جک تک لنگه پرایم کاستومایز

 
جک تک لنگه پرایم 80


قیمت  10,500,000 تومان

ویژگیهای جک پارکینگی پرایم تک لنگه طرح جدید


کمپانی یال یکی از برترین تولید کننده های ایرانی جک پارکینکی و قفل برقی است. جک پرایم  (پرایم کاستومایز) شرکت یال تنها ترین جک پرقدرت مخصوص درب های تک لنگه فوق العاده سنگین در ایران است. این جک درب پارکینگ با طراحی زیبا، کیفیت عالی و قدرت بالا در بین متقاضیان و فروشندگان از محبوبیت و شهرت خاصی برخوردار می باشد.جک پارکینگ پرایم کورس 70 دارای شفت یا همان طول بازویی ۷۰ سانت است که این اندازه در تمامی جک های ایرانی و خارجی کم نظیر است.


موتور جک پرایم تک لنگه


ازاین رو از این جک می توان برای دربی تا عرض ۷ متر استفاده کرد. جک پرایم تک لنگه کاستومایز با قدرت موتور ۲۲۰ ولت قادر به جابجایی دربهای تا وزن ۹۰۰ کیلوگرم با زاویه باز شده ۱۴۰ درجه و با دور موتور 1400 G/MIN است. تعداد تردد روزانه که برای این محصول در نظر گرفته شده ۵۰ الی ۶۰ مرتبه در روز می باشد. سیستم خلاص کن جک پرایم تک لنگه در تولید سری جدید این محصول به صورت یک تیکه و مدل آلنی است، این کار مشکل احتمالی شکستن کلید را در هنگام خلاص کردن جک پارکینگ رفع  کرده‌اند‌.
 
 
 

مدار فرمان پرایم


مدار فرمان به کار رفته در این محصول مانند سری مدلهای یال X1 و یال X2  این شرکت می باشد که از قابلیت های بالایی برخوردار است. این ویژگی ها عبارتند از قابلیت تنظیم جداگانه هر بازو برای باز و بسته شدن ،دو زمانه بودن حرکت جک برای بسته شدن بی صدا، دارای قابلیت فست کلوز( بسته شدن درب پس از گذشت خودرورا از جلو درب)، بسته شدن درب در صورت از کار افتادن فتوسل های جک. مدار فرمان  پرایم  دارای خروجی مجزا برای اتصال قفل برقی است استفاده از قفل برقی برای درب تک لنگه الزامی می باشد.

جک پرایم تک لنگه کاستومایز را به جرات می توان به عنوان بهترین جک برای درب های تک لنگه دانست. جک درب پارکینگ prime از ابتدای طراحی برای درب تک لنگه در نظر گرفته شد به همین دلیل این جک پارکینگی از لحاظ دقت در طراحی، کیفیت ساخت، قدرت موتور بالا و بدنه محکم کاملا مناسب درب تک لنگه تولید شده است تا توان جا به جایی نرم و راحت درب را داشته باشد.

 

 مشخصات فنی            

 
تنظیم هر بازو به صورت ثانیهای به صورت مجزا
تنظیم هوشمند تایم زمان دوم جهت بسته شدن بی صدا
پشتیبانی از تمام ریموتهای لرنینگ 433
ورودی جهت اتصال به سیستمهای کنترل تردد
کارکرد اضطراری( بسته شدن درب در صورت از کار افتادن فتوسل جک)
فست کلوز (بسته شدن پس از گذشت خودرو از جلو درب)
خروجی مجزا برای قفل برقی