دارد.

این قفل با یک پالس ولتاژ باز می گردد و تا زمانی که درب باز شود ، ضامنش باز می ماند و همچنین روی این قفل ضامنی تعبیه شده تا بتوان قفل را به حالت کاملا باز در آورد تا مواقعی که برق نیست ، ضامن باز بماند. این محصول مقاومت بالایی دارد و از الیاژی بسیار مقاوم ساخته شده است.


قفل مقابل برقی DORCAS


قفل برقی دورکس
 
قفل مقابل برقی دورکس DORCAS اسپانیا دارای ظاهری زیبا و بدنه ای مستحکم از جنس استیل میباشد و قابلیت نصب بر روی انواع درب های چوبی ، فلزی ، آلومنیومی را دارد .قفل مقابل برقی دورکس دارای ضامن خلاص کن است که در زمان قطع برق و یا مواقع اضطراری در را به راحتی میتواند باز کرد. طرز کار قفل مقابل برقی دورکس بدین صورت است که با تحریک کوتاه برق AC , DC با 8 تا 12 ولت قفل آزاد میشود و تا باز شدن درب همچنان آزاد است و بعد از باز شدن ، درب دوباره در حالت قفل قرار می گیرد.


قابلیت تحمل فشار نیرویی معادل 330 کیلوگرم این قفل مغزی را در برابر هر گونه نیروی خارجی برای ورود به منزل یا محل کار مقاوم ساخته است و قابلیت های اتصال به دستگاه های امنیتی دیگر خیال خریدار محصول را بابت امنیت این قفل تضمین میکند.همچنین بدنه کاملا استیل از نفوذ مته های فولادی که دزدها برای نفوذ در قفلها استفاده میکنند تا قفل را براحتی باز کنند دشوار کرده که امنیت منزل شما را تضمین میکند.قفل لادری دورکس در دمای 15- تا 40+ توسط شرکت سازنده تست شده تا انقباض و انبساط دمایی در عملکرد قفل تاثیر گذار نبوده و قفل در هر شرایطی عملکرد مورد انتظار شما را تامین کند.

از نکات مهم نصب این قفل این است که انواع آن برای نصب روی درهای چوبی معمولی با درهای ضد سرقت تفاوت دارد. اندازه‌ی برش قاب متفاوت است و به همین علت، قفلی که برای انواع درهای چوبی به کار می‌رود، روی درهای ضد سرقت، نصب شدنی نیست. علت آن است که شفت قفل در انواع ضد سرقت قدری بزرگ‌ تر است و دلیل تفاوت قیمت آن با قفل در معمولی نیز همین است.