جک سوزوکی  SUSUKI SZ400جک پارکینگی سوزوکی

 

 

قیمت جک سوزوکی  5,100,000 تومان


 ویژگی های محصول              


جک درب پارکینگ سوزوکی SZ400


جک درب پارکینگ سوزوکی مدل sz-400 که یک جک ایرانی و ساخته شرکت سوزوکی است از سال 1394 وارد بازار معرفی شده است. این جک طی این مدت اندک توانسته نظر همکارانی که به دنبال جک پارکینگ مناسب و مقرون به صرفه هستند را به خود جلب کند.جک سوزوکی الکترومکانیک بوده و مجهز به شفت 40 سانتی متر و میل ماردان از نوع دنده ریز فولادی است. استفاده از میل ماردان فولادی دنده ریز و یکپارچه باعث استحکام، افزایش طول عمر، ترمزگیری دقیق و قدرت بیشتر در بازوهای جک پارکینگی سوزوکی 400 می شود.

 
یکی دیگر از مزایای جک درب پارکینگ سوزوکی موتور استفاده شده در آن می باشد. این موتور بسیار قدرتمند و با توان 280 وات است. همین امر باعث کار کرد (باز و بسته شدن) 20 بار در ساعت این جک بدون داغ شدن آن شده است. جک سوزوکی برای ساختمان هایی که تعداد واحد و تردد متوسط دارند مناسب است.

 
جک درب ریموت کنترلی سوزوکی

این جک با دو طول شفت متفاوت به بازار عرضه شده است. جک پارکینگی سوزوکی با شفت 40 سانت و جک سوزوکی با شفت 60 سانت، از لحاظ طول شفت متفاوت بوده و هر کدام مناسب درب خاصی است که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت. در مرحله اول عرضه این محصول به بازار جک سوزوکی مدل sz400 که دارای شفت 40 سانتیمتری است به بازار عرضه شد و باید در اینجا خدمت دوستان عرض کنیم که تمام متعلقات و تجهیزات و موتور این دو مدل جک با هم یکسان میباشد و تنها در اندازه شفت ها باهمدیگر تفاوت دارند .جک سوزوکی SZ-400  مکانیزم کاری دو سرعته دارد و از قدرت  ترمز گیری قابل قبولی دارد.

شفت جک سوزوکی از فولاد است تا این ضمانت را بدهد در مقابل هر گونه فشار ناگهانی مقاوم می باشد.تمام بدنه این جک فلزی است و درجه حفاظتی آی پی 54 را دارا می باشد، این IP به این معناست که جک Suzuki SZ400 در مقابل آب باران و گردوغبار مقاوم است و می توان با خیال راحت از آن در فضاهای باز و خارجی استفاده نمود.

به دلیل طراحی بدنه جک و موتور 220 ولت آن و قدرت کافی که برای هر جک تا 350 کیلوگرم اندازه گیری شده از این جک پارکینگی میتوان برای درب های تک لنگه و یا دولنگه بزرگ و دربهایی که بیش از 90 درجه باز میشوند نیز استفاده کرد در ضمن باز به دلایلی که گفته شد و سیستم خلاص کن راحتی که تعبیه شده است از این سیستم الکترومکانیک میشود در جاهایی که درب به سمت بیرون باز میشود نیز استفاده کرد.

جکهای  سوزوکی  به مدار فرمان cty1 مجهزهستند. این مدار کنترل  در حال حاضر یکی از قدرتمندترین تابلو فرمانها در داخل ایران است که توسط مهندسین داخلی طراحی و عرضه شده بود. حال سوزوکی با استفاده از این مدارکنترل هم تضمین کیفیت در نوع برنامه دهی به جک سوزوکی را میدهد و هم به نوعی همایت از تولید داخل کرده تا نوسانات ارز کمترین تاثیر را در قیمت این محصول ایفا کند.

متعلقات داخل پک جک سوزوکی شامل :مدار فرمان - 2 عدد جک بازویی - 2عدد ریموت کنترل - فلاشر - چشمی فتوسل و براکت های نصب میباشد. بهتر است برای نصب این جک برقی از افراد با تجربه استفاده گردد.جک درب پارکینگ سوزوکی که از نوع الکترومکانیک است مجهز به یک شفت 40 سانتی و میل ماردن از نوع دنده ریز فولادی میباشد که این باعث میشود  قدرت بیشتر و دوام طولانیتر و ترمزگیری دقیقتر و بهتردر مورد این درب پارکینگی اعمال شود و همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید میل ماردون این جک برقی کاملا یک پارچه و دنده ریز است.

 
جک سوزوکی 400
 

در مجموع اگر درب پارکینگ شما ابعاد و وزن معمولی دارد و میزان تردد شما پایین است و به دنبال خرید جک درب پارکینگ ارزان قیمت برای منزل خود هستید، درب برقی پارکینگ سوزوکی SZ-400 می تواند نیاز شما را برطرف سازد.تمام بدنه این جک فلزی است و درجه حفاظتی آی پی 54 را دارا می باشد، این IP به این معناست که جک Suzuki SZ400 در مقابل آب باران و گردوغبار مقاوم است و می توان با خیال راحت از آن در فضاهای باز و خارجی استفاده نمود.

جک درب اتوماتیک SUZUKI-SZ-400  در یک نوع  (خاکستری) و با گارانتی 18 ماهه موجود عرضه میشود.
 

بسته بندی جک سوزوکی


 


 مشخصات فنی                                             
 


هر بازو مجهز به موتور تک فاز با ولتاژ کاری 12 ولت متناوب (موتور تکفاز متناوب حداکثر وات مصرفی 722 وات)
دارای ترمینال کلید فشاری با عملکردی مشابه ریموت کنترل
برنامه ریزی عملکرد موتور توسط منوی بسیار دقیق و انعطاف پذیر دیجیتالی
تنظیم قدرت موتور و زمان عملکرد توسط پتانسیومتر
قابلیت نصب قفل برقی جهت حفاظت بیشتر

ورودی برای فتوسل
ورودی برای لبه ایمنی، قابلیت استفاده لبه های ایمنی استاندارد با کنتاکت نرمال بسته
ورودی برای لیمیت سوئیچ های باز و بسته