جک تابا

جک تابا مدل 9011

قیمت 8،800،000 تومان

 

ویژگی های جک درب پارکینگ تابا TSG 9011


جک شرکت تابا الکترونیک یکی از بهترین محصولات جک پارکینگی ایرانی است که کیفیت و کارایی بسیار مطلوبی دارد.شرکت تابا نامی معتبر و شناخته شده ای است که با کیفیت خود ، تلاش کرده است سهمی از بازار فروش داشته باشد.جک تابا مدل ۹۰۱۱ تولید شده در ایران و مخصوص درب‌های دولنگه لولایی می‌باشد. طول بازویی هر جک ۴۰ سانتی متر است که مناسب جابجایی هر لنگه درب پارکینگ تا عرض ۲ متر می‌باشد .این جک درب پارکینگ از سیستم الکترومکانیک ماردونی بهره برده است.

شرکت تابا در آخرین تغییرات که در جک خودش ایجاد کرد، ولتاژ کارکرد را از 24 ولت به 220 ولت تغییر داد. این تغییر باعث شد دست تابا هم در انتخاب موتور بهتر برای جکهایش بازتر شود و هم در ایجاد تنظیمات بهتر در مدار فرمان راحتتر عمل کند.جنس بدنه جک از آلومینیوم بوده که مقاوم در برابر ضربه و حرارت است همچنین مخصوص محیط های روباز با دمای کاری از منفی ۲۰  تا ۵۰ درجه است. جک پارکینگی بتا۹۰۱۱ دارای چشمی ایمنی جهت جلوگیری از برخورد با مانع است که باعث امنیت بیشتر می گردد.


موتور جک تابا 9011


قدرت جک تابا مناسب است و موتورهای این جک می تواند دربهایی تا 400 کیلوگرم را باز و بسته نماید.این مقدار قدرت در نمونه جکهای پارکینگی ایرانی بسیار عالی است که نمونه مشابه جایگزینی نخواهد داشت.جک تابا از سیستم الکترومکانیک میل ماردونی استفاده میکند و طراحی نزدیکی به جک ایتالیایی لایف دارد.میزان باز بسته شدن درب ها در شبانه روز 60 بار میباشد. سیستم توقف در برابر موانع ، برای امنیت بیشتر در هنگام بسته شدن نیز به این مدل افزوده شده است.

تابا جنس بدنه مدار فرمان خود را از فلز ساخته تا به نوعی همگونی بیشتری با جکهایش داشته باشد، این مورد جالب است وقتی که متوجه شویم حتی جکهای پارکینگی گرانقیمت از تابلو فلزی استفاده نمی کنند.


جک تابا مدل 9011

جک تابا دارای 18 ماه گارانتی  و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.


 مشخصات فنی محصول        

تایم بازشو به دقت یک ثانیه به صورت مجزا برای جک سمت راست و سمت چپ
زمان برای بسته شدن اتوماتیک
فست کلوز( بسته شدن درب بلافاصله پس از عبور از مقابل چشمی)
قابلیت باز نگه داشتن دائمی درب با دکمه مجزا
عیب یابی خودکار و گزارش آن توسط LCD
تعریف سرعت دوم پیشرفته
قابلیت اتصال به قفل برقی بدون نیاز به کارت اضافه
قابلیت تشخیص مانع توسط جکها
امکان حذف تک به تک ریموتها در صورت مفقودی