جک میلان 400
 

جک میلان 400

دانلود
قیمت جک میلان 7,500,000 تومان
 

جک پارکینگ میلان 400


جک میلان یکی از محصولات شرکت میلان است. جک پارکینگی میلان شباهت ظاهری زیادی به جک پروتکو ساخت کشور ایتالیا دارد. جک میلان ساخت ایران بوده و در بازار کشور از محبوبیت زیادی برخوردار است.

سیستم خلاص کن جک میلان بصورت کلیدی می باشد .که امنیت بالاتری نسبت به آچار خلاص کن دارد.جک درب اتوماتیک میلان از سری محصولات با کیفیت این برند می باشد که از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به جک پروتکو ایتالیا 4 دارد و تا کنون توانسته است جایگاه مناسبی در بین مشتریان بیاید.
 

موتور و قدرت جک میلان


شفت جک پارکینگی میلان ۴۰ سانتی متر است و می‌تواند هر لنگه درب را تا عرض ۲ متر جابجا کند. جک میلان ۴۰۰ با مکانیزم الکترومکانیکی و موتور با ولتاژ ۲۲۰ ولت و دارا بودن توان مصرفی ۲۸۰ واتی خود مناسب جابجایی هرلنگه  درب تا وزن ۳۵۰ کیلوگرم است.

موتور میلان
 
از دیگر مشخصات فنی جک پارکینگ میلان ۴۰۰ می توان به زاویه باز شدن ۱۱۰ درجه ،حداکثر زمان باز شدن درب پارکینگ تا ۲۷ ثانیه،  جریان مصرفی ۱.۲ تا ۱.۷ متر و  قابلیت تردد ۶۰ الی ۷۰ مرتبه در روز اشاره کرد. جک میلان ۴۰۰ دارای درجه استاندارد ip44 است  که این جک را در مقابل رطوبت هوا و گرد و غبار مقاوم می گرداند و همچنین قابلیت کارکرد در دمای -۲۰ تا  ۵۵ درجه را دارد.
 

مدار فرمان میلان


برد جک میلان بسیار دقیق طراحی شده است و امکان برنامه دهی کامل را می دهد، کارکردن با برد جک های درب پارکینگ میلان برای همکاران نصب بسیار راحت بوده و آنها به آسانی میتوانند این سیستم را راه اندازی نمایید، امکان تنطیم بصورت باز شدن درب بصورت تک لنگه یکی دیگر از امکانات بردهای میلان می باشد.


 
 مشخصات فنی میلان 400           
  
   خروجی قفل برقی
   موتور 220 ولت
   دارای عملکرد 2 سرعته
   مناسب برای دربهای تا هر لنگه 350 کیلوگرم
   سیستم تشخیص مانع
   خلاص کن کلیدی
   دارای چشمی ایمنی

   ضمانت 18 ماهه
 


جعبه جک پارکینگ میلان