جک پارکینگی GR
 

جک پارکینگی جی آر 400 GR

قیمت 20،000،000 تومان

ویژگی های جک جی آر GR

جک جی آر 400 یک محصول جدید و با کیفیت از کشور ایتالیا است، که کارکردی نرم ،بی‌صدا و کاملاً روان دارد. با جنس بدنه آلومینیوم و استاندارد  ip44 امکان نفوذ گرد و غبار و آب به داخل موتور این جک امکان‌پذیر نیست و از این محصول در هر شرایط آب و هوایی  و در دمای منفی ۲۰ تا مثبت ۶۰ درجه می‌توان استفاده کرد. جک پارکینگ GR 400 یک محصول الکترومکانیک ۲۲۰ ولت می‌باشد که دارای قدرتی معادل ۳۵۰ وات است و درب‌های دولنگه لولایی را با عرض ۳ متر و وزن ۴۰۰ کیلوگرم در هر لنگه درب، در انواع اماکن مسکونی، اداری، تجاری با تعداد تردد متوسط جابجا می‌کند .

این جک دارای دو جفت بازویی است که قادر به بازکردن درب  تا زاویه ۹۰ درجه می‌باشد، بنابراین  با توجه به مشخصات فنی، جکgr۴۰۰  دارای عملکردی عالی و یک انتخاب خوب و کارآمد برای انواع پارکینگ‌ها است. مدار فرمان استفاده شده در این محصول مدل  city1  است که در جک‌های پارکینگ v2 ایتالیا استفاده شده و مداری کاملاً دیجیتال و هوشمند دارد  با قابلیت‌های بالا و برنامه دهی سریع آسان که کارکرد با آن برای تمامی افراد راحت می‌باشد. امکاناتی که این مدار فرمان در اختیار مصرف کنندگان می‌گذارد عبارتند از:

دو سرعت بودن حرکت بازویی در باز و بسته شدن درب، تایم خودکار برای بسته شدن ،سیستم عیب یابی اتوماتیک، قابلیت نصب قفل برقی به صورت مستقیم، بسته شدن سریع درب بعد از عبور خودرو از مقابل چشمی، سیستم تشخیص مانع و ....

با خرید پک 
جک جی آر 400  اقلامی مانند دو عدد بازویی, دو عدد ریموت کنترل، یک فلاشر ،یک جفت چشمی، یراق آلات، کاتالوگ نصب و  و کارت گارانتی ۲ ساله را دریافت می‌کنید. این محصول برای مواقع اضطراری یا هنگام رفتن برق شهری دارای خلاص کن آچاری است که بازویی را آزاد می‌کند و درب مانند قبل  نصب جک به صورت دستی باز و بسته می‌شود.