جک تاباجک تابا

برای اطلاع از قیمت لطفا تماس بگیرید

 

جک درب پارکینگ تابا مدل 9011
 

جک شرکت تابا الکترونیک یکی از بهترین محصولات جک درب پارکینگ ایرانی است که کیفیت و کارایی بسیار مطلوبی دارد.شرکت تابا نامی معتبر و شناخته شده ای است که با کیفیت خود ، تلاش کرده است سهمی از بازار فروش داشته باشد.

شرکت تابا در آخرین تغییرات که در جک خودش ایجاد کرد، ولتاژ کارکرد را از 24 ولت به 220 ولت تغییر داد. این تغییر باعث شد دست تابا هم در انتخاب موتور بهتر برای جکهایش بازتر شود و هم در ایجاد تنظیمات بهتر در مدار فرمان راحتتر عمل کند.

قدرت جک تابا مناسب است و موتورهای این جک می تواند دربهایی تا 400 کیلوگرم در هر لنگه و 2.5 متر عرض را باز و بسته نماید.این مقدار قدرت در نمونه جکهای پارکینگی ایرانی بسیار عالی است که نمونه مشابه جایگزینی نخواهد داشت.جک تابا از سیستم الکترومکانیک میل ماردونی استفاده میکند و طراحی نزدیکی به جک ایتالیایی لایف دارد.میزان باز بسته شدن درب ها در شبانه روز 60 بار میباشد. سیستم توقف در برابر موانع ، برای امنیت بیشتر در هنگام بسته شدن نیز به این مدل افزوده شده است.

تابا جنس بدنه مدار فرمان خود را از فلز ساخته تا به نوعی همگونی بیشتری با جکهایش داشته باشد، این مورد جالب است وقتی که متوجه شویم حتی جکهای پارکینگی گرانقیمت از تابلو فلزی استفاده نمی کنند.جک تابا مدل 9011

جک تابا دارای 18 ماه گارانتی  و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.


 مشخصات فنی محصول        

    تایم بازشو به دقت یک ثانیه به صورت مجزا برای جک سمت راست و سمت چپ
    زمان برای بسته شدن اتوماتیک
    فست کلوز( بسته شدن درب بلافاصله پس از عبور از مقابل چشمی)
    قابلیت باز نگه داشتن دائمی درب با دکمه مجزا
    عیب یابی خودکار و گزارش آن توسط LCD
    تعریف سرعت دوم پیشرفته
    قابلیت اتصال به قفل برقی بدون نیاز به کارت اضافه
    قابلیت تشخیص مانع توسط جکها
    امکان حذف تک به تک ریموتها در صورت مفقودی