جک یال مدل x1
 

 

جک پارکینگ یال YALL X1

قیمت X1 یال 8,800,000 تومان
 

مشخصات جک درب پارکینگ یال مدل X1

 
شرکت یال تولید کننده جک یال X1 در ایران است. این شرکت تست های نهایی کنترل کیفیت محصولات خود را در کارخانه انجام می دهد ، از این رو تمامی محصولات شرکت یال از دید متقاضیان و فروشندگان قابل اعتماد می باشد .محصولات این کمپانی که با نام تجاری یال تولید شده است شامل جک پارکینگی یال X1 و X2 می باشد.

جک پارکینگ X1  یال با ظاهری مشابه جک اتوماتیک ace  پرتکو تولید شده است. این
جک درب پارکینگ مخصوص دربهای دولنگه لولایی است ،شفت یا همان طول بازوی جک پارکینگی ایکس وان یال ۴۰ سانتی متر است، این مقدار طول شفت باعث می گردد از این جک برای جابجایی هرلنگه درب تا عرض ۱.۸۰ الی ۲ متر استفاده شود.


موتور جک یال X1

 
بر اساس ولتاژ کاری ۲۲۰ و قدرت موتور ۳۰۰ واتی، جک یال x1 مناسب برای درب هایی با وزنه هرلنگه ۳۵۰ الی ۴۰۰ کیلوگرم است. به دلیل زاویه باز شو ۱۲۰ درجه در ۲۱ ثانیه از جک یال x1  میتوان برای درب های تک لنگه نیز استفاده کرد. جک پارکینگ ایکس وان یال مناسب انواع ساختمان های مسکونی و اداری با میزان تردد ۱۰ الی ۱۲ واحد یعنی معادل ۳۰ الی ۴۰ مرتبه در طول روز می باشد .


مدار فرمان یال

مدار فرمان جک یال
مدار فرمان جک درب پارکینگ یال x1  مشابه مدل آیس پرتکو و یال X2 است ،اما این شرکت سعی داشته تا ایرادات و نواقص مدار پرتکو را برطرف سازد.از جمله خصوصیتی که این برد کنترل دارد عبارتند از:

فست کلوز (بسته شدن درب پس از عبور خودرو از مقابل چشمی)
قابلیت تنظیم سرعت دوم برای هرلنگه درب در باز و بسته شدن
بسته شدن اضطراری درب در صورت خرابی چشمی ها

جعبه جک یال X1
 
شرکت یال تمام محصولات خود را به مدت 3 سال گارنتی میکند که به صورت کارت گارانتی در جعبه جک موجود است.