جک بتا فاب 400


جک بتا فاب 400

 
قیمت جک بتا فاب 4.900.000 تومان

 

ویژگی های جک درب پارکینگ بتا فاب 400
 

جک درب پارکینگ بتا مدل فاب 400 محصول شرکت بتا است که یکی از تولید کنندگان جک پارکینگی ایرانی میباشد.ظاهر بازوهای بتا فاب 400 به مانند بسیاری از جکهای پارکینگی دیگر است که موتور در محفظه ای گلدانی شکل قرار گرفته و شکل آن بر خلاف بازوهای بتا 400 به سمت بالا است.

فاب بتا 400 دارای استاندار محافظت در برابر آب و گرد و غبار IP44 می باشد تا باران یا رطوبت تاثیری در کار آن نگذارد. منفی 20 تا مثبت 50 در جه ی سانتی گراد بازه ی دمایی مناسبی برای استفاده در تمام نقاط ایران می باشد.این میزان از مقاومت فیزیکی می تواند تضمین دهنده ی عمر طولانی جک باشد.

جک بتا فاب BETTA FAB 400 برای درب های به طول هر لنگه 2 متر و وزن 300 کیلوگرم مناسب است همچنین توان 250 وات با ولتاژ 220 ولت در کنار کورس 40 سانتی حرکت بسیار نرم و روانی را فراهم خواهد کرد تا درب بی صدا و در کمترین زمان ممکن باز و بسته شود.

برد کنترل سالید جک بتا فاب، جهت کنترل درب پارکینگ 2 لنگه یا تک لنگه و درب ریلی مناسب می باشد و از طریق ریموت لرنینگ یا هاپینگ عمل می کند، علاوه بر این، برد سالید مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به  باز نمودن درب کرد، این قابلیت در صورت نیاز مشتری قابل تنظیم روی وضعیت لحظه ای، فشاری و تایمر دار است.


 

   مشخصات فنی محصول      
 
  موتور 220 ولت
  سیستم تشخیص مانع
  دارای چشمی ایمنی
  دارای عملکرد 2 سرعته
  مناسب برای دربهای تا 350 کیلوگرم