جک فراز 4P سیماران

جک سیماران فراز 4P


قیمت 20،300،000 تومان
 


ویژگیهای جک فراز 4P سیماران


شرکت سیماران از سال 1350 در زمینه صنایع الکترونیک مشغول به فعالیت شده است. یکی از محصولات پرفروش سیماران، جک سیماران 4P است. بازوهای جک پارکینگی فراز 4P ساخت شرکت پروتکو ایتالیا است. این بازوها با کیفیت و بسیار مستحکم هستند.سایر اقلام موجود در پک همانند مدار فرمان، چشمی ایمنی، فلاشر و ریموت ها، ایرانی و ساخت شرکت سیماران هستند که در جک فراز 4S نیز از آن ها استفاده شده است.
 

موتور و مدار جک فراز 4P سیماران


شرکت سیماران تولید کننده بهترین جک پارکینگ در ایران با قیمت مناسب و کیفیت عالی است.موتور قدرتمند جک پارکینگی فراز 4P توان جابه جایی هرلنگه درب را تا وزن 350 کیلو گرم وطول 2 متر را دارد.همچنین گشتاور تولیدی این جک درب پارکینگ 2500 نیوتن برمتر است.ولتاژکاری این محصول 220 ولت است و دارای گیربکس و چرخ دنده برنجی میباشد.انتقال قدرت و حرکت توسط گیربکس و موتور از طریق میل ماردان به شفت منتقل می شود.

مدار فرمان این جک درب پارکینگ دو سرعته است و تمام قابلیت های یک مدار فرمان خوب را دارد.جک سیماران 4p مانند دیگر محصولات شرکت سیماران دارای ۳۰ ماه گارانتی است.همچنین شرکت سیماران خدمات در محل نیز برای جک های پارکینگی خود ارائه میدهد.

سیستم خلاص کن این جک به صورت آچاری بوده و بر روی پوسته گیربکس قرار دارد و شما میتواند در هنگاه قطع برقی شهر با آچار مخصوص جک ها را خلاص کرده و درب را بصورت دستی باز و بسته کنید.

 

جک درب پارکینگ فراز 4P سیماران

شما می توانید برای داشتن اطمینان بالاتراز بسته شدن درب پارکینگ، یک قفل برقی (مثلا کله گاوی) بر روی آن نصب کنید. در حالت عادی، امکان باز شدن درب پارکینگ با فشار زیاد وجود دارد. مثلا فشار وارد شده از طرف یک اتومبیل یا هر وسیله دیگر. اما با استفاده از قفل برقی، این موضوع باعث باز شدن جک و فشار بر آن نمی شود. بنابراین می توانید اطمینان بیشتری از بسته بودن و بسته ماندن درب داشته باشید.
 


مدار فرمان جک سیماران
 

مشخصات فنی 4P سیماران

مناسب برای دربهای تا 300 کیلوگرم
زمان برای بسته شدن اتوماتیک
موتور 220 ولت
دارای چشمی ایمنی
زمان برای بسته شدن اتوماتیک
سیستم تشخیص مانع
ضمانت 30 ماهه