جک یال مدل X2
 
 

جک یال مدل Yaal X2

 گارانتی 3 ساله   ارسال رایکان   خدمات نصب 

قیمت 10,100,000 تومان


مشخصات جک یال X2


جک یال X2 ساخت شرکت یال است.شرکت یال یک کمپانی ایرانی است که چندین سال اخیر در زمینه طراحی و تولید جک درب پارکینگ شروع به فعالیت نموده است. این شرکت پس از اخذ استاندارد و تاییدیه های لازم و کسب اطمینان از کیفیت و عملکرد محصولاتش در چند سال گذشته جک های خود را روانه بازار کشور کرد. جک یال مناسب با شرایط آب و هوایی ایران طراحی شده و بدنه آن کاملا پوشیده و ضد آب و گرد و غبار است.
 
جک یال در دو مدل  یال x1 و x2 تولید و عرضه شده است. تفاوت این دو مدل در کورس شفت جکها می باشد که در مدل x1 کورس جک 40 سانتیمتر می باشد که مناسب دربهایی با عرض بیشتر و سنگن تر می باشد.به طور کلی جک های یال مناسب برای مصارف در مجتمع های مسکونی بوده است که دارای تردد مشخص در شبانه روز میباشد.

جک یال X2 و قادر است تا 120 درجه درب را ظرف 17 ثانیه باز و یا بسته نماید. اما این جک دارای محدودیت در باز بسته شدن است و در هر ساعت میتواند 10 بار باز و بسته شود در نتیجه این جک بازویی یال جدید مناسب برای مصارف خانگی میباشند. طول شفت های جک یال30 سانتیمتر است و مناسب برای درب های دو لنگه میباشد.


 

بازوی جک یال X2

 

موتور و مدارفرمان یال

 

جک درب پارکینگ یال X2  دارای موتور الکترومکانیکی با ولتاژ کاری  ۲۲۰ ولت و توان مصرفی ۳۰۰ وات و جریان ۱.۷ آمپر است که قادر به جابجایی هرلنگه درب تا عرض  ۲ متر و وزن هر لنگه درب ۳۵۰  کیلوگرم می باشد. دور موتور جک درب پارکینگ یال ۱۴۰۰ دور در دقیقه و ماکزیموم کشتاور این جک پارکینگی ۳۰۰۰ نیوتن است.

مدار فرمانی که در جک های یال استفاده شده مانند
جک والنسیا 500 از لحاظ برنامه دهی بسیار مشابه جک پروتکو ace میباشد ، اما یال سعی کرده نواقص و کمبودهای مدار پروتکو را برطرف نماید و تابلو فرمانی کامل را به بازار نماید.مدار فرمان جک درب پارکینگ یال X2 بسیار دقیق طراحی شده است و امکان برنامه دهی کامل را می‌دهد .

از ویژگی‌های کاربردی این مدار فرمان: تنظیم سرعت دوم برای باز و بسته شدن هر لنگ درب, بسته شدن سریع و به موقع درب پارکینگ پس از عبور اتومبیل از مقابل چشمی‌ها،  تنظیم تایم نیم ثانیه‌ای برای باز و بسته شدن هر لنگه درب،  بسته شدن اضطراری درب‌ها در صورت خرابی چشمی‌ها،  بسته شدن اتوماتیک درب از یک تا ۹۹ ثانیه،  خروجی مجزا برای نصب قفل برقی و... می‌باشد.
کارکرد با این برد برای همکاران نصب بسیار راحت بوده و آنها می‌توانند به آسانی این سیستم را راه‌اندازی نمایند.

 

قیمت جک یال X2


قیمت جک یال با توجه به ویژگی های آن بسیار مناسب بوده و بازار هدف آن گروه ارزان قیمت و میان قیمت است که با این حساب رقیبی جدی برای دیگر جک های ایرانی به شمار می رود. تستهای اولیه نشان دهنده کیفیت بالای جک های پارکینگی یال بود که به این ترتیب به سادگی اعتماد کاربران را به خود جلب کرد.
 
موتور جک یال X2

سیستم خلاص کن


جک‌های درب پارکینگی الکترومکانیک با ولتاژ کاری ۲۲۰ ولت امکان اتصال به باتری‌های پشتیبان ،جهت کارکرد اتوماتیک در مواقع قطع برق شهری یا پیش آمدن هرگونه مشکل را ندارند، جک پارکینگ یال x2 نیز همین ویژگی را به دلیل موتور ۲۲۰ ولت خود دارد. اما برای برطرف ساختن این مشکل این جک پارکینگی دارای خلاص کن از نوع کلیدی می‌باشد که امنیت بالاتری را نسبت به مدل آلنی در ساختمان‌های ایجاد می‌کند و راحتی دسترسی و سرقت را به حداقل می‌رساند.

البته جک هایی مانند
جک BFT ایتالیا امکان نصب باطری پشتیبان را دارند تا درمواقع قطع برق به کار خود ادامه دهند.

جایگاه این خلاص کن بر روی موتور جک واقع شده تا زمانی که برق شهر قطع شود و یا هرگونه مشکل در کارکرد اتوماتیک درب  پیش آید به کمک کلیدها بازوی جک را خلاص کرده و تا آمدن برق و برطرف ساختن ایراد درب را به صورت دستی باز و بسته کرد.


جک یال x2 دارای 36 ماه گارانتی شرکتی میباشد و از خدمات 10 ساله پس از فروش در سراسر کشور استفاده میکند. جک بازویی یال x2 توسط شرکت تولید کننده خود جک دارای کارت ضمانت میباشد و دارای سیستم یکپارچه خدمات در سراسر کشور میباشد.

 

 
جک دربازکن پارکینگ یال


 
مشخصات فنی یال X2

تنظیم اتوماتیک بسته شدن درب از یک تا 99 ثانیه
قابلیت تنظیم سرعت دوم برای هر لنگه برای باز و بسته شدن درب
خروجی مجزا برای قفل برقی درب
فست کلوز (بسته شدن درب پس از عبور خودرو از جلو چشمی)
تنظیم هر لنگه جک به برای باز یا بسته شدن درب به صورت هر نیم ثانیه
بسته شدن اضطراری درب در صورت خرابی چشمی ها