جک پارکینگی آریا

جک آریا 400قیمت 9,500,000 تومان
 

مشخصات جک پارکینگ ایرانی آریا 400

 
شرک پویا دُرگستر ایمن دارای 20 سال سابقه فعالیت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش جک درب اتوماتیک پارکینگ، راهبند و سیستم های  کنترل تردد صنعتی نظیر رولر شاترها و دربهای واکنش سریع می باشد.بکارگیری مواد اولیه با بهترین کیفیت و کنترل فنی دقیق و سخت گیرانه حین پروسه ساخت، تضمین کننده کیفیت بالای محصول نهایی که در اختیار هموطنان عزیزمان قرار گرفته است می باشد.
 

موتور و قدرت جک آریا 400

 
جک پارکینگی آریا ۴۰۰ مناسب دربهای دولنگه لولایی است. شفت این جک پارکینگی ۴۰ سانتیمتر می باشد که می تواند هرلنگه درب  را از عرض ۱.۸۰ تا ۲متر جابه‌جا کند.

موتور جک اریا
مکانیزم عملکرد جک آریا ۴۰۰ الکترومکانیک است که موتور آن دارای ولتاژ کاری ۲۲۰ ولت و قدرت موتور ان ۳۵۰ وات و توان مصرفی ۱.۸ آمپر است، که با این مشخصات موتوری این جک پارکینگی قادر به تحمل وزن هرلنگه  درب ۳۵۰ کیلوگرم و زاویه باز شده ۱۱۰ درجه می باشد.

جنس شفت جک پارکینگ آریا 400 از استیل است. از جک درب پارکینگ آریا ۴۰۰ در انواع ساختمانها  با تعداد تردد ۵۰ مرتبه در روز استفاده می گردد .اریا دارای خلاص کن از نوع آلنی می باشد تا در زمان قطع برق بازویی  های جک را خلاص و درب به صورت دستی باز و بسته شود .جک درب پارکینگ آریا ۴۰۰ قابلیت نصب در هر شرایط آب و هوایی و دمای -۲۰  تا مثبت ۵۰ درجه را دارد.

 

 مشخصات فنی آریا 400         


    موتور 220 ولت
    قابلیت جایجایی هر لنگه تا 350 کیلوگرم و طول هر لنگه 2 متر
    سیستم تشخیص مانع
    مجهز به چشمی ایمنی
    دوسرعته
    دارای کلید خلاص کن
    ضمانت 24 ماهه
    ساخت ایران