جک نایس وینگو 60

جک نایس وینگو Nice Wingo A 60

24,000,000 تومان

 
 
شرکت نایس یکی از برندهای تولید کننده جک درب پارکینگ  ایتالیایی است که دارای محصولات متنوع و با کیفیت است، به همین دلیل جک های پارکینگی نایس در بازار بسیار محبوب و پرفروش هستند. یکی از محصولات این شرکت، جک پارکینگی نایس وینگو A60 هست که با ظاهری چشم نواز، بدنه ای محکم از جنس فلز، مدار فرمان مقاوم در برابر نوسانات برق و عملکرد بی سر و صدای جک ها، طرفداران زیادی در بین مردم پیدا کرده است.
 

مشخصات فنی جک نایس وینگو A60 

 
بازوهای نایس wingo A60 الکترومکانیک است که توان حرکت دادن هر لنگه درب تا وزن 300 کیلوگرم و طول 2 متر را دارند. ولتاژ کاری این جک 220 ولت است. بر روی بازوهای وینگو A60 همانند سایر جک ها، خلاص کن دستی تعبیه شده است و شما میتوانید توسط آچار مخصوصی جک را در مواقعی که برق قطع میشود خلاص کنید و به صورت دستی درب را باز و بسته نمایید.

خلاص کن جک نایس وینگو
جک پارکینگی نایس A60 تردد نامحدود است به این معنا که می توان از این جک ایتالیایی در اماکنی که دارای تردد زیاد هستند نظیر اماکن اداری، تجاری، مجتمع های مسکونی و ... استفاده نمود.
جک پارکینگ نایس وینگو A60
از جک نایس وینگو A60 به دلیل ضد آب بودن و محافظت از ورود رطوبت و گرد غبار، می توان در تمامی مناطق مختلف کشور با تنوع های آب و هوایی متفاوت استفاده کرد. همانطور که می دانید برای صحبت از مقاومت در برابر گرد و غبار و ورود آب به داخل جک باید از درجه حفاظتی یک دستگاه گفت. درجه حفاظتی یا همان استاندارد IP برای جک وینگو A60 دارای عدد 55 است. IP55 برای این جک به معنای مقاومت در برابر گرد و غبار و مقاوم در برابر پاشش آب است.

یکی از مهمترین سیستم هایی که مدار کنترل (مدار فرمان) یک جک باید داشته باشد قابلیت نصب فتوسل یل همان چشمی ایمنی است.


 
مدار کنترل جک پارکینگ وینگو A60

جک پارکینگی وینگو A60  مثل جک درب پارکینگ پروتکو لیدر 4 با استفاده از یک جفت چشمی ایمنی موجود در پک آن، قابلیت تشخیص مانع جهت جلوگیری از برخورد درب با خودرو و توقف درب در برابر مانع را دارد. این سیستم در هر دو زمان باز یا بسته شدن درب عمل خواهد کرد تا از بروز حادثه جلوگیری به عمل آورد.بر روی مدار فرمان جک درب پارکینگ نایس وینگو سوکت نصب قفل برقی نیز قرار داده شده است.

جک پارکینگی نایس وینگو A60 دارای 18 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش است.

 

مشخصات فنی وینگو 60

   
دارای سیستم خلاص کن دستی
تردد نامحدود
بدون ایجاد سر و صدا
ضد آب، رطوبت و گرد و غبار
امکان نصب قفل برقی
سیستم دو سرعته
ولتاژ کاری 220 ولت
برای هر لنگه درب تا وزن 250 کیلو گرم
برای هر لنگه درب تا عرض 2 متر