جک یال مدل x1
 

 

جک پارکینگ یال YALL X1

 گارانتی 3 ساله   شفت بلند   ارسال رایگان 


قیمت 10,200,000 تومان
 

مشخصات جک درب پارکینگ یال X1

 
شرکت یال تولید کننده جک یال X1 در ایران است. این شرکت تست های نهایی کنترل کیفیت محصولات خود را در کارخانه انجام می دهد ، از این رو تمامی محصولات شرکت یال از دید متقاضیان و فروشندگان قابل اعتماد می باشد .محصولات این کمپانی که با نام تجاری یال تولید شده است شامل جک پارکینگی یال X1 و X2 می باشد.

جک پارکینگ X1  یال با ظاهری مشابه جک اتوماتیک ace  پرتکو تولید شده است. این
جک درب پارکینگ مخصوص دربهای دولنگه لولایی است ،شفت یا همان طول بازوی جک پارکینگی ایکس وان یال ۴۰ سانتی متر است، این مقدار طول شفت باعث می گردد از این جک برای جابجایی هرلنگه درب تا عرض ۱.۸۰ الی ۲ متر استفاده شود.
 

موتور جک یال X1

 
بر اساس ولتاژ کاری ۲۲۰ و قدرت موتور ۳۰۰ واتی، جک یال x1 مناسب برای درب هایی با وزنه هرلنگه ۳۵۰ الی ۴۰۰ کیلوگرم است. به دلیل زاویه باز شو ۱۲۰ درجه در ۲۱ ثانیه از جک یال x1  میتوان برای درب های تک لنگه نیز استفاده کرد. جک پارکینگ ایکس وان یال مناسب انواع ساختمان های مسکونی و اداری با میزان تردد ۱۰ الی ۱۲ واحد یعنی معادل ۳۰ الی ۴۰ مرتبه در طول روز می باشد.

با توجه به ولتاژ کاری ۲۲۰ ولت این محصول قابلیت نصب سیستم ups برای مواقع اضطراری یا قطع برق شهری را ندارد. بنابراین شرکت یال برای رفع این موضوع و کارکرد درب پارکینگ در این مواقع بر روی بازویی‌ها سیستم خلاص کن را تعبیه کرده است که به کمک کلیدهای آن می‌توان بازویی های جک را خلاص کنید و تا آمدن برق و رفع مشکل درب را به صورت دستی باز و بسته کنید.
 

مدار فرمان یال

مدار فرمان جک یال
مدار فرمان جک یال x1  مشابه مدل آیس پرتکو و یال X2 است ،اما این شرکت سعی داشته تا ایرادات و نواقص مدار پرتکو را برطرف سازد.از جمله خصوصیتی که این برد کنترل دارد عبارتند از:

فست کلوز (بسته شدن درب پس از عبور خودرو از مقابل چشمی)
قابلیت تنظیم سرعت دوم برای هرلنگه درب در باز و بسته شدن
بسته شدن اضطراری درب در صورت خرابی چشمی ها

جعبه جک یال X1

توصیه برای ایمنی بیشتر


جک درب پارکینگ یال X1  دارای بازویی های قفل شونده مقاوم در برابر فشارهای مخالف است و می‌توانید با این قابلیت قفل برقی را بر روی درب نصب نکنید. اما در نظر داشته باشی اگر بخواهید سطح امنیت ساختمان را در برابر ورود سارقین با وارد کردن فشارهای عمدی بالا ببرید استفاده از قفل برقی بهترین راه حل می‌باشد.

همچنین نصب قفل برقی باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به جک درب پارکینگ با اعمال فشارهای سهوی( یعنی برخورد اتومبیل با جک) می‌گردد. بر روی مدار فرمان جک پارکینگی x1 یال  یک خروج مجزا برای اتصال به قفل برقی  وجود دارد.


 

گارانتی و خدمات پس از فروش


شرکت یال تمام محصولات خود را به مدت 3 سال گارنتی میکند که به صورت کارت گارانتی در جعبه جک موجود است.
 
مشخصات فنی

شفت 40 سانتیمتری مناسب درب هایی با عرض 2.5  متر در هر لنگه
قدرت موتور مناسب درب های 400 کیلوگرمی در هر لنگه

دستور بسته شدن اضطراری در زمان خرابی چشمی ها
پشتیبانی مستقیم و بی واسط به قفل برقی

خلاص کن سوئیچی با امنیت بیشتر به نسبت مدل های آلنی
مدار فرمان هوشمند و دیجیتالی اختصاصی یال
دارای گارانتی 3 ساله و خدمات شرکتی