جک یال مدل X2
 
 

جک یال مدل Yaal X2

قیمت 8,450,000 تومان


مشخصات جک پارکینگی یال مدل X2


شرکت یال یک کمپانی ایرانی است که چندین سال اخیر در زمینه طراحی و تولید جک درب پارکینگ شروع به فعالیت نموده است. این شرکت پس از اخذ استاندارد و تاییدیه های لازم و کسب اطمینان از کیفیت و عملکرد محصولاتش در چند سال گذشته جک های خود را روانه بازار کشور کرد. جک یال مناسب با شرایط آب و هوایی ایران طراحی شده و بدنه آن کاملا پوشیده و ضد آب و گرد و غبار است.
 
جک یال در دو مدل یال x1 و x2 تولید و عرضه شده است. تفاوت این دو مدل در کورس شفت جکها می باشد که در مدل x1 کورس جک 40 سانتیمتر می باشد که مناسب دربهایی با عرض بیشتر و سنگن تر می باشد.به طور کلی جک های یال مناسب برای مصارف در مجتمع های مسکونی بوده است که دارای تردد مشخص در شبانه روز میباشد.

جک یال مدل X2 و قادر است تا 120 درجه درب را ظرف 17 ثانیه باز و یا بسته نماید. اما این جک دارای محدودیت در باز بسته شدن است و در هر ساعت میتواند 10 بار باز و بسته شود در نتیجه این جک بازویی یال جدید مناسب برای مصارف خانگی میباشند. طول شفت های جک یال30 سانتیمتر است و مناسب برای درب های دو لنگه میباشد.


 

بازوی جک یال X2


موتورو مدارفرمان یال X2

 

جک درب پارکینگ یال X2  دارای موتور الکترومکانیکی با ولتاژ کاری  ۲۲۰ ولت و توان مصرفی ۳۰۰ وات و جریان ۱.۷ آمپر است که قادر به جابجایی هرلنگه درب تا عرض  ۲ متر و وزن هر لنگه درب ۳۵۰  کیلوگرم می باشد. دور موتور جک درب پارکینگ یال ۱۴۰۰ دور در دقیقه و ماکزیموم کشتاور این جک پارکینگی ۳۰۰۰ نیوتن است.
مدار فرمانی که در جک های یال استفاده شده از لحاظ برنامه دهی بسیار مشابه جک پروتکو ace میباشد ، اما یال سعی کرده نواقص و کمبودهای مدار پروتکو را برطرف نماید و تابلو فرمانی کامل را به بازار نماید.

قیمت جک یال با توجه به ویژگی های آن بسیار مناسب بوده و بازار هدف آن گروه ارزان قیمت و میان قیمت است که با این حساب رقیبی جدی برای دیگر جک های ایرانی به شمار می رود. تستهای اولیه نشان دهنده کیفیت بالای جک های پارکینگی یال بود که به این ترتیب به سادگی اعتماد کاربران را به خود جلب کرد.

جک یال x2 دارای 36 ماه گارانتی شرکتی میباشد و از خدمات 10 ساله پس از فروش در سراسر کشور استفاده میکند. جک بازویی یال x2 توسط شرکت تولید کننده خود جک دارای کارت ضمانت میباشد و دارای سیستم یکپارچه خدمات در سراسر کشور میباشد.


 

جک دربازکن پارکینگ یال 

 مشخصات فنی یال x2          


تنظیم اتوماتیک بسته شدن درب از یک تا 99 ثانیه
قابلیت تنظیم سرعت دوم برای هر لنگه برای باز و بسته شدن درب
خروجی مجزا برای قفل برقی درب
فست کلوز (بسته شدن درب پس از عبور خودرو از جلو چشمی)
تنظیم هر لنگه جک به برای باز یا بسته شدن درب به صورت هر نیم ثانیه
بسته شدن اضطراری درب در صورت خرابی چشمی ها