جک محک MGO200


جک پارکینگ محک مدل mgo200

قیمت 7,350,000 تومان
 

ویژگی های جک پارکینگ محک MGO200


جک پارکینگ محک توسط شرکت تکنما ساخته شده و از کیفیت و قدرت بالایی در بین جک های پارکینگی ایرانی قرار دارد.مدار فرمان این جک بازویی یکی از هوشمند ترین مدارها در بین جکهای پارکینگی است وتنها ریموت اختصاصی محک روی آن ست میشود.تک نما را میتوان یکی از بهترین تولید کنندگان جک برقی ایرانی نامید.

جک محک کپی برداری شده از مدل 412 شرکت فک ایتالیا است که مدل آشنا و پرفروش در بین جک های پارکینگی بازار میباشد.این محصول قابلیت کشش هر لنگه درب را تا 380 کیلو گرم و طول 1.8 متر را داراست و از موتور 220 ولت قدرتمندی بهره میبرد.جک محک قادر است هر لنگه درب را تا 110 درجه باز کند. همچنین این محصول مجهز به سیستم خلاص کن دستی است که امکان استفاده از آن در شرایط قطع شدن برق را فراهم می آورد.

 

قدرت و توان جک محک


توان موتور ها در هر بازوی این جک پارکینگی به میزان 170 وات بوده و جریان مصرفی آن 0.8 آمپر برای هر بازو است. همچنین منبع تغذیه این جک تکنما 220 ولت – 50 هرتز است، گفتنی است پایانه های ورودی آن به صورت برق شهر 220V AC, 50Hz، سیگنال دریافتی از سنسور چشمی و سیگنال دریافتی از آیفون تکنما می باشد.

جک پارکینگی محک دارای دو سال گارانتی است که شش ماه اول آن گارانتی تعویض است. همچنین ارائه دهنده 10 سال خدمات پس از فروش است که به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود.

جک درب پارکینگ محک قادر است هر لنگه درب را تا 110 درجه باز کند. همچنین این محصول مجهز به سیستم خلاص کن دستی است که امکان استفاده از آن در شرایط قطع شدن برق را فراهم می آورد. جک محک MGO 200 با دارا بودن ریموت کنترل، قابلیت صدور فرمان از مسافت های دور را نیز دارد، به علاوه شما می توانید رسیور مجزا نیز نصب نمایید تا فرمان حرکت را از سایر ریموت ها نیز دریافت کند.

مدار فرمان این جک محک هوشمند بوده و امکانات ویژه ای جهت برنامه دهی برای درب های متفاوت فراهم می کند. به این ترتیب که امکان بسته شدن خودکار درب پس از عبور از آن را دارد و همچنین می توان مدت توقف آن را بین دور تند و آهسته تنظیم نمود. همچنین می توان در شرایطی خاص مانند جابجایی بار درب را به مدت نامحدود باز نگه داشت.

 
 

 مشخصات فنی جک محک 


    قدرت مناسب تا 380 کیلو گرم
    قابلیت توقف در برابر مانع  دارد
    قابلیت ترمزگیری  دارد
    قابلیت ضد آب و گردوغبار
    گارانتی 2 ساله