جک بتا فاب 400

جک بتا فاب 400

قیمت  7.500.000 تومان

 

ویژگی های جک درب پارکینگ بتا فاب 400

 
جک بتا فاب 400 محصول شرکت بتا است که یکی از تولید کنندگان جک پارکینگی ایرانی میباشد.ظاهر بازوهای بتا فاب 400 به مانند بسیاری از جکهای پارکینگی دیگر است که موتور در محفظه ای گلدانی شکل قرار گرفته و شکل آن بر خلاف بازوهای بتا 400 به سمت بالا است.

جک پارکینگی بتا 400 دارای استاندار محافظت در برابر آب و گرد و غبار IP44 می باشد تا باران یا رطوبت تاثیری در کار آن نگذارد. منفی 20 تا مثبت 50 در جه ی سانتی گراد بازه ی دمایی مناسبی برای استفاده در تمام نقاط ایران می باشد.این میزان از مقاومت فیزیکی می تواند تضمین دهنده ی عمر طولانی جک باشد.


این جک باتوجه به جنس بدنه و قطعات با کیفیت مناسب اماکن روباز با هر شرایط آب و هوایی میباشد. طول هر یک از بازویی های این جک پارکینگی ۴۰ سانتی متر است که برای جابجایی هرلنگه  درب تا عرض ۲ متر است.
 

موتور جک بتا فاب 400


ولتاژ کاری جک بتا فاب ۲۲۰ ولت و توان مصرفی آن ۲۵۰ وات میباشد که قادر به جابجایی هرلنگه درب پارکینگ با وزن ۳۵۰ کیلوگرم است. جک پارکینگی بتا فاب ۴۰۰ دارای سوئیچ خلاص کن مانند جک میلان بر روی بازوی ها است تا در صورت وقوع حادثه و یا قطع برق شهری بازویی ها را خلاص و درب پارکینگ را به صورت دستی باز و بسته شود.

بتا فاب ۴۰۰ دارای قابلیت تشخیص مانع قبل از برخورد درب با مانع است. همچنین دارای قابلیت فست کلوز (بسته شدن سریع در پس از عبور خود را از جلوی چشمی است).

 

برد کنترل بتا


برد کنترل سالید جک بتا فاب، جهت کنترل درب پارکینگ 2 لنگه یا تک لنگه و درب ریلی مناسب می باشد و از طریق ریموت لرنینگ یا هاپینگ عمل می کند، علاوه بر این، برد سالید مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به  باز نمودن درب کرد، این قابلیت در صورت نیاز مشتری قابل تنظیم روی وضعیت لحظه ای، فشاری و تایمر دار است.
 

   مشخصات فنی محصول      
 
موتور 220 ولت
سیستم تشخیص مانع
دارای چشمی ایمنی
دارای عملکرد 2 سرعته
مناسب برای دربهای تا 350 کیلوگرم
دارای 1 سال گارانتی
ساخت ایران